Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 01-11-2016, 18:46   #121
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,184
Pohvaljen: 1,355
Nivo reputacije: 210
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju
Uobičajeno Re: Liquideo

Ovu gotovu tecnost sam razblazio sa vg-om koji je razredjen sa 10% vode u odnosu 10ml gotove tecnosti/20ml vg-a i dobio sasvim pristojnu tecnost sa puno manje nikotina i blagom aromom maline koja nije vise toliko izvestacena, nego je prirodnija i mnogo prijatnija za parenje. Cak ovako razblazena ne ostavlja onaj "samponasti" miris prilikom pustanja pare kroz nos. Trenutno je parim na Goblinu d2l.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-11-2016, 07:47   #122
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Tecnost iz serije THINK
Lincoln
Posto na samom pakovanju ove tecnosti nisam naisao na podatke o sastavu, a prema njenoj gustini rekao bih da je ovo tecnost sa vecinskim delom vg-a (mozda cak 70/80%). Kolicina nikotina 3mgml.
Miris iz same bocice jako slozen i komoleksan. Preovladava miris vanile i kokosa sa notom alkoholnog mirisa (podseca na miris likera od kokosa)koja nije napadna i jaka, ali sasvim dovoljna da "smiri" i ublazi miris vanile koji zna biti veoma intenzivan. A sam miris vanile je miris kolacica od vanile pravljenih sa vanilin secerom. U pozadini se provlaci i miris nekog jagodicastog voca (kupina,jagoda) ali isto tako sa onim blagim alkoholnim mirisom likera od ovog voca. Ipak nosilac mirisa je kolacic od vanile i liker od kokosa.
Tecnost se zbog svoje gustine teze razmazuje izmedju prstiju i ostavlja masan i lepljiv trag
Boja same tecnosti je boja zlata, svetla i prozirna.
Sama para je bogata,gusta, "masna". Nije suva i ne susi usta.
Th i rezaje grla na ovoj jacini su sasvim blagi, mada po mom misljenju,veci udeo nikotina bi samo pokvario ovu tecnost.
Pustanjem kroz nos para daje miris kao iz bocice ali ne toliko intenzivan nego u jednoj meri "smiren" sto ga cini jos prijatnijim za culo mirisa.
Ukus...Za mene mozda i jedna od najlepsih neduvanskih tecnosti koje sam probao do sada. Mesavina baunti cokoladice,rafaelo kuglica i vanilica sa blagim jedva osetnom likerastom notom. Umerena, prijatna slatkoca jagode i kupine na celom jeziku. I to je deo gde se samo osete ove dve vockice. U toj slatkoci dok se u samom ukusu tek jedva i primecuju.
Jos jedna slozena i kompleksna, dobro izbalansirana aroma gde sve lezi na svome mestu i odlicno se slaze jedno sa drugim u odlicno izbalansiranim odnosima.
Ocena 10/10.
I ovu tecnost necu porediti sa kafom jer bi po mom misljenju kafa samo pokvarila istu
Moja topla preporuka za sladokusce i zensku populaciju.
Ova tecnost nije tecnost za ceo dan. To je tecnost za one trenutke kada zelimo da se opustimo i pustimo cula mirisa i ukusa da uzivaju.
Para prostoriju ispunjava neverovat im spojem mirisa u kojoj moj klinac uziva i samo trci unaokolo i njuska "oblake" pare koje ispustam.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
Zahvalili :
Staro 13-12-2016, 07:49   #123
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Serija Evolution
Chew it
Gotova beznikotinska tecnost na bazi 60/40 pg/vg.
Bezbojna, prozirna tecnost. Miris direktno iz bocice, intenzivan i jak miris zvakace gume. Ali ne bilo koje gume vec onih zvakacih guma pakovanih u papir i kutije da podsecaju na cigarete. Zvake mog detinjstva, boje jorgovana, iz doba pre svih ovih zvaka tipa "orbit" kada se reciju zvaka oznacavala samo ta zvaka i niti jedna druga (nesto se ne secam da je deugih i bilo u to vreme. Miris, iako intenzivan i za nijansu jaci, sasvim prijatan i lep jer budi uspomene i secanja iz detinjstva. A miris je jedan od najacih pokretaca secanja.
Relativno gusta i masna tecnost. Ostavlja masan trag ali se ne lepi. Razmazana izmedju prstiju, za razliku od vecine tecnosti, ova gubi donekle na intenzitetu mirisa pomesana sa okolnim vazduhom i postaje jos prijatnija za culo mirisa. Cak i ovako sa prstiju, u prostoriji ostavlja prijatan i lep miris starih zvakacih guma.
Umerena kolicina pare vlazne i prilucno guste, tako da se bukvalno moze osetiti njeno stujanje preko vrha jezika.
Naravno, izostanak bilo kakvog th i rezanja u grlu, koji po mom misljenju, ovoj tecnosti i ne trebaju. Mislim isto tako da bi i najmanja kolicina nikotina samo pokvarila cistocu i lepotu ukusa ove gotove tecnosti.
A ukus...Ukus detinjstva. Ukus "Duble Buble"(stvarno ne znam kako bih ga drugacije opisao. Ukus zvaka koje smo lepili ispod djackih klupa kada nas nastavnici opomenu, ukus novogodisnjih paketica ciji su deo bili,ukus kusura u prosavnici kada trgovac nema sitno pa vam da zvakacu gumu, ukus kada si prvoj simpatiji dao pola zvake koju vec zvaces (kao prvi poljubac). Malo me ponele emocije.
Slatkoca ove tecnosti , iako izrazena u velikoj meri opet ne kvari nista u samoj aromi, cini je bas onakvom kakva bi i trebala da bude. Iako sam ukus ne mogu da uporedim ni sa cime prirodnim, isto tako nw mogu da kazem za isti da je vestacki. Jednostavno ukus zvakace gume one iz moga detinjstva.
Ovako bez nikotina cak bih je nazvao i tecnoscu koja je pravljena za decu mada svi znamo za 18+ sto se tice zakona.
I da pomenem cistocu same arome. Cista,perfektno pogodjena,kojoj bar ja ne mogu naci niti jednu zamerku.
Verovatno ne bih mogao da je parim ceo dan posto to jednostavno nije tecnost za ceo dan. Uzeti je par puta u toku dana,malo se "zasladiti",probuditi secanja iz detinjstva (bar mi pioniri)... Mozda par kapi dodati u neke duvanske,suve i opore tecnosti.
I opet je kod ovog proizvodjaca slucaj da ono sto pise na bocici to se u istoj i nalazi. Mogu samo dati sve pohvale i toplu preporuku svima,ako nista drugo ono bar da probaju. Da osete kako neke gotove tecnosti mogu biti tacno i precizno pogodjene po pitanju arome,ukusa i mirisa.
Naravno i ovaj opis bez kafe ovoga puta. Ipak u detinjstvu nisam pio kafu pa ne bih da pokvarim utisak i dozivljaj ove arome i tecnosti
Iako sama tecnost ne susi usta, mali gutljaji vode prijaju sto zbog slatkoce sto zbog resetovanja receotora sto uzitak ponovo vraca na pocetak.
I na kraju ocena 10/10.

---------- Post dodan 13-12-2016 u 09:25 ----------

Mislim da je ovo nesto najslicnije onim zvakama na koje sam mislio i na koje me ova gotova tecnost i njena aroma najvise podsecaju.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:20 sati.