Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-04-2017, 16:47   #1
Kinkel
Senior

Kinkel's avatar

Registrovan: Dec 2016
Pohvala: 422
Pohvaljen: 357
Nivo reputacije: 64
Kinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosi
Uobičajeno Lost vape skar dna 75 box mod

Dakle rec dve o pomenutom modu (eto da budem "aktivniji" )

Model koji sam narucio i koji mi je stigao je srebrni sa karbonom.
Mod dolazi u ovalnoj kutiji sa svetlo plavom silikonskom zastitom (mogla je biti crna) i kablicem za usb. Takodje se nalazi i uputstvo za rukovanje i garancija.
Dimenzije:
90mm x 45mm x 30mm neka sredina u velicini modova.
Baterija:
koristi jednu 18650 (sa adapterom koji se skida) ili 26650.

DNA 75 Cipset
Oficijelni Evolv Cipset
od 1 do 75W
30A maximalno
kontabilan sa Escribe softverom.

Znaci, nema tu sta novo reci po pitanju cipseta i nacina rada .. klasican DNA mod.

Mozemo pricati samo o kvalitetu izrade, koji je zajsta na visokom nivou. Obrada i uklapanje dekova je precizno i nema nikakvog lufta ili nekih neobicnih zazora. U ruci lezi sasvim lepo. Ako ga poredim sa mojim drugim modom hcigar vt 75 nano .. oseti se velicina i tezina, ali i kvalitet. Bateriju puni sa struom od 1A, a baterija 26650 ima osetno vecu autonomiju od mog drugog, gore pomenutog moda .. sa istim podesavanjima.

Sve u svemu veoma interesantan DNA 75 mod, prelepog izgleda.

*jbg neko pusta vozice, neko mota coil-ice*
Kinkel nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-04-2017, 17:41   #2
repa04
Senior

Registrovan: Feb 2016
E-cig: Vapedroid C1D2 dna75+serpent mini 25
Pohvala: 86
Pohvaljen: 121
Nivo reputacije: 34
repa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Lost vape skar dna 75 box mod

Odlično izgleda, samo mi se cini kao da je dosta debeo... Mene zanima kako ti rade ijoy 26650 baterije? Msm da li ima lag?

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk
repa04 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-04-2017, 17:47   #3
Kinkel
Senior

Kinkel's avatar

Kinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosi

Za sad nema, al dobro da si pitao .. zasto bas ijoy .. prosto zato jer ako ste gledali yt recenzije .. neke od 26650 su za milimetar, dva vece od ijoy baterija i umeju da izbiju dno moda, jer ima zajsta jaku oprugu na kontaktu... Zato sam uzeo pomenutu bateriju, jer sam se uverio da je manja od aspire... Pa malo je deblji, ali nije strasno .. staje u sve dzepove, a u ruci .. jbg.

Staro 09-04-2017, 10:44   #4
Kinkel
Senior

Kinkel's avatar

Tezina .. mod+22650+kaja v3+

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:23 sati.