Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Mehanički modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 06-12-2013, 13:38   #1
duracos
Moder

duracos's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 676
Pohvaljen: 425
Nivo reputacije: 124
duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi
Uobičajeno Caravela Clone

Evo nesto sto me interesuje...ali trezim pomoc i misljenje clanova koji su iskusniji sa mehanickim modovima >clone< tipa...
Kod:
http://www.fasttech.com/products/1411/10006839/1540702

Elem...deluje mi da se ovde moze promeniti 510 nastavak kada crkne....i misljenje o dropovimea i ostalim stvarima...hvala

Pulsar..forever...
>>>Mala crna gumica iz Kineskog paljaca, nema slike paljaca.<<<
duracos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-12-2013, 14:16   #2
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,610
Pohvaljen: 6,144
Nivo reputacije: 988
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju
Uobičajeno Re: Caravela Clone

Na svim boljim klonovima mozes da promenis kapu, kupis original kod proizvodjaca originala. Jedini problem je sto ce kostati vise nego ceo klon na FT-u.
Za neke klonove FT prodaje posebno top cap, ali to su uglavnom aluminijumski gde brzo propada.
Karavela je jako lep mod, ne znam da li je 1:1 isklonirana. Za drop niko ne moze da ti kaze jer sumnjam da ga vec ima kod nas.
Tesko da mozes da pogresis sa bilo kojim od tih vrhunskih klonova: Nemesis, Chi-you, JM, Caravela, King, Origin, Pisces, Private V2, Bagua, Astro....

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-12-2013, 14:27   #3
McIron
Veteran

McIron's avatar

Registrovan: Nov 2012
E-cig: ProVari procyon, SX Mini Ml Class, SXMini M Class
Pohvala: 732
Pohvaljen: 1,058
Nivo reputacije: 183
McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju

Pre neki dan sam gledao Todd-ovu recenziju i ima primedbe na podešavanje visine + pina na 510 konektoru, izgleda da je pregugačak ali verujem da se to može srediti jednostavnom doradom. Takođe ( a verujem da je i kod drugih klonova u pitanju ) je imao primedbu na finoću rada kick-a ali bez obzira na šuštanje i škripuckanje izgleda da dobro radi.
McIron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-12-2013, 16:13   #4
sasa
Pipe MOD Master

sasa's avatar

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 765
Pohvaljen: 1,307
Nivo reputacije: 187
sasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputaciju

Todd je radio review za ehpro clone caravele, nema ta verzija nikakve dodirne tacke sa ovom sa fasttech-a a nema ni sa originalom...
Cudno posto ehpro pravi jedne od najboljih kopija...
Ova sa fasttech-a je 1:1 po dimenzijama i izgledu osim sto uz original dobijes vise + pinova...bar tako kazu, videcemo kad mi stigne

ehpro

fasttech

sasa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-12-2013, 00:18   #5
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,310
Pohvaljen: 3,148
Nivo reputacije: 399
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Lijepa je ta Caravella sa Fasttecha, poručio pa na dan shipmenta mi je odjedrila u Restocking....a ja besno Cancel trigger...neko kaže u komentarima da su prodali po djelovima naše uplačene Caravella kompletne kite da bi mlatnuli više para...shipovani su bili 18350 modi i cevi od 18650 i 18500 pojedinačno, a komplet kiti nijedan...bah..
raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-12-2013, 09:46   #6
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od raw2sienna Vidi poruku
Lijepa je ta Caravella sa Fasttecha, poručio pa na dan shipmenta mi je odjedrila u Restocking....a ja besno Cancel trigger...neko kaže u komentarima da su prodali po djelovima naše uplačene Caravella kompletne kite da bi mlatnuli više para...shipovani su bili 18350 modi i cevi od 18650 i 18500 pojedinačno, a komplet kiti nijedan...bah..
Evo - sada je na "Next day shipping" na FT - ali samo 18350 mod, 18650 cev je kao dobavljiva u 10 dana, juće sam bacio u korpu i danas je več status "Packaging" .....ako neko možda poželi da jedri malom Caravellom
Zahvalili :
Staro 16-12-2013, 19:24   #7
sasa
Pipe MOD Master

sasa's avatar

sasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputaciju

prvi primerci poceli da pristizu...rekao bi da ista firma pravi i nemesis

Zahvalili :
Staro 16-12-2013, 23:09   #8
duracos
Moder

duracos's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 676
Pohvaljen: 425
Nivo reputacije: 124
duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi

Jos da vidimo prve recenzije pa ako vredi ...da se kupi...

Pulsar..forever...
>>>Mala crna gumica iz Kineskog paljaca, nema slike paljaca.<<<
duracos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-01-2014, 20:58   #9
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Došla je danas tiho, zasada samo u 18350 izdanju, mala i fino izradjena

sa pulse-G uz Chi-You...

a u drugom paketu i kaya lite
Zahvalili :
Staro 03-01-2014, 21:03   #10
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,838
Pohvaljen: 12,818
Nivo reputacije: 1993
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Pojavi se danas skroz SS. Jedva se suzdržah da ne kliknem :-D Kako radi switch?

...............................................
Poslato sa Tapatalka, ako lupam, nešto nisam video :-( now Free
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-01-2014, 23:23   #11
sasa
Pipe MOD Master

sasa's avatar

Moja nikako da stigne...porucio sam je pre ravno mesec dana... :(
Doduse ja sam uzeo ceo set a to se duze cekalo...ima vec 7 dana kako je (despatched to overseas)...
Nadam se da ce svakog dana i da ce mi stici pre godisnjice parenja

Staro 05-01-2014, 12:54   #12
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

@c-hell -> switch radi vrlo dobro po mome - u usporedbi sa Sentinel M16 i Chi You modom je od Caravele mnogo osetljivi i sa malim hodom i reaguje na pritisak "sa strane" dobro, flat top efest sjedi u cevi bez zveckanja i bez gapa izmedju cevi i bottom/top cupa (ne znam baš reči na srpskom 510 Navoj je puterasto gladak
Ona u SS izdanju ima malo čudno graviranje, pogotovo na bottom cup, ne znam da li je od istog proizvođača...

@sasa -> naručio sam i ja celi kit prvo pa sam onda posle desetak dana čekanja na shipping brissao kit kad je stigla u 18350 izdanju i poručio samo tu....i sada posebno 18650 cev.Stiči če i tebi sigurno, SGP se vratio na cca 16-20 dana shipping barem do mene...samo če sad kraj januara početak februara opet kočiti vjerovatno...zbog kineske Nove godine
Zahvalili :
Staro 05-01-2014, 21:37   #13
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,251
Pohvaljen: 1,966
Nivo reputacije: 466
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Ja idem onog Poldijaka o je ceo u kompletu 30 djunti !!
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-01-2014, 11:25   #14
sasa
Pipe MOD Master

sasa's avatar

Evo stigla i moja Caravela...
Lepsa mi je od Nemesis, finis je isti kao Nemesis, kvalitet je vrhunski...samo je Nemesis malo kompletnija sprava
Udara isto jako kao Nemesis, ima srebrne ili posrebrene kontakte, taster je odlican, kocnica posto je kontra navoj izuzetno dobro radi...

Jedina mana joj je sto kick ne moze lepo da se stavi i sto nije dosla sa jos + pinova da mogu lakse da se uklapaju baterije...mada nije to neki problem, napravicu par komada

Evo i neka slicica ....

slike su mi standardno lose

Staro 08-01-2014, 15:58   #15
nezla
Senior

nezla's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 44
Pohvala: 579
Pohvaljen: 888
Nivo reputacije: 139
nezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalu

svidja mi se vise od Nemesisa, cak sta vise i ovo zuto mi skroz ok....atomizer seo kao Hybrid ...

Hvala ti sale@!!
nezla nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Mehanički modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:04 sati.