Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-03-2017, 10:06   #166
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,561
Pohvaljen: 12,476
Nivo reputacije: 1920
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Halo tecnosti

c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-03-2017, 10:06   #167
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,489
Pohvaljen: 4,447
Nivo reputacije: 729
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od shomi22 Vidi poruku
Skupo? 30ml tečnosti uz ovu akciju izađe 1333din. Pa ja sam plaćao frišku Joyetech tečnost 1130 din, neki put jeftinije ukoliko bude neka akcija pred istek roka, ali ljudi moji kada je zdravlje u pitanju nije to neka razlika. Halo tečnosti važe za jedne od najkvalitetnijih, imaju strogu kontrolu kvaliteta, proizvedene u USA u Nicopure Labs, pa kad se truješ, truj se kvalitetnije. Nije realno porediti Halo sa ostalim tečnostima u ponudi, a svi znamo šta parimo. Niko živi ne zna šta je u tim bočicama i ko ih pakuje, a najbitnije je da 10ml platiš 250din, pa neka je i istekao rok pre godinu dana? Dakle za mene je to prosta stvar, ne treba mešati babe i žabe, Drinu bez filtera i Sobranie, a najžalosnije od svega je to da su se cene Drine i Sobranie skoro izjednačile i opet kukamo. Šta bi bilo da je razlika realna i Halo bude skuplji 5 puta, a ne 10%. Po stranim forumima i posle meseci guglanja dođoh do tog zaključka. Dodaš malo više novca i pariš ko čovek. Verovali ili ne ja sinoć posle Joyetech-a pređoh na Halo i već jutros manje kašljem, zvuči neverovatno, ali zaista je tako.
Tačno je da im je tanak asortiman, ali nadam se da će ga što pre dopuniti.[COLOR="Silver"]

Džaba buraz, može da košta i 100 dinara 30ml i da bude čistije od vazduha kada mi se ne dopada. Prime 15 je jedina koja mi se dopala, ali nema je kod nas. U skoro svakoj ima mentola koji mi ne odgovara, jedino ga nisam primetio u Prime i Belgian cocoa.

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2017, 10:10   #168
shomi22
Nov član

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 0
Pohvaljen: 8
Nivo reputacije: 16
shomi22 je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od shomy_ksh Vidi poruku
Kad god sam kupovao nesto na osnovu izgleda...bilo je corak.

Sam izgleda pakovanja je jedan od trikova u marketingu.

Daleko od toga da sporim kvalitet tecnosti.
Ma naravno, slažem se u potpunosti, ovde se povela diskusija oko cene, te pokušavam da je opravdam, jer svakako i pakovanje košta, a verovatno sam i pristrasan.
Znate kako je kada sa konja siđete na magarca, pa se ponovo vratite na konja. Još me drži euforija.
shomi22 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2017, 10:13   #169
Vladimir_84
Iskusan član

Vladimir_84's avatar

Registrovan: Oct 2016
E-cig: eVic vTwo Mini with Joyetech Ultimo
Pohvala: 83
Pohvaljen: 35
Nivo reputacije: 21
Vladimir_84 je na dobrom putuVladimir_84 je na dobrom putuVladimir_84 je na dobrom putuVladimir_84 je na dobrom putu

Koliki je uopste odnos PG/VG kod hallo tecnosti? Misterija ??
Vladimir_84 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2017, 10:15   #170
shomi22
Nov član

Citat:
Originalna poruka od jokjuar Vidi poruku
Džaba buraz, može da košta i 100 dinara 30ml i da bude čistije od vazduha kada mi se ne dopada. Prime 15 je jedina koja mi se dopala, ali nema je kod nas. U skoro svakoj ima mentola koji mi ne odgovara, jedino ga nisam primetio u Prime i Belgian cocoa.
Nema ga ni u Voodoo-u, Tribeca, čak ga ne osećam ni u ovom Torque 56, Turkish tobacco još nisam probao. Šteta što im je tanak asortiman, trebali su svega da uvezu, bar za probu, da vide šta će im se najviše tražiti. Plaćaju danak neiskustvu.

---------- Post dodan 16-03-2017 u 11:22 ----------

Citat:
Originalna poruka od Vladimir_84 Vidi poruku
Koliki je uopste odnos PG/VG kod hallo tecnosti? Misterija ??
Tako je, na to pitanje odgovor proizvođača je:

This is proprietary information that we are unable to share at this time. There are many companies looking to duplicate Halo E-liquid, and we prefer not to offer any specific information regarding ratios or specific ingredients.

Mada, kada me je to pre par godina zanimalo, mislim da sam negde pročitao da je VG 70% a PG 30%, ukoliko me sećanje ne vara.
Staro 16-03-2017, 10:23   #171
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 43
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 161
Pohvaljen: 759
Nivo reputacije: 183
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od shomi22 Vidi poruku
skupo? 30ml tečnosti uz ovu akciju izađe 1333din. Pa ja sam plaćao frišku joyetech tečnost 1130 din, neki put jeftinije ukoliko bude neka akcija pred istek roka, ali ljudi moji kada je zdravlje u pitanju nije to neka razlika. Halo tečnosti važe za jedne od najkvalitetnijih, imaju strogu kontrolu kvaliteta, proizvedene u usa u nicopure labs, pa kad se truješ, truj se kvalitetnije. Nije realno porediti halo sa ostalim tečnostima u ponudi, a svi znamo šta parimo. Niko živi ne zna šta je u tim bočicama i ko ih pakuje, a najbitnije je da 10ml platiš 250din, pa neka je i istekao rok pre godinu dana? Dakle za mene je to prosta stvar, ne treba mešati babe i žabe, drinu bez filtera i sobranie, a najžalosnije od svega je to da su se cene drine i sobranie skoro izjednačile i opet kukamo. Šta bi bilo da je razlika realna i halo bude skuplji 5 puta, a ne 10%. Po stranim forumima i posle meseci guglanja dođoh do tog zaključka. Dodaš malo više novca i pariš ko čovek. Verovali ili ne ja sinoć posle joyetech-a pređoh na halo i već jutros manje kašljem, zvuči neverovatno, ali zaista je tako.
Tačno je da im je tanak asortiman, ali nadam se da će ga što pre dopuniti.

---------- post dodan 16-03-2017 u 10:44 ----------

samo pogled na pakovanje vam sve govori o kakvim je tečnostima reč.

[img]how to capture screen[/img]
[img]image uploader[/img]
[img]temp image upload[/img]
[img]image hosting websites[/img]
За твоју информацију, Дрина без филтера је квалитетнија од Собраниа и било које друге цигарете са филтером, чак и мање штетна, распитај се због чега. Не дирај ми Дрину без гаћа

Послато уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-03-2017, 10:35   #172
shomi22
Nov član

Poštujem, svako ima pravo na izbor a takođe i mišljenje!

Moderator poruka
Ukoliko je post na koji odgovarate neposredno ispred Vašeg, potrebe za citiranjem nema.

Zahvalili :
Staro 16-03-2017, 15:58   #173
Djindjilindji
Veteran

Djindjilindji's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 42
Pohvala: 626
Pohvaljen: 663
Nivo reputacije: 138
Djindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvalu

Citat:
За твоју информацију, Дрина без филтера је квалитетнија од Собраниа и било које друге цигарете са филтером, чак и мање штетна, распитај се због чега. Не дирај ми Дрину без гаћа
Da ti nisi objasnio ja bih sigurno.

Ima i još jednu prednost, kako kaže moj pijani teča:

- Ovo je cigara za inteligentne, pušiš dokle ti 'oćeš! Za one glupe obeležili filterom dokle se puši!
Djindjilindji je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-03-2017, 17:05   #174
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Наравно није квалитетнија од Хало течности и пуноооо је штетнија 😁

Послато уз помоћ палца

Staro 16-03-2017, 17:27   #175
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 299
Pohvaljen: 610
Nivo reputacije: 166
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Kako je Drina kvalitetnija od Sobranja? Koliko se secam dok sam pusio nije bas bilo tako ni po mirisu ni po ukusu.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-03-2017, 18:55   #176
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Није тема да овде објашњавам, ал ајде мало....извади хемијске аромате и појачиваче укуса из Собраниа и скини филтер па запали и било би ти све јасно 😋

Послато уз помоћ палца

Staro 16-03-2017, 19:08   #177
shomi22
Nov član

Skrenusmo sa puta i odosmo u pogrešnom smeru.

Ideja je bila samo izraziti zadovoljstvo što se i na našem tržištu pojavila konačno jedna od najkvalitetnijih tečnosti u svetu i da nam je na dohvat ruke, po relativno OK ceni, a ne da budemo primorani da parimo samo krdžu... da imamo izbor kao sav normalan svet, tako da svako može prema svojim mogućnostima i željama da priušti sebi ono što želi. Valjda smo to i zaslužili. U poslednje vreme osećam se ko da smo postali otpad. Ceo svet gura kod nas ono što nigde ne može da prođe, ako ne znaš šta ćeš sa kršom gurni u Srbiju po nekoj ceni, pa nam tako stiže meso iz Argentine, automobili umesto na presu izvoze se u Srbiju, svaki dan pojavi se neka nova tečnost za E-Cigare napravljena baš "po našem ukusu", sa super zvučnim nazivom proizvedena, zamislite, u Evropi po svetskim standardima. Budi bog sa nama!

Moderator poruka
Link ka yt ne mora u [code], dovoljno je u [url] i da se izbrise "s" iz https:

Zahvalili :
Staro 17-03-2017, 01:07   #178
gogic.bozidar
Iskusan član

gogic.bozidar's avatar

Registrovan: Jun 2014
Godine: 41
Pohvala: 527
Pohvaljen: 233
Nivo reputacije: 49
gogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosi

@shomi22
i dalje je preskupo
gogic.bozidar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-03-2017, 01:16   #179
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,609
Pohvaljen: 1,428
Nivo reputacije: 257
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Znam da je off,i izvinjavam se,ali...Po meni nema kvalitetnije tecnosti od one koju sam sebi napravim.Ukus mogu da napravim onako kako ja zelim,odnos pg/vg/dv.Mogu da biram proizvodjaca nikotinske baze,pg-a,vg-a,arome itd...Znam sta mesam i kako mesam,znam kako cuvam istu tu tecnost i u kojim uslovima...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2017, 05:39   #180
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 1,376
Pohvaljen: 1,010
Nivo reputacije: 173
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju

Ma opet se sve svodi na ukus.Nekome Halo legne, nekome ne.Da su skupe za nase uslove-skupe su.Sa druge strane, onaj ko bas voli Halo tecnosti, ovo mu je lepa prilika da pazari tih 90ml po najpovoljnijoj mogucoj ceni.Kraj price.

Imas tri opcije...Da se lecis, da se selis ili da ides pod mac!
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:21 sati.