Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-03-2014, 15:11   #1
djuma
Nov član

Registrovan: Feb 2014
Godine: 39
Pohvala: 0
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 14
djuma je na dobrom putu
Uobičajeno VG tecnosti

Pozdrav drugari,
nov sam u svemu ovome (parim negde oko mesec i po dana), pa jos uvek sve isprobavam. Drugar mi je rekao da ove VG tecnosti manje grebu grlo i stvaraju osecaj suvoce u grlu, pa bih bio zahvalan ako bi mi rekli gde ih mogu nabaviti i koje se preporucuju.

Do sada sam isprabao vise tecnosti PG (sto duvanskih, sto vocnih), ali sad bih voleo da probam te VG...cuo sam da su one i gusce i da daju vise pare.
djuma nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2014, 15:14   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,830
Pohvaljen: 12,802
Nivo reputacije: 1990
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: VG tecnosti

Na našem tržištu ima prodavnica koje imaju Joyetech VG tečnosti. Prisutne su na forumu pod prodaja i podrška proizvoda dole levo na prvoj strani.
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2014, 15:24   #3
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,512
Pohvaljen: 1,858
Nivo reputacije: 368
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Jos kad bi uveli na forumu neku muzikicu pa kad neko postavi pitanje slusa muziku dok mu se ne obrati operater uz povremeno "sve linije su zauzete molimo vas sacekajte"

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2014, 15:30   #4
Gorki
Veteran

Gorki's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 3,261
Pohvaljen: 3,580
Nivo reputacije: 552
Gorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputaciju

Pa to vec postoji

Citat:
Originalna poruka od jokjuar Vidi poruku
Prvi slobodan operater će Vam se uskoro javiti, trenutno ste #19 na listi čekanja. ► ♪♫♪♫♪♫♪♫ ♪♫♫♫♪

It's tulip time in Holland. Two lips are calling me.
Gorki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-03-2014, 18:00   #5
djuma
Nov član

Godine: 39
Pohvaljen: 1
djuma je na dobrom putu

Ukusi koji me sada najvise interesuju i koje bi probao (nebitno da li su pg ili vg) su kapucino, kafa i tiramisu...pa ako ima neka preporuka za to...bio bih zahvalan
djuma nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2014, 19:32   #6
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 41
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,661
Pohvaljen: 1,301
Nivo reputacije: 293
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Znam da Joyetech ima tečnosti na VG bazi, idi na eliquid sajt i vidi koje tačno. Piše VG ispred naziva tečnosti. I mislim da imaju više vrsta u ponudi u pakovanju od 30ml nego od 10ml.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-05-2014, 19:07   #7
selle
Nov član

Pohvaljen: 0
selle je na dobrom putu

Tecnosti na PG bazi su mi smetale. Od njih sam kasljao i peckalo me u grlu. Od kako pusim Joyetech-ov Red mix od 6mg na VG bazi tih problema nemam. Light aroma ali ima mnogo pare tako da je svima preporucujem.
selle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-06-2014, 09:43   #8
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,144
Pohvaljen: 849
Nivo reputacije: 155
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Dobio par bočica čistog VG sa Toscane i utisak je da se ovi protankovi opasno guše sa njima. PT2 je sinoć nekako gurao al jutros jedva. Pomoglo je što sam dodao 20% tečnosti pg/vg, tek toliko da tankovi prodišu. Eto, kao da je samo malo trebalo PG-a pa da krene normalan rad. Inače nije loš čistak VG.
BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-06-2014, 10:09   #9
milankomsa
Senior

milankomsa's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 29
Pohvala: 163
Pohvaljen: 109
Nivo reputacije: 46
milankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosi

skini mu jedan flavor wick , to obicno pomogne, nekad i oba

born to fish
milankomsa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-06-2014, 12:54   #10
bibi74
Senior

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 61
Pohvaljen: 86
Nivo reputacije: 48
bibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od selle Vidi poruku
Tecnosti na PG bazi su mi smetale. Od njih sam kasljao i peckalo me u grlu. Od kako pusim Joyetech-ov Red mix od 6mg na VG bazi tih problema nemam. Light aroma ali ima mnogo pare tako da je svima preporucujem.
Interesantno,bas sam tu tecnost kupio pre desetak dana ,cisto da probam opet ciste vg tecnosti..,Ono sto me je sokiralo je bio ubitacan th na 6 mg...Stvarno sam bio ubedjen da su pogresno etiketirali bocice...Da ne preteram ali mi je bilo kao 1,8 % nikotina...Elem kazem interesantno zato sto za vg vazi da ima slabiji th od pg_a...
bibi74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-08-2014, 18:44   #11
Rapala
Aktivan član

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 4
Pohvaljen: 15
Nivo reputacije: 16
Rapala je na dobrom putuRapala je na dobrom putu

[IMG][/IMG]

juche mi stiglo sa e liquida ...prvi put sam probao vg i to joythecha desert i skroz pristojna technost ,lep ukus , dosta pare, slab th...dok me pg joythec virdzinija razocharala kao da pushim dekanga king of cigar ili mountin blend...
Rapala nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-03-2016, 23:48   #12
Belitsh
Iskusan član

Registrovan: Feb 2016
Godine: 35
E-cig: iStick pico/ProTank2 AFC V3
Pohvala: 95
Pohvaljen: 66
Nivo reputacije: 22
Belitsh je poznat svimaBelitsh je poznat svimaBelitsh je poznat svimaBelitsh je poznat svimaBelitsh je poznat svimaBelitsh je poznat svima

Jel bi prošlo na mojoj opremi neka tečnost recimo Halo VG 70/30, baterija ipow 2 držim je na 8W (max je na 15) i Nautilus mini

Послато са HUAWEI G700-U20 уз помоћ Тапатока
Belitsh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-03-2016, 05:55   #13
roonda
Veteran

roonda's avatar

Pohvala: 2,967
Pohvaljen: 3,862
Nivo reputacije: 549
roonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputaciju

Proci ce

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

TEODOR! KO JE DODJAVOLA TEODOR?!

Tri bele i dve crne bajo!
roonda nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-03-2016, 06:28   #14
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 484
Pohvaljen: 866
Nivo reputacije: 209
Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Belitsh Vidi poruku
Jel bi prošlo na mojoj opremi neka tečnost recimo Halo VG 70/30, baterija ipow 2 držim je na 8W (max je na 15) i Nautilus mini

Послато са HUAWEI G700-U20 уз помоћ Тапатока
Наравно да хоће, Nautilus mini има солидно натапање. Уживај 👍
Freshflash nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-05-2016, 12:32   #15
he4ts3eker
Nov član

Registrovan: May 2016
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 6
he4ts3eker je na dobrom putu

Virgin Vapor 100% VG tecnosti su mnogo dobre. Evo ja sad furam nesto sto se zove Original Sin. Ima ukus zelene jabuke. Nista lepse i nikad vise dima nisam video.
he4ts3eker nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:22 sati.