Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Doziranje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-05-2014, 14:33   #106
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 41
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,181
Nivo reputacije: 304
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju
Uobičajeno Re: Preporuke za doziranje raznih aroma

sledeci put smixaj vecu kolicinu pa da ti nesto ostane i posle mesec dana. neke arome tek posle toliko vremena daju pun potencijal. veruj mi,vredi cekati. Hellas-ov ry4 je jedna od tih...

JaZoja
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-05-2014, 14:58   #107
funeral
Iskusan član

funeral's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 59
Pohvala: 273
Pohvaljen: 139
Nivo reputacije: 54
funeral ima čime da se ponosifuneral ima čime da se ponosifuneral ima čime da se ponosifuneral ima čime da se ponosifuneral ima čime da se ponosifuneral ima čime da se ponosifuneral ima čime da se ponosifuneral ima čime da se ponosifuneral ima čime da se ponosifuneral ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Sava.shan Vidi poruku
Svaka tebi cast kad si uspeo da izdrzis 8 dana a da ne probas ! Mene su @Vule i @5thReon nagovorili da probam moje tecnosti stare samo nekih 5 sati taj dan (16og zamesano) sada evo 24ti i vec sam popario jedno 3 bocice od 10ml ne racunajuci sto sam sprzio jos po jedno 1-2ml od drugih 5-6 aroma radi degustacije.
U svakom slucaju posle vec 3 dana tecnosti su mnogo bolje a sad vec posle 7 dana dobile boju i postale jos lepse

Inace baze i arome od TR , ja prezadovoljan
I mene su pokušali da nagovore isto, ali ja sam junački izdržao tih 8 dana. Bila je izvrsna, kakva li bi tek bila posle mesec dana... Sad sam zabutao oko 160ml, istrošio skoro sve što sam imao, pa da vidimo... Sledeći put čisti PG sa Nikotinom, mnogo će biti lakše da se sračuna.

pre ili kasnije, svi dodju kod mene
funeral nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-10-2014, 01:38   #108
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 48
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 6,039
Pohvaljen: 7,542
Nivo reputacije: 1097
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

E, vreme je bilo da vam se pridruzim!

Za pocetak mi je bilo neophodno doooooobro da iscitam forum, odgledao sam i podosta DIY tutoriala, skinuo ejuicemeup da se nadje, konsultovao se sa kolegama i bitno mi je bilo da neko bude uz mene da ja radim a on da gleda a ne obrnuto. Tako najbolje i ucim i pamtim. Od opreme sam procitao sta sve treba/moze da se koristi.

Veceras sam smuckao svoje prve DIY: VZ Island Tobacco, VZ French Pipe i FA Forest Fruit

50/50 PG/VG, 9.5mg nic (smanjujem lagano sa 12mg a i najlaksa mi bila matematika za pocetak posto je baza 38mg).

Arome su IT na 2.7% FP i FF na 3%. Proporcije sam odradio sam, kolega Chiral je proveravao u hodu a sve sam i smutio sam uz savetodavni i nadzorni organ(takodje Chiral ) koji mi je obezbedio i gratis arome. I kolega Sljuka ZR je pomogao sa donacijom aque i PG/VG.

Posto mi se Island Tobacco svidja od ranije njega sam smiksao 100mil, a French Pipe i Forest Fruit po 10ml, za probu. Imam solidnu zalihu tako da cu se strpeti dok duvanske ne sazre a FF sam probao na dripcu 4 sata nakon mixanja. 3% arome mi je taman i TH mi odgovara za mouth to lung. Nije za u pluca direx. FF je prijatna vocna aroma ovako na 3%.

Nadam se da je ovo prava tema za savete koji ce mi sigurno trebati. Hvala i svim kolegama sa foruma koji su do sada doprineli da udjem u DIY fazu a posebno 5thReonu, Chiralu, Katy i SljukiZR cije sam mixeve u slast pario u poslednja dva meseca.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-10-2014, 01:46   #109
Katy
Veteran

Katy's avatar

Pohvala: 2,375
Pohvaljen: 2,027
Nivo reputacije: 357
Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju

Samo napred!

Sve si fino dozirao, a i odabrao si odlicne arome, bar po mom ukusu

Katy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-11-2014, 15:53   #110
Vlada
Senior

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 411
Pohvaljen: 179
Nivo reputacije: 66
Vlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosi

Vlada nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-11-2014, 16:20   #111
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,896
Pohvaljen: 8,536
Nivo reputacije: 1171
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Taj prvi link stoji u prvom postu ove teme.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-11-2014, 20:31   #112
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Nista ne moze da ti promakne, Finderu...

A bash si mogao i da pustis da stoji u prvom i poslednjem... Hteo kolega Vlada da doprinese forumu. Postujem. Inace, malo ko i cita teme od pocetka... Ja kad sam poceo sa grejnom zicom od prve strane stigao sam do kad je umro majstor iz kanthal radnje u NSu i kad je gazdarica preuzela posao po 5tostrukim cenama... Tu sam preskocio 10 strana.

EDIT: Sve sa rezervom, u ovom drugom ima preporuka i do 13%... Lele.. Tima su cula bas prezasicenja...

Staro 21-11-2014, 20:58   #113
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,314
Pohvaljen: 2,006
Nivo reputacije: 480
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

I 3 posto je mnogo ako ces da cekash koliko treba
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-11-2014, 21:14   #114
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Da, da... dragi moj... Ja VZ na 1,5% i ni % vishe...

Staro 18-01-2015, 19:42   #115
ZimicM
Senior

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 126
Pohvaljen: 366
Nivo reputacije: 85
ZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Recepti

Nedavno sam odlucio da muckam sam sebi tecnosti pa sam kupio oko 30-tak IW aroma i 500 ml VPG Power Smoke 6 mg/ml baze. Vecinu tecnosti koje sam pravio su bile pretezno samo sa jednom aromom i to sa 10 kapi na 10 ml.

Negdje sam naletio da za Cherry treba malo vise arome pa sam stavio 16 kapi i dobio za mene neparljivu tecnost. E sad prije nego li pocnem eksperimentisati interesovalo me ima li ko da preporuci kakav recept za ovu aromu?
ZimicM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-01-2015, 20:27   #116
Vlada
Senior

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 411
Pohvaljen: 179
Nivo reputacije: 66
Vlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosiVlada ima čime da se ponosi

Nekoliko postova iznad imas moj post sa linkovima koji ce ti dati uputstva za miksanje.
Vlada nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-01-2015, 21:04   #117
ZimicM
Senior

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 126
Pohvaljen: 366
Nivo reputacije: 85
ZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosi

Toga sam se i drzao pa smiksao sa 16 kapi. Mislio sam cisto ako ima neko drugo iskustvo sa tom aromom ili neki dobar mix.
ZimicM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-01-2015, 21:19   #118
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,599
Pohvaljen: 4,615
Nivo reputacije: 760
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Po mom dosadašnjem iskustvu cherry se slaže sa svim aromama, jedino je problem dok ne ubodeš odnos, nekome je to deset kapi, nekom 15, moraš da eksperimentišeš.

Nego ja ne videh u gornjoj tabeli pod Inawera aromama procente za Cherry, koju si tabelu gledao?

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-01-2015, 21:52   #119
Katy
Veteran

Katy's avatar

Pohvala: 2,375
Pohvaljen: 2,027
Nivo reputacije: 357
Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju

TDM cherry doziraj izmedju 10 i 12 kapi, odnosno od 2 do 2,5%!

Cherry cigar po meni treba dozirati na vise procenata, ja je licno volim na 4% ali 3 do 3,5% je sasvim ok!

Katy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-02-2015, 15:00   #120
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 37
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 2,172
Pohvaljen: 1,234
Nivo reputacije: 432
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Ja sam skoro zamiksao VZ arome, nisam ih nikad pravio pa nisam znao koliko da ih doziram posto je preporuceno 2.5% ja sam stavio 8 kapi na 10 ml, to mi je delovalo od oka taman.
Sa koliko kapi dozirate vi VZ?
I na ovim listama za preporuke doziranja, nevideh VZ arome?

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Doziranje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:03 sati.