Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-06-2017, 14:53   #1
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,136
Pohvaljen: 1,318
Nivo reputacije: 205
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju
Uobičajeno Vaporever gotove tecnosti

Yoplay Parlay
Prozirna, bistra, bezbojna tecnost. Miris direktno iz bocice me podseca na miris vocnog jogurta u cijoj su osnovi jagode, uz dodatakak jos nekog bobicastog voca.
Kada se tecnost razmeze izmedju prstiju i intenzivira svoj miris, mogu da se osete mirisne note jagode, bobicastog voca (koje proizvodjaci cesto zovu-sumsko voce) u vocnom jogurtu. Miris je cist i veoma prijatan i nenapadan.
Ovo je beznikotinska tecnost sa odnosom 70Vg/30Pg. Malo je gusca, ali se lako razmazuje izmedju prstiju i ne ostavlja trag. Koza je brzo upije, ali na prstima ostaje lepljivost prisutna od same slatkoce tecnosti.
Para gusta, bogata i vlazna. Izostanak th i tek primetna iritacija grla usled odsustva nikotina i manjeg udela Pg-a.
Para ispunjava usnu duplju bas poput jogurta. Gotovo da moze da se oseti, kao da je u tecnom stanju.
Ukus pare bih najpribliznije opisao kao ukus koji me najvise podseca na pahuljice od zitarica prelivene sa gore pomenutim , vocnim jogurtom. Sam ukus bih podelio u tri jasno dedinisana dela; deo u kome dominira ukus jogurta i jagode; deo u kome dominira ukus borovnice, ribizle i kupine; i deo u kome dominira ukus zitnih pahuljica. Iako ova sva tri ukusa dominiraju u delovima arome ipak su ukomponovani u jednu celinu poznatu mojim culima. Po mom misljenju, jedna odlicno pogodjena aroma sa nesvakidasnjom kombinacijom prijatnom za cula ukusa i mirisa.
Ova tecnos ne susi usta u tolikoj meri ali me "tera" na utimanje malih gutljaja vode, da bih osvezio receptore i nastavio sa uzitkom.
Moja najtoplija preporuka. Moze da prodje kao tecnost za ceo dan, mada sam misljenja da bi bolje "legla" ujutro, u vreme dorucka i u nekim momentima opustanja.
Moja ocena 10/10. Ovo je, po mom misljenju, jedna potpuna i zaokruzena gotova tecnost, bez da se ubacuje u neke kombinacije ili pak da se doradjuje.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-06-2017, 12:38   #2
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju
Uobičajeno Re: Vaporever gotove tecnosti

Guaco Berry
Bezbojna, kristalno cista gotova tecnost. Takodje tecnost bez nikotina sa odnosom 70/30 vg/pg. Veliki udeo vg-a ovu tecnost cini veoma gustom.
Miris direktno iz bocice jako tesko moze da se definise i poveze sa necim poznatim. Tek kada se razmaze izmedju prstiju i intenzivira miris, on postaje jasan i prepoznatljiv. Dominira mirisna nota, za moja cula, svezeg nara, uz pozadinu citrusa (limun, narandza, grejfrut...) i notu neke travke koja mene licno podseca na travke koje se stavljaju u rakiju travaricu.
Ova tecnost je, kao sto rekoh, prilicno gusta i lako se razmazuje izmedju prstiju, ali ostaje na prstima i koza je ne upija.
Para ove gotove tecnosti je bogata i gusta sa onim volumenom koji daje osecaj ispunjenosti usne duplje. Iako u tecnosti nema nikotina i mali je udeo pg-a, kod pare postoji osecaj th ali uz izostanak samog rezanja grla.
Ukus same pare je, kao i njen miris, jedna lepo izbalansirana kombinacija nara, kao vodeceg ukusa, uz pratece note citrusa i negde u pozadini, ukus travki, koji u ovom slucaju daje jedan mistican i zanimljiv deo samoj aromi. Blaga, prijstna, vocna slatkoca na vrhu jezika koja nestaje prilikom izdisaja, pojacava vocnu notu u samom ukusu. Prividan th, koji sam gore pomenuo, je ustvari hladjenje grla koje je u ovom slucaju veoma prijatno i osvezavajuce. Izostanak "tezine" i ukusa i mirisa mentola govori da je krivac za "hladni efekat" najverovatnije prisustvo colade.
Kombinacija ukusa koja ovu gotovu tecnost cini prijatnom,osvezavajucom i laganom, koja bi mogla da se pari u trenutcima kada nam druge tecnosti dosade, da se "presece" i malo osvezi. Ne susi mnogo usta (zbog samog hladjenja) i ne tera me na uzimanje vode. Po mom misljenju mogla bi lepo da se ukombinuje u nekim mixsevima, da im doda notu svezine citrusa, nara i colade.
I ova tecnost (za razliku od nekih probanih) nije preterano aromatizovana, te je to jos jedan plus za nju.
Mogu da je preporucim i ocenim sa 10/10.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
Zahvalili :
Staro 04-07-2017, 06:30   #3
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Luscious
Na etiketi ove gotove tecnosti nisam naisao na podatak o odnosu Pg/Vg u tecnosti niti na udeo nikotina u istoj. No, sudeci po boji poklopca (zuta) rekao bih da je 3mgml. Sama gustina tecnosti me navodi na zakljucak da se radi o vecinskom Vg-u (70/30 Vg/Pg).
Boja ove tecnosti u samom kliru, je tamnija nijansa narandzaste boje, u nekim trenutcima cak i braon, u zavisnosti od ugla pod kojim pada svetlost na nju.
Miris direktno iz bocice je spoj mirisnih nota pomorandze, crvene mandarine i mentola. Duzim mirisanjem, mentol u potpunosti preuzima miris tako da se one pocetne note u potpunosri gube i ostaju skrivene ispod dominantnog mirisa mentola.
Zbog svoje gustine, ova gotova tecnost se teze razmazuje izmedju prstju ali je koza upije tako da ne ostavlja mastan trag na samim prstima. Na prstima ostaje samo lepljivi trag kao posledica vocne slatkoce same tecnosti.
Para ove tecnosti je bogata u smislu kolicine, ali je i pored toga u samim ustima nekako vazdusasta i "prozracna" ; ne daje onaj utisak ispunjenosti usne duplje.
Th i rezanje grla od samog nikotina su dosta slabi ali ih u velikoj meri pojacava prisustvo mentola u samoj aromi tecnosti.
Na prvih par povlacenja u ukusu pare mogu tacno da osetim note pomorandze i crvene mandarine sa tek jedva primetnom notom mentola koja prijatno hladi grlo i usnu duplju. Sam ukus pomorandze je vise ukus narendane kore ovog voca, za nijansu ostriji i oporiji od ukusa same vocke, dok je ukus mandarine jedan prijatan, osvezavajuci, prirodan ukus mandarina sa crvenim plodom. I tako je samo na prva dva-tri povlacenja. Vremenom mentol polako pocinje da dominira i u samom ukusu kao i u mirisu. Duzim parenjem od pocetnog lepog i prijatnog osvezavajuceg ukusa pomenutih citrusa koji se vremenom gubi i iscezava, ostaje samo dominantni mentol kao jedini ukus koji mogu da osetim. To je stvar koja, licno meni, mnogo smeta kod ove kombinacije. Mentol jednostavno vremenom ubija sve u aromi i postaje toliko napadan i cak rekao bih tezak za parenje da pocinje da mi izaziva mucninu.
Tecnost koju definitivno ne bih pario ceo dan. Par povlacenja dok se u njoj osecaju prijatne citrusne note i tek blagi ukus i hladjenje mentola. Vec duza konzumacija, kada mentol polako pocinje da preovladava i preuzme aromu i skroz pokrije sve drugo u njoj, za moj ukus cini ovu tecnost veoma "teskom" za parenje. Verovatno ce se ljubiteljima jakog mentola svideti.
Ne bih ovu tecnost preporucivao nekome kome sam mentol zna da zasmeta. Onim drugima, koji vole jak mentol ce se svideti. Meni licno, jednostavno u ovoj komvinaciji mentol poprilicno smeta, mada je sama aroma veoma lepa i parljiva sve do trenutka kada mentol skroz ne izbije na povrsinu i u potpunosti preuzme tecnost.
Ocena 8/10 ali ne zbog same tecnosti, nego zbog mog subjektivnog dozivljaja ove arome. Ja bih je pario samo po dva-tri povlacenja pa onda jedna duga pauza. Misljenja sam da bi se na ovoj gotovoj tecnosti trebalo jos malo poraditi u smislu da se mentol zadrzi na nekom nivo kao sto je u samom pocetku, dok je jos blag i prijatan.

Zahvalili :
Staro 06-07-2017, 15:56   #4
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

USA mix
Gotova duvanska tecnost sa 18mg/ml nikotina. Po njenoj gustini rekao bih da se i u ovom slucaju radi o vecinskom udelu Vg-a (samo nagadjam, jer podatak o sastavu same tecnosti nisam nasao na etiketi).
Boja ove gotove tecnosti je za nijansu tamnija braon, boja suvog lista duvana. Miris direktno iz bocice; cist, prirodan miris rezanog duvana bez bilo kakvih primesa.
Tecnost se zbog svoje gustine i veceg udela nikotina teze razmazuje izmedju prstiju. Malo je vise "masna" i lepljiva. Ovako razmazana intenzivira svoj miris i i toplota prstiju jos vise istice ciste mirisne note duvana bez nekih drugih mirisa koji bi uticali na osnovni miris.
Para veoma gusta i bogata. Dosta je vlazna i ima svoj volumen koji pruza osecaj ispunjenosti usne duplje. Th i rezanje grla, za mene, isuvise jaki i postojani. Osecaju se i jedno izvesno vreme nakon ispustanja pare.
Iako jedno izvesno vreme nisam koristio duvanske arome (ili bar ne u njihovom cistom obliku), tako da su mi se receptori pomalo odvikli, ova gotova tecnost me je skroz pozitivno iznenadila. Cistoca ukusa duvana sa primesama ukusa duvana koji gori i za ovu tecnost odlicno pogodjenom kolicinom nikotina nekako je svrstava u vrh duvanskih tecnosti i aroma koje sam do sada probao.
Para pustena kroz nos zadrzava cisti miris rezanog duvana uz peckanje sluznice nosa usled prisustva nikotina.
Cist duvanski ukus sa primesama "paljevine" pa cak i onaj "bljutavi" ukus koji ostavlja u ustima, daje jedan potpuni osecaj najpriblizniji osecaju popusene jake kvalitetne cigarete.
Veci udeo nikotina malo vise susi usta i tera me na cesce uzimanje malih gutljaja vode. Medjutim, to nista ne kvari u osecaju koji pruza ova gotova tecnost.
Moja topla preporuka onima koji vole tecnosti koje podsecaju na cigarete i koji u vejpu traze zamenu za pusenje. Mada, kao sto vec rekoh, ciste duvanske tecnosti i arome ne koristim vec izvesno vreme, slobodno mogu reci da me je ova potpuno odusevila. Od nje sam dobio mnogo vise nego sto sam ocekivao, procitavsi njen naziv i znajuci da gotovo svi proizvodjaci imaju nesto ovakvo u svom asortimanu. Medjutim, ova gotova tecnost je, za moj ukus, mnogo bolja od par komada koje sam do sada probao.
Ocena 10/10.

Zahvalili :
Staro 18-07-2017, 11:42   #5
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Watter Melon
Ovako iz naziva bih rekao da je rec o lubenici, ali...
Ovo je malo redja gotova tecnost sa (verovatno ) 50/50 razmerom pg/vg. Udeo nikotina je 6mgml.
Boja ove gotove tecnosti nekako varira od neke tamnije nijanse roza do jako svetlih nijansi braon boje. Tecnost je prozirna.
Miris direktno iz bocice malo se kosi sa samim nazivom i neodoljivo me podseca na miris lubenica ali i dinja koje jos uvek stoje negde na letnjem suncu (zajedno) i poprilicno su ugrejane za razliku od ovih vocki koje konzumiramo uglavnom hladne. Ova dva mirisa su zastupljenja u istoj meri sa skroz prirodnim notama, bez primesa ili bilo cega sto bi ih izvitoperilo ili pokvarilo. Cisti miris dinja i lubenica tek ubranih i svezih, ugrijanih na vrelom letnjem suncu.
Tecnost je redja i veoma lako se razmazuje izmedju prstiju. Ovako razmazana, pojacava svoj miris i cini ga jos prijatnijim i prirodnijim.
Para ove gotove tecnosti je malcice redja, ali je i dalje ima u velikoj kolicini. Th i rezanje grla su prisutni i cak malo ostriji u ovoj kompoziciji ali nekako upotpunjuju aromu i daju joj jednu notu nesvakidasnjeg u samom dozivljaju iste.
Pustena kroz nos, para ima vec gore opisani miris koji veoma prija samom culu mirisa, a isto tako para ispunjava i prostoriju svojim mirisom koji je dosta postojan.
Ukus same pare je veoma prijatna kombinacija ukusa dinje i lubenice ukomponovanih u jednu celinu koja ih nosi ravnomerno, bez da neki od ova dva ukusa ispliva i zaokupi aromu. Prisutna je i slatkoca same dinje koja se oseti na vrhu jezika i jos vise pojacava prirodni osecaj koji daje ova gotova tecnost.
Ukusi dinje i lubenice, rashladjenih u bunaru, koji se u ovom slucaju osete u istom intenzitetu i prilikom udisana i prilikom izdisaja, nose se nekako paralelno, bez mesanja, uvek prisutni na receptorima. Cisti i prirodni ukusi samo obogaceni i neobicni dodavanjem nikotina i th. Veoma lepa i neobicna kombinacija.
Postojan miris pare u mom okruzanj me neodoljivo podseca na deo u nekim supermarketu gde se prodaju ove vocke. Cist i prirodan.
U ovo vreme ovakva jedna tecnost je prava poslastica i osvezenje. Mogu da je parim ceo dan bez da mi dosadi.
Probao sam par tecnosti ovoga naziva drugih proizvodjaca i to je uvek bila lubenica. Ovakva kombinacija je do sada za mene jedinstvena i prvi put se srecem sa istom.
Moja topla preporuka i ocena 10/10.

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:06 sati.