Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-12-2012, 01:04   #1
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 280
Pohvaljen: 733
Nivo reputacije: 195
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu
Uobičajeno Halo tecnosti

Stigle mnogo iscekivane tecnosti. Uskoro ide detaljna recenzija.

Tecnosti koje sam narucio i koje ce biti testirane su: Freedom Juice, Torque 56, Prime 15, Tribeca, HX3, Captain Jack i Midnight Apple.

P.S. Ovo su definitivno moja dva meseca, pored svih besplatnih proizvoda, postarina i ostalog sto sam neocekivano dobio, Halo narudzbina je duplirana. Narucio sam 2x30ml i 2xsample pack, a dobio sve x4. Odoh da kupim loto.

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-12-2012, 14:40   #2
Rokavec
Iskusan član

Rokavec's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 31
Pohvala: 21
Pohvaljen: 13
Nivo reputacije: 29
Rokavec je na dobrom putuRokavec je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Halo tecnosti

Jedva čekam opise aroma i kvaliteta baš su mi interesantne... pogotovo ambalaža

Poslednja obična cigareta zapaljena 26.9.2012 oko 17h

Rokavec nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-12-2012, 15:47   #3
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu
Uobičajeno

Uveliko ih degustiram, ali kako sam naucio da tecnost koja mi je na prvu odlicna posle para dana pokaze svoju drugu stranu i obrnuto, sacekacu jos malo pre nego sto napisem nesto vise o njima.

Sent from my LG-P700 using Tapatalk 2

Staro 26-12-2012, 20:09   #4
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 658
Pohvaljen: 951
Nivo reputacije: 214
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu
Uobičajeno

Par dana koriscenja Halo tecnosti i par utisaka.
Pakovanje(ako je to nekom bitno) za svaku pohvalu,kako semplova tecnosti
tako i bocica od 30 ml koje dolaze sa pipetom.

Za sada sam isprobao samo tri pa cisto da napisem koju.

Freedom Juice-Utisak,sofisticirani Fa Maxx-Blend,u prvih par dana mi je doslo da srknem tecnost na kvarno iz bocice koliko mi je prijala.
Ipak,ono sto sam naucio sto se tecnosti tice da se po jutru dan ne poznaje i ovde se
pokazalo tacno a u mom slucaju ne mogu da jedem cimet ceo dan.
Dobra tecnost,ne za ceo dan.

Prime 15-Ako neko voli Inawerinu WG-Tobacco Symphony aromu volece i ovu.
Ranije sam voleo ovu aromu a sada ne mogu da je pomirisem(ukusi se menjaju vremenom?)

Captain Jack-Mislim da su slucajno poslali samo aromu umesto gotove tecnosti,toliko je
jaka da pomesani Gold Ducat,Desert Ship i neka alko aroma deluju blago.
Ipak mislim da ce naci primenu kao i svaka tecnost u miksu sa nekom cisto duvanskom aromom.

Ovo je naravno samo moje misljenje i utisak posle nekoliko dana(znaci podlozan promenama)
Test oprema Twist baterija,Boge Lr kart,CC 2,4,510 i 306 atomizeri.

Tribeca-Lagano poparenih 7ml.
Najblize duvanskim aromama na koje sam navikao,
vrlo slican Joyetech tecnostima.

Baze Halo tecnosti iako ne znam tacan odnos pg-vg su odlicne.
18 mg jacina daje TH na koji sam navikao bilo da se radi o
drugim tecnostima iz domace radinosti ili kupovnih.

Moram da dodam jos neka zapazanja sto se samih aroma tice.
Nisam neki ekspert ali posle duzeg koriscenja moze se primetiti
kompleksnost koje poseduju i verovatno mogu biti izrazene manje
ili vise u zavisnosti od opreme na kojoj se pare,iskustva samog parioca itd...

Torque 56-koji upravo parim ostavljam za kraj kao aromu koja mi je
najvise "legla" ali cu joj dati jos neki period za krajnji sud

HX3-Mentol aroma koju cu testirati uz neku prehladu

Midnight Apple-Nije stigla na red a kada ce ne znam

Utisak je podeljen,odlicno pakovanje,baze,solidne arome,otezana nabavka,
cena koja je visoka za nase uslove mene stavljaju u grupu radoznalih
koji je svasta procitao o Halo tecnostima i u potrazi za ne znam ni sam cime
izmedju ostalog kupio ove tecnosti.
Da li bi to ponovo uradio?
Samo ako naletim na opak popust,kako stvari stoje potraga za "svetim gralom"
se nastavlja
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-12-2012, 23:11   #5
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Prošle godine u ovo vreme sam uzeo Torque 56 i prvi utisak mi je bio baš kao tvoj - dobre su, ali ne baš toliko koliko pričaju...
Međutim, kako se bočica od 30ml praznila tako je moje oduševljenje raslo. Na kraju sam bukvalno imao atomizer sa Torque tečnosti u tanku koji sam povlačio samo par puta dnevno, da me želja mine
Moj je utisak dakle i više nego pozitivan, i sigurno sam 4-5 puta punio korpu na Toskani u nameri da kupim i probam ostale tečnosti. Nažalost, ne mogu da prelomim i dam 20 eura za 30ml tečnosti...
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-12-2012, 23:38   #6
qutlacha
Senior

qutlacha's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 78
Pohvaljen: 246
Nivo reputacije: 71
qutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosi

Joj Shaka, kad pročitam ovo što si napisao, kao da čitam svoje misli
Još uvek se sećam kako je bio dobar Torque, kad si doneo da probamo Danilo i ja
I isto tako sam nekoliko puta bukvalno stavljao u basket na toscani isti. I svaki put se izlogovao :( Doduše, onda su rumuni prestali da koriste moneybookers, pa nisam ni probavao. Ali stvarno, što je mnogo, mnogo je (mislim na cenu).

“Never take life seriously. Nobody gets out alive anyways.”

qutlacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-12-2012, 00:18   #7
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Tecnosti sto se tice baze su vrhunske i tu nema govora.
Arome su vec individualne,i tu ne mogu da dam neku ocenu.
Cena,mocna,previskoka sa redovno parenje u nasim uslovima.
Jedna od stvari koju sam sebi zacrtao uz parenje je i usteda
(koje nema) a racunica sa Halo tecnostima kaze da je to
priblizno koriscenju analgnih cigareta,sto je po meni previse.
Imati u kolekciji tecnosti,"pocastiti" se nekad je ok,sa problemom
vracanja na jeftinije tecnosti koje koristimo.
Halo tecnosti imaju moju preporuku ali prvenstveno iskusnijim
pariocima koji mogu da naprave razliku.
Od velike vaznosti je i oprema na kojoj se pare ove tecnosti
licno najveci uzitak sam imao na Boge kartovima i 510 i 306 atomizerima.
Cena je za 30ml od 20 dolacica ako je Amerika ili 20 jura ako je Evropa u pitanju.
Zahvalili :
Staro 29-12-2012, 09:40   #8
qutlacha
Senior

qutlacha's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 78
Pohvaljen: 246
Nivo reputacije: 71
qutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Cha Du-Ri Vidi poruku
Cena je za 30ml od 20 dolacica ako je Amerika ili 20 jura ako je Evropa u pitanju.
i plus, naravno, poštarina

“Never take life seriously. Nobody gets out alive anyways.”

qutlacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-12-2012, 21:25   #9
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Prokleta postarina i ko je izmisli
Kada narucujem uvek slucajno ili namerno
zanemarim postarinu koja nije za zanemariti
A kako se priblizava kraj Halo zalihama "imao pa nemao"
izreka dobija pun smisao
Staro 08-01-2013, 15:10   #10
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Za Halo tecnosti samo reci hvale. Svaki negativni komentar se odnosi iskljucivo na aromu koja mi ne lezi, ali i kod tih tecnosti se jednostavno oseti kvalitet. Baza je vrhunskog kvaliteta, prosto se ne oseca. Svi znaju da se kod vecina tecnosti oseca baza (manje ili vise), upravo to i jeste posledica toga da svaka tecnost ima neku zajednicku notu. Kod Halo tecnosti toga nema, dobijas samo aromu… bez obzira sto je proizvodjac isti, tecnosti nemaju zajednicku liniju, ne moze se u jednoj prepoznati druga.

Pare ima i vise nego dovoljno, TH je odlican a tecnosti su neverovatno ciste. Parim ih na 510 LR (stavljena u funkciju iskljucivo za njih), skoro mesec dana i atomizer i dalje radi bez iole veceg zagusenja. Cak ga nisam ni cistio. Imam utisak da moze da tera bar jos 10 dana i da radi dobro, iako je kroz njega proterano nekih 100ml tecnosti (10 flasica po 7ml i jedna od 30ml).

Odnos PG/VG je ono sto niko ne zna iako se na dosta mesta gde se diskutuje o Halo tecnostima pominju odnosi od 70-30 i 80-20 u korist PG. To je samo nagadjanje obzirom da zvanicne informacije nema. Halo cuva/krije tu informaciju, pod izgovorom da je mnogo onih koji zele da kopiraju njihove tecnosti. Sa Halo sajta:

Citat:
What is the PG/VG ratio of your e-liquid?
This is proprietary information which we are unable to share at this time. There are many companies looking to duplicate Halo e-liquid, and we prefer not to offer any specific information regarding ratios or specific ingredients.
Torque 56 – Najbolja tecnost od svih koje sam narucio. Najcudnije od toga je sto je i dalje nisam u potpunosti “uhvatio”. Jedna od tecnosti koja sto je duze koristite postaje sve bolja i bolja, iako mi na prvu loptu uopste nije ulivala poverenje. Cisto duvanska aroma sa primesama mentola… kojeg ponekad ima u veoma maloj koncentraciji cisto da se oseti da je tu negde, dok vecinom vremena tog mentola nema ni u naznakama sve i da ga trazis. Veoma kompleksna tecnost koja u sebi ima jos par ukusa koje nema sanse da jasno identifikujem i kazem – to je to. Ali je toliko dobra da me to preterano i ne zanima, samo dok je ima za parenje. Srecom pa imam jos jednu neotvorenu od 30ml, u medjuvremenu ce stici nove.  Mislim da je ovo tecnost koju bi svaki vaper morao da probao bar u nekom trenutku, bez obzira na cenu.

Freedom Juice - Bas kao sto je Chaduri rekao, sofisticirani Maxx Blend od FA. MB od FA nisam mogao da parim skoro uopste, dam sansu ali ne ide. Freedom mogu, nije mi toliko mrsko, ali svejedno je dominantan ukus cimeta, koji inace ne podnosim. U nekim trenucima se u pozadini osetiti i blaga vanilla. Tako da ovu tecnost ne mogu nesto preterano da ocenim osim da je kvalitetna iako je vise ne bih pazario zbog same arome.

Prime 15 – Meni vrhunska tecnost. Nikako ne mogu da uhvatim tacnu aromu, kao da se svako malo menja/rotira. Ide izmedju kafe (ali ne poput FA koja ima ukus mirisa sveze samlevene i isprzene kafe vec bas lepe kuvane domace kafe) do ukusa kakaoa. Aroma nije previse jaka (kao FA) da preuzme sve drugo, ali nije ni slaba vec je dozirana taman kako treba. Duvanska aroma sa primesama kafe, kafa je samo dodatak ukupnoj aromi, onako da lepo zamirise i pridodao ukusu.

Captain Jack – Ni ovde ne mogu da budem nesto preterano od koristi sto se ocenjivanja tice. Ovo je takodje duvanska aroma ali za razliku od Prime15, ovde je duvan pre svega propratna komponenta. Noseca komponenta arome je neki alkohol koji jednog trenutka lici na rum a drugog na neki konjak. Veoma izrazena alkoholna crta koja mi se ne dopada ni najmanje.

Tribeca – Odlicna tecnost. Najvise podseca na Joyetech RY4 ili Virdziniju, samo neuporedivo bolja i ukusnija… ili preciznije receno izbalansiranija. Oseca se mesavina karamele (vise), vanile (manje) i jos nekih jos uvek nedefinisanih ukusa.

HX3 – Iako Chaduri rece da je mentol, moj je utisak da je ovo prvenstveno duvanska aroma sa primesama mentola. Probao sam par (ne previse) mentol tecnosti i uglavnom je mentol nosilac a duvan propratni element. Ovde je situacija kao sa Prime 15, duvanska aroma je najizrazenija, mentol (bolje reci spearmint) je samo “presvlaka”, provlaci se lepo dozirano, taman toliko da ne dosadi i ne zasiti. Dopunjava duvanski ukus i daje mu hladni, osvezavajuci smek. Kako sam, nazalost, trenutno zesce zaribao ova tecnost mi je legla odlicno. Narucio bih ponovo jednu od 30ml cisto da stoji pri ruci kada dodje do prehlade ili kada se pretera sa parenjem pa se izgubi ukus. U tim scenarijima je spasonosna.

Midnight Apple – Duvanksa presvucena ukusom jabuke. Jabuka nije slatka kao IW Two Apples vec je gorka jabuka. Nisam ljubitelj vocnih tecnosti niti onih sa vocnim primesama. Nisam joj posvetio vise paznje od 10-ak kapi.

Sve tecnosti su probane na Joye 510 LR atiju (1.4 oma) I Provariju namestenom na 3.7v.

Staro 18-01-2013, 18:44   #11
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Jos jedno zapazanje sto se tice ovih tecnosti.
Nekoliko parioca,ljudi koji su na analognim i nepusaca
imalo je primedbe na miris koji ostaje iza ovih tecnosti.
Od "Sta to smrdi?" do "E,kad si poceo da jedes cvece?"

HX3-Blaga mentol aroma sa preovladavajucom notom duvana
mi se svidela na prvu i drugu loptu.
Nisam nesto ljubitelj mentol aroma ili duvana ali ovu aromu vredi probati.

Midnight Apple-Malo teza duvanska arome(ne za ceo dan) sa izrazenom
zelenom kiselom jabukom,mogu je dripnuti,cak uzivati u njoj ali je ne bi
ponovo narucivao.

To bi bilo sve od mene i Halo aroma,otisle kako su i dosle
Da li bi ih ponovo kupovao,odgovor je DA !
Da li bi platio toliku cenu,odgovor je NE !
Cekacu neka snizenja,akcije,povecanje plate ili novogodisnji bonus
Staro 18-01-2013, 19:35   #12
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,331
Pohvaljen: 970
Nivo reputacije: 166
ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu

Citat:

HX3-Blaga mentol aroma sa preovladavajucom notom duvana
mi se svidela na prvu i drugu loptu.
Nisam nesto ljubitelj mentol aroma ili duvana ali ovu aromu vredi probati.

Midnight Apple-Malo teza duvanska arome(ne za ceo dan) sa izrazenom
zelenom kiselom jabukom,mogu je dripnuti,cak uzivati u njoj ali je ne bi
ponovo narucivao.

To bi bilo sve od mene i Halo aroma,otisle kako su i dosle
Ja cu ipak sacekati penziju...
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-01-2013, 19:47   #13
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Citat:
Ali si zato spreman da platis za pakovanja od 100ml Boba's Bounty i Gorilla Juice-a iako jos ne znas da li ce ti se dopasti.

Staro 18-01-2013, 19:52   #14
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Mladost ludost
I Pipe Sauce sam hteo odmah 200-300 ml
A sto se tice Boba's Bounty i Gorilla Juice-a mislim da je veca mililitraza bila u opticaju
Staro 18-01-2013, 20:07   #15
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 40
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,540
Nivo reputacije: 541
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Citat:
Otići ću i ja u off,nisu u pitanju Halo tečnosti nego Gold Ducat od Inawere,ali moram i ja da napišem da se i meni desilo nešto slično,zamisli kad meni bivši kolega koji inače puši onu krdžu NEXT kaže:
"šta ti to smrdi,kako možeš da purnjaš to"
,ja nisam mogao da poverujem,pa zar mu ona krdža ne smrdi ili su mu čula toliko otupela da ne može da oseti koliko to "njegovo" ubija .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:14 sati.