Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-08-2019, 10:52   #1
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,054
Pohvaljen: 553
Nivo reputacije: 112
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu
Uobičajeno Voopoo Find S Trio

Voopoo Find S Trio kit sam dobio na @Heaven Gifts nagradnoj igri, pa s obzirom da nije prvi put da me čašćavaju,
na njihovu molbu sam odlučio da napišem utiske o ovom uređaju.A i sam uređaj zaslužuje da se pomene jer se radi o odličnoj
AIO spravici.

Reč je o POD sistemu sledećih specifikacija(preuzeto sa sajta proizvođača):

Size: 35.9 x 17 x 92.2mm
Battery: Built-in 1200mAh
Power Range: 6-23W
Working Voltage: 3.2-4.2V
Constant Voltage Output: 3.7V
Pod Capacity: 3ml/2ml(TPD)
Resistance: 0.8ohm regular coil for DL vaping; 1.2ohm ceramic coil for MTL vaping
Material: Aluminium Alloy + Plastic + PCTG
Weight: 60g

Uređaj dolazi u sledećim bojama:

Razne kombinacije obojenog aluminijuma i tamno sive plastike koje meni lično izgledaju jako lijepo i sama boja
za sada djeluje kvalitetno.Na podu se nalazi dugme,malo izbačeno,ima fin,tihi klik i djeluje ok.Oko dugmeta
je led idikator baterije koji se pali pri pritisku.
U samom pakovanju dolazi baterija,pod,dva grijača,
kabl za punjenje,garancijska kartica i uputstvo.Moram priznati da nisam očekivao mnogo s obzirom da se novi POD sistemi pojavljuju gotovo svakodnevno
ali sam baš prijatno iznenađen radom ovog uređaja.Sam uređaj nije među manjim pod sistemima ali to je i očekivano s obzirom na
kapacitet baterije.Dok uređaj vjerovatno i nije mogao biti uži(tanji je i lagan pa je ugodan za korišćenje)usnik na POD-u bi (subjektivno) mogao
biti manjih dimenzija.

Pod se može ubaciti i sa jedne i sa druge strane,a magneti koju ga drže su jaki i rade dobar posao.Tečnost se dosipa odozdo i sistem je isti kao na Aspire Nautilus AIO.
Otvor za dosipanje je dovoljno veliki da se bez problema može dosipatisa svakom bočicom.
Gumica ima ulogu čepa i drži dobro tečnost i nisam primijetio nikakve znake curenja i kendenza u ovih desetak
dana koliko ga koristim.Jedina zamjerka ide na nedostatak rezervne gumice u slučaju da se ova pokida.

U pakovanju dolaze dva grijača, PnP-C1 1.2ohm Ceramic Coil i PnP-R1 0.8ohm Coil.Ne znam da li je Voopoo ranije proizvodio mtl grijače
ali ovaj 1,2 keramički koji dolazi uz njega je sjajan.Mislio sam da će mi smetati nemogućnost podešavanja snage i protoka vazduha ali je sve tako dobro
skockano i usklađeno da zaista nema potreba za bilo kakvim dodatnim podešavanjima.Grijač je došao bez fabričkih mirisa.
Aroma je izvanredna,radi tiho,nema spitback-a,a vazduh je restriktivniji u odnosu na Renova Zero,npr(otprilike kao Kayfun Prime na 3 rupi ko je probao).
Grijač je isproban sa 30/70 pgvg tečnosti i radi bez ikakvih problema i pri češćim povlačenjima.Performanse su odlične dok kapacitet baterije ne padne na nekih 30%.
Drugi grijač koji dolazi uz uređaj je 0,8 DL.Kod ovog grijača je osjetan taj fabrički miris iako je došao posebno upakovan.
Potrebno je par ml da se taj ukus izgubi.U pitanju je veoma restriktivni dtl,radi malo bučnije(ništa strašno i kao većina fabričkih grijača),a aroma je jako dobra
kada se izgubi taj miris ulja iličegaveć.Mali spit-back tu i tamo.Radi bez problema prilikom češćih povlačenja.
Mislim da je ovo odličan uređaj za sve koji žele kompaktan i lagan uređaj sa većim kapacitetom baterije i ne smeta im što nema automatsko povlačenje.
PnP-C1 1.2ohm grijač je meni lično jako dobar,radi tiho i protok vazduha je dovoljan za jedan veoma pristojan mtl vape.
PnP-R1 0.8ohm je veoma restriktivan dtl(ili veoma opušten mtl ko voli tako da pari).
Apsolutna preporuka za početnike i veoma kvalitetna i korisna sprava za sve kojima iz nekih razloga treba dobar pod/aio sistem.

Prednosti:

-izvanredan mtl grijač
-oba grijača daju jako dobru aromu
-kapacitet baterije
-veoma lagan uređaj

Nedostaci:

-usnik na podu mu mogao biti malo kompaktniji(subjektivno)
-nedostatak rezervnog gumenog čepića za pod
-0,8 grijač bi mogao imati malo više vazduha(isto subjektivno,neko sigurno voli i ovako)
-nema automatsko povlačenje

Uređaj se može kupiti na linku ispod

Kod:
https://www.heavengifts.com/article/Win-VOOPOO-Find-S-Trio-Giveaway.html
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-10-2019, 12:06   #2
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,580
Pohvaljen: 2,426
Nivo reputacije: 421
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju
Uobičajeno voopoo find s trio

Voopoo
Type

2ml to 3ml
6 Colour
Wattage
6W to 23W
Support Nicotine Salt
Yes
VOOPOO FIND TRIO Pod Kit

Power Best
Taste Best
Airflow Good
Big Smoke
1200mAh

Product introduction:

The VOOPOO FIND TRIO Pod Kit is a new updated pod system starter kit after VOOPOO FIND pod kit with 1200mAh built-in battery and 2ml/3ml refillable pod. Designed for the best DL and MTL vaping, the FIND TRIO Pod Kit comes with two PnP coils: one 0.8ohm regular coil for DL vaping and one 1.2ohm ceramic coil for MTL vaping which also features intelligent burn-out prevention to bring safer, healthier and more durable vaping. Plus the 1200mAh large battery and GENE.Trio Chip, the FIND TRIO Kit supports nearly 500 puffs available and ensures a perfect flavor since the first puff. Together with fashionable appearance and eye-catching colors, the FIND TRIO Pod Kit is definitely an elegant and excellent vape device. Good choice for DL and MTL vaping lovers.

Parameters

Size: 35.9 x 17 x 92.2mm
Battery: Built-in 1200mAh
Power Range: 6-23W
Working Voltage: 3.2-4.2V
Constant Voltage Output: 3.7V
Pod Capacity: 3ml/2ml(TPD)
Resistance: 0.8ohm regular coil for DL vaping; 1.2ohm ceramic coil for MTL vaping
Material: Aluminium Alloy + Plastic + PCTG
Weight: 60g

Unique DL & MTL vaping device with fashionable appearance
Brand new GENE.Trio chip inside for perfect flavor
Convenient to reload with PnP coils
Portable size with eye-catching colors
1200mAh Battery with nearly 500 puffs available
Two unique coils available for both DL & MTL vaping

include
1* Find S Trio Device
1* Find S Trio Pod(3ml)
1* Pnp-R1 0.8Ω Coil
1* Pnp-C1 1.2Ω Ceramic Coil
1* USB Cable
1* User Manual
1* Warranty card
1* GENE CHIP Card

Moji prvi utisci-baterija odlicna(konacno pod sa dobrom baterijom ),para obilna,aroma savrsena,protok vazduha odlican.kapacitet kertridza 3ml savrsen...6 boja ,lijepo lezi u ruci.ovo je mix onog sto sam htjela od jednog poda(vs smok nord,zero nova,uwel caluburn).Keramicki grijac 1.2 ml savrseno odgovara.na yt ga porede sa caliburnom...ali je prednost ovog poda sto ima veci kapacitet kertridza i mnooogo bolju bateriju.
Punjenje je jednostavno:

Poredjene velicine:

Lijepo lezi u ruci i lagan je.

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-10-2019, 12:10   #3
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,054
Pohvaljen: 553
Nivo reputacije: 112
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: voopoo find s trio

Kacio sam recenziju u drugoj temi.Samo jedan apdejt sto se tice grijaca.Narucio sam 5 komada sa ft i desava mi se ista stvar kao sa Renova Zero,od 3 jedan radi dobro,a na 2 se svako malo pojavljuje zagoreli ukus.Prvo sam mislio da je do 30/70 pgvg tecnosti ali mi se sa 50/50 desava isto.Ili je do toga sto je prva serija grijaca ili im je kontrola kvaliteta ocaj.Inace su 1,2 grijaci kad rade meni odlicni.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-10-2019, 12:12   #4
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju
Uobičajeno voopoo find s trio

Nisam vidjelasorry...ja cu naruciti sa alija grijace ako nadjem...za sada sam probala sa nicsalts..ostale jos samo 3 flasice...poslije cu probati sa free base tecnostima.nadam se da ce dobro raditi.

Staro 07-10-2019, 15:19   #5
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Uobičajeno Re: Voopoo Find S Trio

Bravo za recenziju

Zahvalili :
Staro 08-10-2019, 11:41   #6
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,617
Pohvaljen: 16,585
Nivo reputacije: 2697
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Voopoo Find S Trio

Spojeno u jednu temu...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 17:14 sati.