Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-02-2013, 11:31   #31
tataenozec
Senior

tataenozec's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 106
Pohvaljen: 56
Nivo reputacije: 39
tataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svima
Uobičajeno Re: Ritchy Liqua tecnosti

Pa drugari mogu vam reći da su ovo sasvim korektne tečnosti.
Sve duvanske, voćne nisam probao niti ću, su sasvim ok. BRIGHT Tobaco je onako Ronhilast, tj previše slab, dok Cuban je baš jača, al daleko slabija od ostalih jačih proizvođača.
Ostale arome American Blend, Tradituonal Tobaco, Turkish Tobaco su baš onako fine umerene duvanske arome. Ja bi to opisao: onako u pozadini se oseti navedena aroma, što je za mene sasvim ok i čak su sve manje sladunjave od ostalih proizvođača.
E da, i Kafu sam probao, znači totalno autentična aroma, nju sam od 18 mg, pa sam malo pomešao sa Traditional Tobakom, znači kao da pijete kafu. Doduše jedva posle opra klir od kafe
A i cena je veoma lepa, tri bočice od 10 ml za 850 dinosaurusa

Poslato sa S3 Omega v. alwayslast
tataenozec nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-02-2013, 15:29   #32
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,810
Nivo reputacije: 297
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Od tiramisu nisam mogao da operem klir nikako..klir bacen
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-02-2013, 18:09   #33
tataenozec
Senior

tataenozec's avatar

Pohvala: 106
Pohvaljen: 56
Nivo reputacije: 39
tataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svima

I mene Kafa , jos nije tolko alarmantno ali pocinje da me nervira
tataenozec nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-02-2013, 04:16   #34
alansi
Veteran

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 63
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,180
Nivo reputacije: 507
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Za ovakve probleme ima više rešenja:
1. Upotreba kartomizer tankova i veča zaliha kartomizera
2. Pranje klira sa parom i u ultrazvučnoj kadi
3. Pranje kučišta sa parom i paljenje wicka sa mini brenerom, koje se završi sa dry-burnom
4. Nabavka veče zalihe ce4 klirova sa DealExtreme i sličnih stranica te koristiti svakog za svoj ukus

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-02-2013, 14:35   #35
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,810
Nivo reputacije: 297
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Prijatelj mi je potvrdio da sok od limuna zavrsava posao,a vec je neko to na forumu pisao.
Ja imam svoj metod, vise ne uzimam nista sem duvanskih aroma, riga mi se od vocnih aroma
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-03-2013, 20:49   #36
saborobert79
Iskusan član

Registrovan: Sep 2012
Pohvala: 38
Pohvaljen: 30
Nivo reputacije: 31
saborobert79 je na dobrom putusaborobert79 je na dobrom putusaborobert79 je na dobrom putusaborobert79 je na dobrom putu

Prijatno sam se iznenadio ovim tecnostima! Dobio sam vise nego sto sam ocekivao! Tu mislim na duvanske arome! A Citrus mix mi je gadan,ali tako mi i treba kad hocu da parim limun! hahahaha! U mixu sa duvanskim prolazi i on! Nista se ne baca!
saborobert79 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-03-2013, 23:28   #37
lazarbgd
Senior

lazarbgd's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 28
Pohvala: 270
Pohvaljen: 334
Nivo reputacije: 83
lazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosi

LIMUN au to nikako ne mogu da zamislim, pomorandza je meni cool, al aromu limuna sam pusio u nargili al to je opet druga prica
lazarbgd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-03-2013, 07:19   #38
Parfimerija Stellina
Product Support

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 840
Pohvaljen: 674
Nivo reputacije: 174
Parfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvalu

Limun i pomorandza , po meni , imaju ukus kao pez bombonice ,,,,
Koristm ih kao dodatak , kao i vecinu neduvanskih aroma , dodajem ih u neku duvansku aromu i uzivanje ,,,
Parfimerija Stellina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-03-2013, 14:42   #39
Rokavec
Iskusan član

Rokavec's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 31
Pohvala: 21
Pohvaljen: 13
Nivo reputacije: 30
Rokavec je na dobrom putuRokavec je na dobrom putu

Upravo sam kupio kafu, vanilu, šumsko voće,tiramisu brite babako Slede opisi kako budem koju koristio

Poslednja obična cigareta zapaljena 26.9.2012 oko 17h

Rokavec nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-03-2013, 12:57   #40
Rokavec
Iskusan član

Rokavec's avatar

VANILA-fina sladunjava aroma, podseća me na neki puding koji sam davno jeo... nije loša mada joj fali kompleksnost arome

Šumsko voće - aroma koja sigurno kao glavnu komponentu ima FA jagodu ... dosta su slične mada je ova bolja jer ima složeniju aromu nego fa jagoda... tačno se oseti da su nešto dodali... ja fa jagodu nisam mogao da koristim, bila mi je nekako kisela i jednolična ali ovo je dosta bolje... ima složenost i prijatnija je za korišćenje nego fa jagoda... fina aroma

Staro 31-03-2013, 19:18   #41
Rokavec
Iskusan član

Rokavec's avatar

Tiramisu- može da se pari nije loše ali nije ni ništa posebno... zagasit i fin ukus ali malo nedefinisan... osrednja aroma ništa više od toga

Staro 01-04-2013, 09:46   #42
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,489
Pohvaljen: 4,447
Nivo reputacije: 729
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Meni je Tiramisu bio hemija na 1.8 glavi na CC-u, međutim isti klir samo glava 2.2 oma je pobedila... Ništa bolje uz jutarnju kafu nisam probao, osim caramelo FA, ali to je za drugu temu...

Verovatno je manji otpor glave ubio taj veštački ukus koji sam imao na 1.8, tako da sam skontao da uvek treba probati tekućine sa različitim glavama i klirovima, ko je u mogućnosti, i naći pravi odnos arome i ostalih blagodeti

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-04-2013, 11:14   #43
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,489
Pohvaljen: 4,447
Nivo reputacije: 729
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Htedoh reći veći otpor, a sad ne mogu da editujem...

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-04-2013, 23:32   #44
Rokavec
Iskusan član

Rokavec's avatar

Kafa--- ništa posebno... čak mogu reći da mi se ne dopada... razočarao sam se, čak sam majmun uzeo dve flašice na slepo... fa capucino i fa espreso su za ovo mama

Staro 02-04-2013, 13:58   #45
cages01
Veteran

cages01's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 39
E-cig: Evic dual+kaja lite
Pohvala: 882
Pohvaljen: 438
Nivo reputacije: 118
cages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosi

I ja uzeo 2 komada,dojavicu utiske ovih dana
cages01 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:27 sati.