Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-11-2018, 20:06   #106
MIKE TYSON
Aktivan član

MIKE TYSON's avatar

Registrovan: Dec 2017
E-cig: G-PRIV Baby+Savour
Pohvala: 20
Pohvaljen: 29
Nivo reputacije: 12
MIKE TYSON je na dobrom putuMIKE TYSON je na dobrom putuMIKE TYSON je na dobrom putuMIKE TYSON je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Cthulhu Hastur MTL RTA

Ma ja sam ih probao bar 100 da ne lazem,sve su to nijanse,doduse ima i onih koji nisu nizasta ali hastur me je odusevio,pogotovo sto nemoram fa ga tresem kao toplomer svakih pola sata ako lezim i parim,dok kod ostalih se nakupi dosta tecnosti u dimnjaku kod hastura ne.odlican je,i po meni medju top5 svih vremena:-)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
MIKE TYSON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-11-2018, 20:14   #107
Draganchica
Senior

Draganchica's avatar

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 2,657
Pohvaljen: 800
Nivo reputacije: 135
Draganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvalu

Baš tako, i punjenje odozgo, bez slinjenja, curenja, sve čisto i suvo. Iz "inata" sipam tečnost dok je na modu. Jer može i može mi se

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Draganchica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-11-2018, 20:15   #108
MIKE TYSON
Aktivan član

MIKE TYSON's avatar

Registrovan: Dec 2017
E-cig: G-PRIV Baby+Savour
Pohvala: 20
Pohvaljen: 29
Nivo reputacije: 12
MIKE TYSON je na dobrom putuMIKE TYSON je na dobrom putuMIKE TYSON je na dobrom putuMIKE TYSON je na dobrom putu

;-);-);-);-)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
MIKE TYSON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-01-2019, 18:22   #109
samposebi
Iskusan član

Registrovan: Nov 2018
Godine: 47
E-cig: EiNiš,Iskra,RiZ,
Pohvala: 199
Pohvaljen: 89
Nivo reputacije: 20
samposebi je poznat svimasamposebi je poznat svimasamposebi je poznat svimasamposebi je poznat svimasamposebi je poznat svimasamposebi je poznat svimasamposebi je poznat svimasamposebi je poznat svima

Veliki Hastur. Izrada, kvalitet sve 10, nikad ne curka, lako se namesti koji god grejač.....
Ja volim baš uske otvore za vazduh, i volim otpor pri povlačenju. Stavio sam 0.7 oma ss clapton, 14w, namestim onu predzadnju diznu, ne najmanju to se ne može vući, skoro zatvorim rupu za vazduh i opet mi suviše lako ide vazduh i nekako kao da nema throat hit uopšte (70/30, 10mg) kao da je dim razređen. Ne znam šta da kažem..... Ima li neko rešenje za ovog deliju?
samposebi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-01-2019, 18:26   #110
Mad AG
Iskusan član

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 42
Pohvaljen: 130
Nivo reputacije: 30
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Promeni žicu.Probaj sa 0,30mm ili 0,32mm kantal ili Ni80.Možda i tečnost nije kako treba,možda i performanse atomizera nisu dobre.Znam da Hastur mini cepa i znatno je bolji od velikog.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-01-2019, 18:26   #111
Hobbes
Iskusan član

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 145
Pohvaljen: 221
Nivo reputacije: 42
Hobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosi

Uzmes 1.2mm ili 1.4mm reducir

Kod:
https://www.fasttech.com/p/9437800
Hobbes nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-01-2019, 18:31   #112
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 460
Pohvaljen: 515
Nivo reputacije: 117
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

Mislim da je malo 14 w za taj Clapton .Ako već hoćeš da koristiš te grejače podigni na 17-18w

Sent from my XT1650 using Tapatalk
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-01-2019, 18:49   #113
samposebi
Iskusan član

samposebi je poznat svimasamposebi je poznat svimasamposebi je poznat svimasamposebi je poznat svimasamposebi je poznat svimasamposebi je poznat svimasamposebi je poznat svimasamposebi je poznat svima

Ok. Ne mora ti grejači jel bolje da napravim od 26ga ili 28ga kantala oko 1.2 oma, misliš da će to poboljšati?

---------- Post dodan 23-01-2019 u 18:50 ----------

Citat:
Originalna poruka od Mad AG Vidi poruku
Promeni žicu.Probaj sa 0,30mm ili 0,32mm kantal ili Ni80.Možda i tečnost nije kako treba,možda i performanse atomizera nisu dobre.Znam da Hastur mini cepa i znatno je bolji od velikog.

AG no1
Meni je mini bruka, jedino vruć vazduh, ali je ko tenk, sve trpi i aroma zadovoljavajuća

Moderator poruka
U prvih 15 min koristi opciju EDIT da dodaš nešta ili ispraviš u svom postu

Staro 23-01-2019, 18:58   #114
Mad AG
Iskusan član

Mad AG's avatar

Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Taman,28AWG 2,5mm prečnik,6 namotaja oko 1ohm,7 namotaja oko 1,2ohm.Ja tako pravim skoro na svaki MTL.Galaxies na 1,2ohm i 10-12W baš,baš dobar TH.

AG no1

---------- Post dodan 23-01-2019 u 19:06 ----------

Vidim da ti je i tečnost 70/30 u korist VG-a,uglavnom većinski PG daje bolji TH,ili barem tečnost sa 50-50 razmerom.

AG no1

Moderator poruka
U prvih 15 min koristi opciju EDIT da dodaš nešta ili ispraviš u svom postu

Zahvalili :
Staro 23-01-2019, 19:09   #115
samposebi
Iskusan član

Fala znam to, nego slab u poređenju sa minjem Kayom Galxies Bersom itd
Staro 23-01-2019, 22:20   #116
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 460
Pohvaljen: 515
Nivo reputacije: 117
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

Ako hoćeš bas tesniji MTL onda moraš nabaviti manje inserte kao sto ti je Hobbes napisao..Ne vredi ti puno smanjenje dotoka vazduha spolja ako je rupa ispod grejača veća
Mada meni je 1.6 insert koji dolazi sa njim sasvim OK

Sent from my XT1650 using Tapatalk
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-02-2019, 15:00   #117
mmalvin
Nov član

Registrovan: Feb 2018
Pohvala: 2
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 4
mmalvin je na dobrom putu

Vise od sest meseca koristim Hastur veliki.Ja sam zadovoljan sa 0.32 ss grejacem 3 mm 1.2 ohm 12 wat.Reducir 1.6 mm.Planiram da uzmem Vapefly galaxies mtl rta samo neznam dal bolji od hastura?
mmalvin nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-02-2019, 15:10   #118
samposebi
Iskusan član

Meni mlooooogo bolji, možda i trenutno najbolji univerzalni mtl (univerzalni u smislu za sve arome), s tim što ipak za duvane najbolji.
Staro 04-02-2019, 15:13   #119
Mad AG
Iskusan član

Mad AG's avatar

Po mom mišljenju bolji je za klasu od Hastura.Probao oba Hastura,mini je dobar,ali veliki mi nije nešto legao.Sličan je Sireni.Galaxies trenutno mi je u stalnoj upotrebi i odličan atomizer,imaš temu o njemu pa prelistaj i vidi komentare korisnika,uglavnom sve pohvale za Galaxies.

AG no1
Staro 04-02-2019, 15:22   #120
mmalvin
Nov član

Registrovan: Feb 2018
Pohvala: 2
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 4
mmalvin je na dobrom putu

Hvala,komentara sam procitao i gledao vise recenziju samo sam trazio savet ako neko koristio obadve.Inace parim duvanske tecnosti kts-ov reekles,vaporever trbecu i slicne,vocne i kremaste samo ponekad za preseci.
mmalvin nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:36 sati.