Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-01-2016, 20:21   #1
Rusty
Nov član

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 7
Rusty je na dobrom putu
Uobičajeno Liqua USA 5ml

Nisam aktivni korisnik elektronskih cigareta ali s vremena na vreme volim da parim sladunjavo duvanske arome poput camel i sl. U ovlasćenom vapor shopu naleteo sam na tečnost koju ne mogu da nadjem nigde na netu čak ni na sajtu navedenog proizvodjača što me malo zabrinulo jer mi pada na pamet da je u pitanju falš tečnost. Radi se o ''liqua usa'' tecnosti camel 8mg nikotina pakovanoj u bočicu od 5ml bez bar coda i naznačenog roka trajanja proizvoda. tečnost izgleda ovako

Da li neko moze da mi kaze nešto više o ovoj tečnosti
Rusty nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-01-2016, 20:47   #2
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 44
Pohvala: 1,464
Pohvaljen: 1,119
Nivo reputacije: 187
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju
Uobičajeno Re: Liqua 5ml usa?

Slicica je toliko mala kao i bocica od 5ml, tako da se nista ne vidi.Koliko znam, to bi trebala biti Italijanska tecnost.Ne prodaju od 5ml, osim ako nije neki sample.Osim ako nije Italijanska.Osim ako su poceli i sa 8mg da prave.Osim...
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-01-2016, 21:26   #3
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,251
Pohvaljen: 1,972
Nivo reputacije: 467
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju
Uobičajeno Re: Liqua 5ml usa?

Mnogo je to ,,ako,, mislim da liqua ne pravi od 5ml i ne 8 mg nikotina
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-01-2016, 21:50   #4
Rusty
Nov član

Rusty je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Liqua USA 5ml

moram da naglasim da je jako čista i fantastična aroma testirao na kangertech protank 2 mini bateriju 900mah. e sad trazio sam poreklo i naleteo na camel na švedskom sajtu ali opet me buni to što liqua nema te tečnosti na svom zvaničnom sajtu a po meni je bolja od cele duvanske linije na našem trzistu xaxax jedina mana joj je visak uranijuma xaxax šala naravno
Staro 22-01-2016, 22:57   #5
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,532
Pohvaljen: 4,499
Nivo reputacije: 738
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Odličan je bio Liqua American blend ako se dobro sećam, ali bile su bele kutije... Gde si to nabavio?

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-01-2016, 23:39   #6
Rusty
Nov član

Rusty je na dobrom putu

Ma bele podrazumeva se ali ovde se radi o camel aromi koja zaista postoji na nekim vapor online prodavnicama na primer u švedskoj e sad aroma je fantastična ali me buni to sto ovu liniju nemaju na svom oficijalnom sajtu. jokjuar nabavio sam u vapor shopu u Novom Pazaru.

E sad ako neko nešto konkretno zna ili je čuo nešto o ovome neka napiše
Staro 23-01-2016, 00:32   #7
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,770
Nivo reputacije: 349
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

Prilozena slika je i dalje vrlo mala i nazalost nije od velike pomoci. Bolja bi bila fotografija pakovanja koje ste kupili u toj prodavnici i svakako bi pruzila vise informacija. Fotografiju mozete da postavite na neki od servisa za slike kao sto je imgur.
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-01-2016, 01:24   #8
Rusty
Nov član

Rusty je na dobrom putu

dodacu vecu sliku mada mi telefon nije reprezentativan

Staro 23-01-2016, 01:47   #9
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 419
Pohvaljen: 511
Nivo reputacije: 111
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Bocica od 5 ml, napunis tajfun i nema vise

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-01-2016, 02:00   #10
Rusty
Nov član

Rusty je na dobrom putu

voleo bih iskreno da tečnost nije neka kopija, mislim briga me za 5ml tečnosti no vrh je aroma stvarno ali kada sam proverijo nisam nigde nista nasao osim camel arome na nekim Švedskim sajtovima a o ovom pakovanju od 5ml koje je uzorak verovatno nisam nasao ništa
Staro 23-01-2016, 02:06   #11
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,770
Nivo reputacije: 349
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

Da li na kutiji pise Camel ili je to naziv pod kojim prodavnica obelezava tu tecnost?
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-01-2016, 02:22   #12
Rusty
Nov član

Rusty je na dobrom putu

vidi Marko sa bocne strane kutije sroje navedene arome dok sa druge stoji jacina od 0 do 36 markerom stiklirano na 8 pa sa druge stiklirano na camel
Staro 23-01-2016, 02:23   #13
standza
Veteran

standza's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 433
Pohvaljen: 573
Nivo reputacije: 125
standza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalu

AKo mozes, pogledaj i datum isteka te tecnosti! Ili datum proizvodnje. Da li ti je neko poklonio ovu bocicu ili si je kupio i gde si je kupio?

Opet sam sinoc, legao jutros!

Never argue with an idiot! They will only bring you down to their level and beat you with experience.

standza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-01-2016, 02:26   #14
Rusty
Nov član

Rusty je na dobrom putu

nema bar koda nema datuma isteka kupio sam je po ceni od 200 dinara

---------- Post dodan 23-01-2016 u 02:28 ----------

novi pazar vapor shop ukucaj u pretrazivac i nacices prodavnicu
Staro 23-01-2016, 02:30   #15
standza
Veteran

standza's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 433
Pohvaljen: 573
Nivo reputacije: 125
standza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalu

Mora negde da pise na bocici neki datum. Ako ne pise, tecnost je dosta stara i odavno joj je istekao rok Ne sekiraj se, ali je moguce da je neces naci sto ne znaci da nema drugih, boljih tecnosti.

Opet sam sinoc, legao jutros!

Never argue with an idiot! They will only bring you down to their level and beat you with experience.

standza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:00 sati.