Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-12-2017, 19:55   #46
Dukenuke011
Iskusan član

Dukenuke011's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 261
Pohvaljen: 480
Nivo reputacije: 75
Dukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: FUMYTECH ROSE MTL RTA

Ružica ima potencijal da mi postane najomiljeniji ati,kvalitet,lakoća postavljanja grejača,dizajn(mada je to stvar ukusa)... Ali...samo ako skidanjem ovih "zaštita" i mrežica, spitback protektora dobijem Ikakvu aromu i TH...ovako je cela priča besmislena.. taj koji je to osmislio bi pokvario blesimetar..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Dukenuke011 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-12-2017, 20:03   #47
Dukenuke011
Iskusan član

Dukenuke011's avatar

Dukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosi

...ovo je sada sasvim druga priča,ali potpuno druga..

Zahvalili :
Staro 30-12-2017, 20:04   #48
vap
Senior

vap's avatar

Registrovan: May 2017
E-cig: sve po redu
Pohvala: 2,166
Pohvaljen: 791
Nivo reputacije: 120
vap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvalu

Jel istina da na prvoj rupi ima zraka kao Berzerker na trećoj?
vap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-12-2017, 20:38   #49
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 46
Pohvala: 1,738
Pohvaljen: 1,291
Nivo reputacije: 218
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju

@dgproduction Jel si spremio alat?
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-12-2017, 21:13   #50
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,324
Pohvaljen: 1,626
Nivo reputacije: 306
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Spreman

Sent from my SJMY Samsung Galaxy S287 Clone using Tapatalk

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-12-2017, 21:32   #51
Dukenuke011
Iskusan član

Dukenuke011's avatar

..tako je,na prvoj kao na trećoj,hobi bušilica sa vidija mini glodalicom..."ljut" metal obe rešetke,malo potrajalo,plus paziš da liči na nešto..

Zahvalili :
Staro 30-12-2017, 23:03   #52
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,324
Pohvaljen: 1,626
Nivo reputacije: 306
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

I kakva je sada aroma i kako generalno radi rose?

Sent from my SJMY Samsung Galaxy S287 Clone using Tapatalk

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-01-2018, 09:26   #53
Burdjan
Senior

Burdjan's avatar

Registrovan: Oct 2015
Pohvala: 68
Pohvaljen: 292
Nivo reputacije: 60
Burdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosi

Evo pojavila se na FT
Kod:
https://www.fasttech.com/products/0/10029753/9630227-authentic-fumytech-rose-mtl-rta-rebuildable-tank

Burdjan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-02-2018, 17:01   #54
hamigaso
Iskusan član

hamigaso's avatar

Registrovan: Jul 2016
E-cig: DNA
Pohvala: 86
Pohvaljen: 46
Nivo reputacije: 25
hamigaso je poznat svimahamigaso je poznat svimahamigaso je poznat svimahamigaso je poznat svimahamigaso je poznat svimahamigaso je poznat svima

Zna li neko koji grejaci dolaze u kutiji sa njom? Hvala.
hamigaso nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2018, 16:50   #55
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 597
Pohvaljen: 1,401
Nivo reputacije: 258
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju

Ajde i ja da napisem rec, dve o ruzi.
Nekih mesec dana je kod mene i koristio sam je tu i tamo, kad sam je kupio, bila je skinuta samo jedna zastita a jedna na top capu je bila tu.
Koristio sam je tako do pre neki dan i to samo ponekad jer nisam bio odusevljen i onda resim da skinem i tu zastitu, rastavim atomizer i za par minuta ode zastita, operem, stavim novi grejac i napunim ati. Na moje iznenadjenje aroma je bolja za 30 posto sigurno, prosto sam odusevljen.
Najvise koristim vaporever parliament i na ruzi je odlicna tecnost, aroma jako,jako intenzivna, dve rupice otvorene za vazduh. Mogu slobodno da kazem da je aroma intenzivnija nego da na prajmu, bersu (veliki bers), sireni 2 (moje misljenje)... Ne mutira aromu uopste. Zadnjih par dana samo ruzu koristim, ne znam do kada ce da mi bude main atomizer ali od kad sam skinuo spit back protection, atomizer je na samom vrhu mog izbora.
Od kad sam skinuo zastitu, th je takodje malo jaci.
Sipanje odozgo bez grgoljenja, curenja...
Vocke nisam koristio na ruzi tako da necu tu nista komentarisati.
Ovo je jako dobar atomizer i svaka preporuka za ruzu, ali takodje ko kupi ati obavezno da skine zastite jer sa njima ne vredi.
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2018, 20:18   #56
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 617
Pohvaljen: 3,317
Nivo reputacije: 614
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Kako za koga...

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-04-2018, 20:32   #57
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,076
Pohvaljen: 572
Nivo reputacije: 116
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Naručujem atomizer i bušilicu.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-04-2018, 21:10   #58
vap
Senior

vap's avatar

Registrovan: May 2017
E-cig: sve po redu
Pohvala: 2,166
Pohvaljen: 791
Nivo reputacije: 120
vap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvalu

@Gaga Kanasta polako, odvaži još malko
Da je bolje bez spitbekova, jeste. Mnogo bolje. Al nešto po meni tu nedostaje.
Daje nekako dosta ledenu paru. Ovo bih pripisao pomalo velikoj komori i tu bih ipak prednost dao Gotanku kad smo kod Fumytecha. Meni djeluje da je kod njega manja komora (nisam u ovo siguran) a samim tim i aroma bi trebalo da je izraženija i toplija.
Arome ima. Al da je u ranku sa Berzerekerom, po meni nije. I Prajmu dajem prednost u odnosu na Rose.
Punjenje odozgo ima kakvo bi trebao da ima svaki ati proizveden u skorije vrijeme, savršeno. Nema curkanja, milina.
Ima i još jednu manu koja mi pomalo smeta. Otvor zraka se šteluje na 1, 2 pa 4, 6 i 8 rupica. E pa meni paše na 3 rupice a tolicne su male i još crne da mi je problem ucicati na 2 pune i još 2 po pola da dobijem ukupno 3. Srećom prsten za regulaciju zraka je odličan i neće sam da se okreće.
Ni sa dekom nisam nešto oduševljen. Prilično me namučilo ubacivanje žice od 0.25mm tj 30awg pod šrafove iako na oko djeluje olako.
Ako bih na skali od 1 do 5 morao da dam svoju ocjenu to bi bilo 3+

vap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-04-2018, 21:18   #59
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 597
Pohvaljen: 1,401
Nivo reputacije: 258
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju

Sve je to vrlo subjektivno, berserker meni nikako ne odgovara, skoro sve atomizere koje sam koristio bih stavio ispred njega, a ovde sam ga spomenuo samo zato sto se dosta prica o njemu. Opet ne kazem da je bers los za svakog, samo da meni ne odgovara nikako.
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-04-2018, 21:37   #60
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,076
Pohvaljen: 572
Nivo reputacije: 116
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Tačno,tačno.Meni je Berserker odličan,vjerovatno zbog toga što 90% vremena parim duvane.I vlažnija para i odjećaj parenja su mi baš kako treba.Prime mi je npr. suva para mada ga koristim često.A siren koristim samo za čokoladice i da probam neku tečnost jer nemam driper.Svako ima svoje navike i ukus...Komentar je više bio upadica zbog toga što svi kada opisuju ovaj i gotank spominju bušenje

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:44 sati.