Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Mehanički modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-09-2013, 21:09   #16
sasa
Pipe MOD Master

sasa's avatar

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 765
Pohvaljen: 1,307
Nivo reputacije: 186
sasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputaciju
Uobičajeno Re: Nemesis clone

jesi li probao nov kart ili neki vec navrtan negde...
mozda ti je drugi mod malo pojeo navoje na kartu ...

sasa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-09-2013, 21:18   #17
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 145
Pohvaljen: 326
Nivo reputacije: 85
NikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosi

To i ja pomislio. Probao nov boge, i neki drugi noname kart..... Neće. :(

Sent from HP Touchpad using Tapatalk

Caravela mod, KFL, Immortalizer, Boge LR
NikolaP nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-09-2013, 16:03   #18
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

NikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosi

Evo i u 18350 modu sa Immortilazer klonom. I dalje sam odusevljen modom, prekidac je sjajno resen.

Sent from my Desire HD using Tapatalk 2

Zahvalili :
Staro 07-10-2013, 18:55   #19
nedy
Senior

nedy's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 94
Pohvaljen: 218
Nivo reputacije: 55
nedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosi

Jedno početničko pitanje pošto gledam da i ja pribavim nemesis, za početak ne planiram nabavku kick-a, pa me interesuje šta je bolja varijanta da uzmem neku protected ili neku IMR? Razmišljam o nabavci 18500 pošto mi deluje na prvu loptu da imaju najbolji odnos veličina/kapacitet?
nedy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-10-2013, 18:59   #20
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 447
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

IMR svakako
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-10-2013, 20:13   #21
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

18500 je dobra veličina. 18350 super izgleda ali mali kapacitet, 18650 malo predugačka. I da, sto reče tabi, imr isključivo.

Inače juce sam očistio mod. Kad mi stigao na brzinu sam ga prebrisao, juce sam ga rastavio i cetkicom za zube i sapunicom istrljao navoje, bilo još prljavštine. Posle kap ulja za sivace mašine na navoj, i SAD je besprekoran.

Još samo da se ponovnim. Prekidač je besprekoran! Radi fenomenalno, ni tvrd ni mekan, precizan.

Sent from HP Touchpad using Tapatalk

Staro 07-10-2013, 20:25   #22
sasa
Pipe MOD Master

sasa's avatar

sasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputaciju

ja sam danas porucio svoj primerak, ima da se nacekam...slanje zakazano 22-og

Staro 18-10-2013, 19:55   #23
sasa
Pipe MOD Master

sasa's avatar

poslat danas 4 dana pre roka, preko HK poste...sad ce i moj na robiju

Staro 18-10-2013, 20:01   #24
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 40
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,540
Nivo reputacije: 542
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Moj je isto danas poslat 7 dana pre roka takođe preko HK što mi se ne sviđa ni malo,mislim da brže stiže preko singapurćani .

Edit:Jeste off ali ,za koliko stiže preko HK posta ?

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-10-2013, 20:10   #25
sasa
Pipe MOD Master

sasa's avatar

Meni jos jedan paket ide preko SG, poslat u prosli petak, jos se nije pojavio na trackingu...
Poslao tiket jos pre tri dana, kazu mi da je zadrzavanje max 5 radnih dana....danas je sesti...poslao ponovo tiket za sad niko ne odgovara...
Izgleda da su gadno zaratili sa SG zato sto su baterije krili u alufoliju...

Staro 18-10-2013, 20:12   #26
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Vratite Guruu potpis !!!
Pohvala: 4,597
Pohvaljen: 6,124
Nivo reputacije: 984
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Stici ce ti brze nego meni, ja sam narucio 13.09 i nema ga nigde. Prosek za HK je 15 dana. Fasttech ne salje nista preko sg posta dok im ne dozvole baterije, previse ih prodaju da bi odustali. Kod hk posta vazi APP, a ne ljutimo se ako probate.
Sasa, probaj i ti na quantiumsolutions . com, na sgu tracking ne radi vec duze vreme.

Doggy and Pico

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-10-2013, 20:22   #27
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Godine: 40
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,540
Nivo reputacije: 542
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Ma to sa singapurćanima je meni stvarno čudno,predaju pošiljku i pojavi se na TR pa onda tako stoji jedno nedelju dana pa se pojvi da je krenulo ka državi kojoj se šalje i za 4-5 dana stigne .
Moja zadnja pošiljka preko SG je putovala tačno 3 dana do SR,ali je za to provela 6 dana na carini .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-10-2013, 08:01   #28
smiljke
Tutorial Master

smiljke's avatar

Pohvala: 425
Pohvaljen: 875
Nivo reputacije: 132
smiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalu

Pre dva dana sam otvorio ticket i napisao sam da ću da ih prijavim PayPal-u.

Oba paketića koja su bila zaglavljena, jutros imaju novi status (19-10-2013, Despatched to overseas Country code: RS)

Dal´ zbog pretnje, dal´ su jednostavno stigli na red za slanje, uglavnom krenuli su za Srbiju!

smiljke nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-10-2013, 09:27   #29
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 30
Pohvala: 134
Pohvaljen: 6,472
Nivo reputacije: 871
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

Bice da je ovo drugo.
Svima su danas pusteni paketi. Mislim svima... Barem svima sa foruma.

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-10-2013, 09:34   #30
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: Sta se nadje pri ruci
Pohvala: 2,612
Pohvaljen: 607
Nivo reputacije: 151
lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu

Al' ce gosn' Joca da se obraduje (ili gdja. Sneska) .Zavisi na koju carinu stize. :banghead:

lemmy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Mehanički modovi

Pošalji link

Tagovi
nemesis clone

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:35 sati.