Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-05-2017, 13:21   #1
V011
Banned

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 0
Pohvaljen: 68
Nivo reputacije: 0
V011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svima
Uobičajeno Dani Extreme V3

Pre neki mesec pojavio se ovaj mod kao i dicodes 2395 i dicodes 2395T.
Rekli su mi i da rade na modu od 19mm sa boljim funkcijama posto njihov jedini 19mm Tiny je samo 20W i nema nove opcije, ima fiksni centar pin, itd. Sa vecom snagom i boljim funkcijama, e to je bilo pre 2-3 meseca jos. Inace firma je veoma ljubazna, odmah dobijas odgovore, ne cekas nedelju dana da dobijes odgovor.

Kada bi vi kupovali V3 da li bi kupili L velicinu za 18650 ili bi kupili S velicinu i Extension Cap. Sa Extension Cap L S velicina postaje M, a sa 2L S velicina najmanja postaje L. L velicina

Tako da onda imate malecki mod za 18350 i regularan za 18650. Jeste bolje ali i ima presek malo vise nego inace.

Ja sam batalio box mod i trenutno imam Ego Twist + 1500 19mm i to sam cekao da dodje 19mm nisam uzimao onaj od 22mm. I vise se ne odvajam nikada od modova tog tipa. Znaci nikada vise Box, samo mi treba tube sa funckijama box moda.
Twist + je samo potvrdio da mi taj tipa ne bi dosadio.
Nikada vise kocku. Mnogo lepse izgleda cevka i neki mali atomizer na vrhu ili RDA ili bilo sta. Ostaje problem moje averzije na 22mm.
Cekam do mog rodjendana u Julu, onda kupujem sebi poklon i ako onaj od 19mm ruzno stoji prodajem ga ovde za 90e i uzimam V5 ili Squape X (dream).
Izgledace bolesno na Dani Extreme V3.

Tako ja zamisljam elektricnu cigaretu buducnosti u svojoj glavi. Nikako one sarene plasticne AIO stvari.
Silver skroz, stainless steal sa posrebrenim ili pozlacenim delovima unutra sa navojima sposobnim da traju 100 godina i srafovima koji se ne unistavaju posle 5 koriscenja.

Kod:
https://dicodes-usa.com/
V011 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:55 sati.