Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 23-01-2016, 01:31   #16
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,561
Pohvaljen: 12,476
Nivo reputacije: 1920
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Liqua USA 5ml

Trenutni izgled ambalaže je ovakav:

ili je neka JAKO stara zaliha ili je nešto drugo u pitanju... za poslednje 3 godine nisam video takvu ambalažu...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-01-2016, 01:40   #17
Rusty
Nov član

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 7
Rusty je na dobrom putu

vidi u perijodu od sredine 2014 do pocetka 2015 parijo sam bez prestanka zatim prestao krajem ove godine ponovo počeo no u mom gradu ima samo taj jedan vapor shop a izbor jr suzen uzeo sam ovu tecnost i na prvi dim mi se svidela pokusao da je nadjem na netu ali nema nista ni slicno. postavio sam ovu temu iz dva razloga: prvi je bezbednost po zdravlje jer fake tecnosti mogu naskoditi a drugi razlog je sto je u sustini aroma dobra i to jako dobra i pario bih je svaki dan kada bi je bilo sa transparentnim i sigurnim poreklom

---------- Post dodan 23-01-2016 u 02:56 ----------

Ako neko od vas iskusnih ume da oceni na osnovu parenja da li je tecnosti istekao rok ili ne poslacu tecnost preporucnim pismom xaxaxa zvuci glupavo ali u prirodi mi je da razresavam zavrzlame, jedan bitan detal na tecnosti je naznacen sledeci sajt:
Kod:
www.goritchy.com
sajt takodje ne mogu da nadjem a navedeni sajt stoji i na bocici
Rusty nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-09-2016, 20:29   #18
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,184
Pohvaljen: 1,355
Nivo reputacije: 210
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Evo ja sam pomalo zainteigiran ovom tecnoscu cunjajuci malo po netu dosao do sledecih,mada sturih,podataka u zelji da posle toliko vremena,jer tek sada procitah temu. Ove tecnosti se pakuju u bocice od 10 i 30ml. Proizvodjac je iz Italije. Koliko vidim na slici ta je sa 18mgml nikotina a ne sa 8. U njihovoj ponudi cak i nema tecnosti sa 8mgml nikotina. Zanimljivo je da i takvu tecnost nisam uspeo da nadjem pod tim imenom i sa kamilom na etiketi. Medjutim dosao sam do podatka da su jednom imali u ponudi tecnosti pakovane 3×50ml u jednoj kutiji ali opet ni medju tima ne nadjoh ovu za koju si pitao. Znaci van tog kompleta nisam naisao na bocice od 50ml. A nisam naisao u duvanakoj ponudi niti jednu pod imenom "cam". Ima drugih duvanakih pod drugim imenom ali te nema. A i na zadnjoj cotografiji je bocica od 30ml. Imaju i ista pakovanja kao druge duvanake tecnosti ali kao sto rekoh koliko sam ja trazio i uspeo da pretrazim tu tecnost ne nadjoh.

---------- Post dodan 28-09-2016 u 21:34 ----------

Edit: a ona tecnost sa prve slike ima na njihovom sajtu ali isto tako u pakovanju od 10 i 30ml ali isto tako nema sa 8mgml. , nego sa 3,6,9,12,18. Znam da je dugo vremena proslo ali se nadam da sam bar malo,iako retroaktivno,pomogao.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:26 sati.