Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 07-12-2014, 18:11   #31
Sima_Sremac
Senior

Sima_Sremac's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 145
Pohvaljen: 124
Nivo reputacije: 49
Sima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Ole by Umbrella tecnosti

Dim na uši

Tečnost od koje se puše uši

Sima_Sremac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-12-2014, 18:22   #32
alansi
Veteran

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 62
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,179
Nivo reputacije: 506
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Ništa posebno, ova je jača...

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-12-2014, 18:29   #33
Sima_Sremac
Senior

Sima_Sremac's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 145
Pohvaljen: 124
Nivo reputacije: 49
Sima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosi

alansi na koji MOD ta tvoja pari

Nego scoooter-u se izgleda svidela dama

---------- Post dodan 07-12-2014 u 19:44 ----------

A da ne odem u off,ovo je para od OLE tečnosti,meni ima lep i ukus i miris a i pare ne nedostaje

Sima_Sremac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-12-2014, 03:30   #34
evaporate
Iskusan član

evaporate's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 38
Pohvala: 119
Pohvaljen: 48
Nivo reputacije: 21
evaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putu

U Ole Tabacco osecam neku komponentu arome koje me podseca na komponente koje ima u RL Cuban , zbog koje posle zadnje nabavke RL Cuban od pre mesec sam reshio da je vishe ne koristim - neki zacin koji mi se ne svidza. Ipak mi nije nepodnosljiva za parenje - potrosice se.

Ole Desert Ship mi ima ukus karameliziranog secera, isprobano na Mini Protank II. Na CE5+ tester, Ole Desert Ship imao je aromu koja je bliza FA Desert Ship. Ipak izbegavam da ga probam na svoji Ce5+ kako ne bi mi druge arome koje u njega sipam.

Sto se tice pare, ima je dovoljno - ista kolicina kao i RL tecnosti. Najbitnije prosli su 7 dana, nemam probleme sa oksidacijom tecnosti Ole - prosli mesec sam pario Ole USA Mix, pojavile su se oksidacije ali se ispostavilo da je krivac RL Tiramisu starije proizvodnje . Tako da proporucujem da se proba naravno ukoliko vam odgovaraju ukusi.
evaporate nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-01-2015, 13:53   #35
mefisto
Aktivan član

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 3
Pohvaljen: 15
Nivo reputacije: 19
mefisto je na dobrom putumefisto je na dobrom putu

Ole Hazelnut 9mg -- bio na nekoj akciji (200din 10ml). U pocetku mi je sluzila samo da nakapam vatu kad je oblikujem u grejacu. Danas mi ponestalo richy liqua kafe i rekoh aj da probam. Na prvi ukus onako...nije nesto..nekako teska i otuzna. Kad je lepo cucnula na grejac kako treba...sad je EXTRA. Bas mi je legla...blago sladunjava, pare dovoljno, th onako (i ne volim prejako). Za razliku or Richy-ja koj zna da udari..ova kliza i sve mi se vise svidja (radim danas i sutra :( al sam sam u firmi i parim CEO dan nesmetano).
Interesantno je da je tecnost potpuno prozirna.
mefisto nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-01-2015, 19:15   #36
vitaminb
Senior

vitaminb's avatar

Registrovan: Aug 2012
Pohvala: 487
Pohvaljen: 210
Nivo reputacije: 73
vitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosi

... i tako ja rešio da se otvorim za ole tečnost

Uzeo sam Desert Ship koji mi se nešto baš pario. Sve u svemu to nema veze ni sa bojom ni sa ukusom FA Desert Shipa (koji mi je sinonim za ovu tečnost). Boja je žućkasta, a ukus mi je najviše išao na nekakvu kvazi šljivu. U pozadini se oseća i nešto pomalo neprijatno, gotovo "rakijski". Gotovo da kažem da - ko voli da pari šljivovicu ovo je prava stvar za njega Količina pare i sve ostalo je normalno, s tim što mi se čine da ima više pg-a i malčice ostavlja neki miris za sobom.
Dakle, nije baš dibidus, može da se pari, mada je ja mešam sa IW S`Camelom da malo neutrališen tu pozadinsku "anomaliju"
vitaminb nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-02-2015, 03:42   #37
evaporate
Iskusan član

evaporate's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 38
Pohvala: 119
Pohvaljen: 48
Nivo reputacije: 21
evaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putu

Tu "pozadinsku anomaliju" sam na grejacem sa vatom (Protank 2 Mini) osetio kao silan acetonski ukus i miris. Na regularnim grejacem sa fiberom mi je bila OK, ali sam je uvek kombinirao sa RL Apple.

E sad, danas sam otvorio FA Desert Ship, rekao sebi, ajde da probam "bolju varijantu" Desert Shipa. Pre toga sam ga probao u vishe navrata po neka 2-3 dima na obicni CE5+ atomizer, i takodze na isti taj atomizer u prodavnici. Imao je malo vishe "cvetniji ukus" nego sto trazim od duvanske arome, ali mi nije bio ogavan. Ali na Protank 2 Mini ovo je za mene NEPARLJIVO. Mislio sam da je losh ukus mozda rezultat koriscenja starijeg grejaca, pa najpre sam stavio novi grejac, a kad nisam dobio nikakvo poboljsanje, ispipao sam tecnost iz tanka, isprao atomizer, i onda sipao novu turu Desert Shipa (pre toga Desert shop sam sipao u tanku u koji sam pre toga pario drugu tecnost).

Rezultat? Opet ista katastrofa!!! Dodatno novi grejac se zapusio posle 2 sata parenja u koja sam jedva potrosio 0.3ml tecnosti sipanu u tank.

Ole Desert Ship u kombinaciju sa RL Apple mi daje neki ukus karameliziranog secera na kome odozgo dodze aroma sveze jabuke. FA Desert Ship-u uopste ne mogu da utvrdim na sta treba da ima ukus. Poima nemam sa cime da neutralishem ovaj gadan ukus. Ne pomaze ni RL Apple, ni RL Chocolate, ni Maxx Blend.
evaporate nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-02-2015, 14:42   #38
vitaminb
Senior

vitaminb's avatar

Registrovan: Aug 2012
Pohvala: 487
Pohvaljen: 210
Nivo reputacije: 73
vitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosi

Pa šta reći sem - stvar ukusa. Nemam problem s grejačima i koristim isključivo fiber. Po mom mišljenju je FA Desert Ship vrhunska tečnost, a ukus mi više ide na neku vrstu "duvanske višnja-trešnje" ili tako nešto...a njihov Max Blend mi je recimo "cvetan"...
Boja je kao narandžasta, ne znam, možda imaš neki faličan primerak (ozbiljan sam).

Što se tiče Ole-a, bilo, prošlo i ne ponovilo se Ali to je moj ukus i u mom slučaju je ista situacija i sa gomilom Dekanga, Joyetecha ili Hansenga...
Kao što sam i rekao - jeste parljivo kome se to dopada.

Misli svojom glavom
vitaminb nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-05-2015, 11:01   #39
slo.m
Aktivan član

Registrovan: May 2015
Pohvala: 0
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 10
slo.m je na dobrom putu

vidim da je stara tema, ali pošto vidim da i nema mnogo razmene iskustava u vezi OLE-a, napisaću svoja.
Prva njihova tečnost koju sam probao je bila Virginia, koja je zaista dobra, desilo se da sam koristio 6 mg, što i nije jako, ali je ukus bio dovoljno izražen, i ok je, pored Hangsenovog RY5, definitivno najbolja duvanska aroma koju sam probao.
Zatim sam prestao sa duvanskim aromama, i počeo da parim mentol. OLE mentol od 12 mg je sjajan (definitivno bolji od Dekang i Ritchy Liqua), izraženija je ona "hladnoća", lepo se miksuje sa nekim drugim tečnostima, tj. dopušta drugim tečnostima da izraze svoj ukus, ako mogu tako da kažem.
Pored toga, Berry mix 12 mg je veoma dobar, izražen ukus (a kada sam u društvu kažu da je i miris extra). recimo, meni je bolji njihov berry mix od FA i Lique.
U kombinaciji sa mentolom, berry mix je fantastičan. Zainteresovanima sigurno preporučujem da probaju. :-)
slo.m nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-05-2016, 09:52   #40
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,562
Pohvaljen: 1,268
Nivo reputacije: 282
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Lake Tobac.
Trebalo bi je preimenovati u Zagorakis ili nešto slično. Sreća pa sam je probao na driperu, pa sam bio siguran da nije do natapanja grejača. Čak i para u vazduhu miriše kao zapaljena vata.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2016, 13:33   #41
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,987
Pohvaljen: 1,180
Nivo reputacije: 391
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Ja sad parim neku kafu, onako, nisam previse odusevljen, ali ne mogu da kazem da je losa.
Ko je ljubitelj kafe kapiram da bi mu bilo ok, ja sam onako pola pola, ok mi je ali nista spec.

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:11 sati.