Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-09-2013, 23:22   #1
bobpp
Moder

Registrovan: Sep 2013
Godine: 40
Pohvala: 43
Pohvaljen: 204
Nivo reputacije: 42
bobpp ima čime da se ponosibobpp ima čime da se ponosibobpp ima čime da se ponosibobpp ima čime da se ponosibobpp ima čime da se ponosibobpp ima čime da se ponosibobpp ima čime da se ponosibobpp ima čime da se ponosibobpp ima čime da se ponosibobpp ima čime da se ponosibobpp ima čime da se ponosi
Uobičajeno Feellife tecnosti

Nenadano,do mene su stigle neke tecnosti ovog proizvodjaca pa cu,u zelji da budem koristan i produktivan clan,pokusati da ih opisem.Naravno,svi opisi tecnosti su ipak veoma subjektivni pa kad se na to doda moje veoma malo iskusto,sve ovde napisano treba uzeti sa velikom dozom rezerve.Ali,na trzistu su pa ce mozda opis posluziti nekom.

Prvo pakovanje: zelena kutijica,velicina identicna Dekang-ovoj.Prilicno kvalitetno izgleda,otvor kroz koji se vidi bocica i reljefna stampa.Ono sto je zanimljivo- ispisan je kompletan sastav od nekih 17 stavki u procentima.Posto se hvale da (jedini) imaju odobrenje od FDA u USA pretpostavljam da bi to bio razlog.U osnovi,ono sto je tu bitno je >55%PG i <25% VG.Bocica je takodje slicna Dekang-u ali providna i meksa,sto olaksava tocenje.Ono sto je lose je da ne postoji nikakva zastita (bar na onim sto su stigli do mene) - niti folija niti onaj obruc ispod poklopca.Takodje nema ni roka trajanja sem onog sto je uvoznik nalepio.

Prva aroma je Parliament,Extra High (to bi trebalo da bude 24mg),probano na cistom CC 2,4 u rasponu 5 - 8W (meni bez velike razlike,sem u kolicini pare i cvrcanju pa nisam isao dalje).
Sama tecnost je svetlo zute boje,cini mi se nesto redja.Prvi utisak je bio da je u pitanju kombinacija duvanske i jos neke arome,meni je licilo na parfem ali su moji izglasali da je u pitanju neka vocna (kandirana breskva?!).Zapravo,najvise mi lici na onaj miris (stariji se secaju) koji se ponekad pojavljivao kod svercovanih cigara 90-tih,koje kao da su bile skrivene u posiljci Sanel-a 5.I dok je,u prvi mah,odnos bio 50/50 posle par sati je "parfem" preovladao i skoro nista od duvanske arome vise ne osecam.A to je velika steta jer je zaista bila izuzetna,aroma ne samo duvanska vec aroma bolja od bilo koje "analogne" koja se kod nas moze trenutno naci,aroma najekskluzivnijih cigara,tipa Dunhill i iznad.Ukoliko to mogu da naprave bez ove parfimerije (ima i mosus u sastavu,mozda je to?) sumnjam da bih ikada trazio nesto bolje.Medjutim,ovako je u pitanju prilicno snazna i veoma slatka aroma koja nije neprijatna ali nije ni aroma duvana.Nekom ce se sigurno svideti ali mnogi nece moci duze (a neki ni krace) da je koriste.Takodje,para je obilna, snazna zbog nikotina ali ne grebe u grlu,slicno kao Dunhill Fine Cut (mozda ipak ima vise VG-a od 25%).
Jos nesto sam primetio-veoma mala potrosnja (od cega li pravi toliku paru?).Uspeo sam da spalim punu bateriju a nisam potrosio vise od 1-1,5ml za ceo dan...Takodje je jos uvek iste gustine,na nekim tecnostima mi se desavalo da se zgusnu pri kraju tanka.
Sledeca bi bila Cigar,iste jacine,boje crvenkaste ali to za par dana,kad se dobro isproba.
bobpp nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-09-2013, 17:53   #2
bobpp
Moder

bobpp ima čime da se ponosibobpp ima čime da se ponosibobpp ima čime da se ponosibobpp ima čime da se ponosibobpp ima čime da se ponosibobpp ima čime da se ponosibobpp ima čime da se ponosibobpp ima čime da se ponosibobpp ima čime da se ponosibobpp ima čime da se ponosibobpp ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Feellife tecnosti

Malo sam pozurio pa je Cigar na redu vec danas.
Ista oprema je u pitanju (cist cc 2,4 5-8W).
Dakle Feellife Cigar Extra High (24mg)

Pakovanje je isto pa cu to preskociti.
Tecnost: bledocrvena boja,takodje mi se cini nesto redja.Dovoljno pare,potrosnja mi izgleda nesto veca nego prethodna ali i dalje manje nego neke druge.Ono sto mi je zanimljivo-iako je 24mg i (navodno) <25% VG,znaci dominantno PG tecnost,TH jeste snazan ali ,ma kako i koliko da povucem,ne tera na kasalj.Ova njihova baza je nesto sto meni izuzetno odgovara.
Aroma je...hm.Trebalo bi da bude Cigar,pretpostavljao sam da bi to bilo nesto duvansko.I dok prethodna moze i da prodje delimicno kao takva,u ovoj nema ni d od duvana.To ne znaci da je neprijatna,naprotiv,ljudima oko mene se mahom svidja,ali nema veze sa imenom.Slabije je aromatizovana (ipak ne preslabo) nego prosla,ima i odredjenu notu svezine i verovatno je pogodnija za duzu upotrebu.
Da bih najbolje objasnio na sta lici napisacu jedan recept i mislim da bi ~90% pogodio:
U vodu staviti kesicu caja od sipka i kesicu caja od anisa,dosta secera i malo limuntusa.Kad je gotovo nasuti u gumeni balon (onaj za rodjendane i sl. jer ima neki jedva osetni gumenasti smek,nista napadno ali je tu) i pariti.Cak cete i odgovarajucu boju dobiti.Original duvanska,zar ne?

U osnovi ne kazem da je losa,ali ipak ocekujem malo mirisa piksle kod duvanskih aroma.Ovo bi pre bio vocni caj (sipak ili sl.),osvezavajuce kiselkast i sa dodatkom nekog aromaticnog bilja,verovatno busin(vidim ga u sastavu).Sto se toga tice,taj busin (labdanum) je neka veoma lekovita aromaticna biljka,dobra za kozu i svasta nesto ali zaista sta radi u mojoj tecnosti za parenje.

Izgleda da im je to zajednicko za sve tecnosti,prilicno su aromatizovane,neke mosusom,druge djumbirom,trece necim trecim.Nisam imao priliku da probam kineske cigare,mozda je to tamo uobicajeno.Sa druge strane, imaju 200 ili 300 aroma u ponudi pa mozda i gresim,mozda su ove izuzetak.
Staro 25-09-2013, 18:30   #3
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,489
Pohvaljen: 4,447
Nivo reputacije: 729
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Imao sam priliku da probam njihove Yoghurt i Goji Berry, nisam oduševljen, malo mi se osećaju na alkohol, a nisam ljubitelj jogurta, osim uz burek ni voćnih aroma preterano... Mislim da čak i ostaje miris za njima u prostoriji gde se koriste, par dana probao pa prosledio dalje...

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-09-2013, 18:38   #4
bobpp
Moder

Da,zaboravio sam da napisem,od one prve nisam primetio ali od druge definitivno ostaje miris u prostoriji i to dosta dugo.Jedino je sreca sto zaista mirise na caj od sipka pa nikom posebno ne smeta,cak je na neki nacin i prijatan.
Staro 25-09-2013, 19:05   #5
vaporized
Aktivan član

Registrovan: Aug 2013
Pohvala: 13
Pohvaljen: 23
Nivo reputacije: 19
vaporized je na dobrom putuvaporized je na dobrom putuvaporized je na dobrom putu

Najzad neko da kaze nesto i o Feellife tecnostima posto planiram da ih probam i svaka cast bobpp na nacinu na kojih ih opisujes, samo nastavi tako.
vaporized nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-09-2013, 19:14   #6
domino
Iskusan član

domino's avatar

Pohvala: 46
Pohvaljen: 64
Nivo reputacije: 29
domino je poznat svimadomino je poznat svimadomino je poznat svimadomino je poznat svimadomino je poznat svimadomino je poznat svima

Prva tečnost koju sam pario bio je 555, ili state express od feellife. 24mg, kao da sam zapalio 3 analogne odjednom. Nije loše, verujem da bih se vratio analognim da nije bilo ok... Secam se samo da je bilo arome duvana i nečega slatkastoga ali je jačina sve to pogurala u drugi plan
domino nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-10-2013, 12:32   #7
sabina81
Aktivan član

Registrovan: Oct 2013
Godine: 36
Pohvala: 25
Pohvaljen: 9
sabina81 je na dobrom putusabina81 je na dobrom putu
Uobičajeno FEELLIFE TECNOSTI

da li neko koristio ovu tecnost?? Ako jeste molim utiske

sabina81 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-10-2013, 12:51   #8
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,561
Pohvaljen: 12,476
Nivo reputacije: 1920
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: FEELLIFE TECNOSTI

Ne umem da opisujem ukuse ali mogao bih da ih uporedim sa nekim Dekang tečnostima. Jako su “Čiste“ i “Biljne“ šta god to tebi značilo :-) Meni nisu legle.
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-10-2013, 13:17   #9
sabina81
Aktivan član

koristim jos uvek joyetech tako da ne znam kakav je dekang. videla sam kod mene u lilly dekang ali od resident evil tako da nisam smela da uzmem da probam

Staro 13-10-2013, 13:34   #10
bobpp
Moder

Probao par komada.Kao i kod drugih treba pronaci odgovarajucu aromu,to je individulna stvar.Sto se nekog kvaliteta tice,mislim da nisu nista losije nego ostale,posebno sto im ni cena nije visoka.Ove sto sam probao su bile relativno retke (do kraja),bistre i nisu znacajnije prljale grejac,a i potrosnja je bila umerena.I,da,vecina ima neku "biljnu" notu ali to nije uvek lose,negde bas lepo odgovara.
Staro 13-10-2013, 13:34   #11
mitar
Senior

mitar's avatar

Registrovan: Jun 2013
Godine: 47
Pohvala: 15
Pohvaljen: 77
Nivo reputacije: 44
mitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svima

U lilly apotekama ti je dekang u original pakovanjima,tako da slobodno mozes da probas

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam siguran!
mitar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-10-2013, 15:55   #12
sabina81
Aktivan član

hvala,probacu

Staro 28-02-2014, 02:40   #13
Katy
Juice Master

Katy's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 2,375
Pohvaljen: 2,023
Nivo reputacije: 348
Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju

Pisala sam u temi sta trenutno koristite, ali tek sad naidjoh i na ovaj poseban odeljak za ove tecnosti. Probala sam samo visnju i meni se dopada, cak sam uzela i drugu bocicu za redom, dopala se cak i drugarici koja nije pusac uopste.

O AMBALAZI: Potpuno se slazem sa bobpp-om u vezi ambalaze, osim sto bih dodala da su moje bocice vakumirane celofanom kao npr i JT i RL, i bas se iznenadih da vidim ispisan ceo sastav tecnosti na samoj kutiji. Takodje kod mene na bocici je odstampan (ne prilepljen) jasno vidljiv datum proizvodnje i rok trajanja.

O AROMI: Visnja ima poprilicno jak th sto daje utisak da se radi o duvanskoj aromi a ne vocnoj (medium jacina), uopste nije sladasta vrlo je osvezavajuca, meni lepsa i od recimo berry mixa ali uopste ne lici na vocne arome tog tipa,prosto kao da u pozadini ima neku lepu duvansku bazu (i ako nema), odlican miris, ne prlja grejac ne ostavlja miris u prostoriji. Moze za celodnevno parenje!

Vrlo sam zadovoljna ovom aromom, i verovatno cu probati jos nesto iz njihovog asortimana!

Katy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-09-2014, 22:41   #14
Nez
Senior

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 753
Pohvaljen: 199
Nivo reputacije: 48
Nez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosiNez ima čime da se ponosi

Probao njihov American mix sa 6 mg nikotina. Imam još 2 bočice od 10 ml. Prerijetko i sa previše PG za moj ukus. A ni klirovi (glave grijača) nisu bili(e) oduševljeni.

Definitivno odustao od parenja proizvoda ovog proizvođača.
Nez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-09-2016, 15:42   #15
Irishlimunko
Nov član

Registrovan: Jul 2016
Pohvala: 3
Pohvaljen: 8
Nivo reputacije: 5
Irishlimunko je na dobrom putu

Probala sam ih par. Sve 11mg. Lepo upakovane u celofanu.Sve što treba odštampano na bočicama.
Breskva: Jak ukus breskve. Kiselkast i oštar. Jača od joytechove i manje se oseća hemija nego kod dekanga.
Višnja : Lepa aroma višnje.Po malo liči na kiselkaste bombone sa višnjom ali bez sladunjavosti.
Trešnja: NJihova višnja plus ona sladunjavost koju sam pomenula.
Pomorandza: Baš lepa pomoranđdza. Dosta podseča na jaku cedevitu od pomorandze.
Mango: Kao prirodni mango na steroidima Trenutno postoji Hello-natura sok kod nas na koji ova tečnost liči.
Ananas: Kao gumene bombone sa jakim ukusom ananasa.
Peppermint: Baš kao brooklyn pepermint žvake.Super je.
Meni se uglavnom sviđaju zbog jačine i čistoće aroma. Oštre su i jake sve.
Irishlimunko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Tagovi
feellife tecnosti

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:27 sati.