Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Modeli članova
Zaboravljena šifra? Registracija

Modeli članova Pulsar, zarulence, milutko1, ropecope, zogu, fusion, Elmrsomudo, duracos, DanijelM, max, gomiletina, Sigma, nezla, jeffersey, dragisonac, Ivan82, lepipirot, wolf, Obrenovčanin,Jusjak, Toni, imortel019, andrija, scooter, peppa, gjankovec, Glendhul, Impuls, shomi87, nikouro, woolf

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 04-04-2014, 02:55   #1
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,510
Pohvaljen: 1,781
Nivo reputacije: 354
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju
Uobičajeno Lucky strike

Mehanicki box MOD passthrought 7200mAh

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-04-2014, 07:14   #2
Obrenovčanin
Moder

Obrenovčanin's avatar

Godine: 43
Pohvala: 1,482
Pohvaljen: 783
Nivo reputacije: 181
Obrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Lucky strike

Aj još koju sliku postavi...ono kao otvoreno,ispod,sa strane ...
Obrenovčanin nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-04-2014, 07:45   #3
h8er
Iskusan član

h8er's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 104
Pohvaljen: 88
Nivo reputacije: 33
h8er je poznat svimah8er je poznat svimah8er je poznat svimah8er je poznat svimah8er je poznat svimah8er je poznat svimah8er je poznat svima

E imam i ja istu ovakvu kutiju, pa ukoliko neko želi da "klonira" mod kolege scooter-a ja cu mu rado pokloniti(samo da je nadjem). Inace bravo za ideju @scooter

h8er nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-04-2014, 09:12   #4
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 45
Pohvala: 2,176
Pohvaljen: 3,258
Nivo reputacije: 501
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Nadam se da nisi samo prosekao rupu i unutra stavio neku fabricku bateriju

Aj da vidimo unutrasnjost

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-04-2014, 09:13   #5
TheWickerMan
Aktivan član

TheWickerMan's avatar

Godine: 34
Pohvala: 7
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 15
TheWickerMan je na dobrom putu

Malo veliki ali ne izgleda loše imam i ja ovakvu kutiju, mogao bi da probam da napravim nešto...

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
TheWickerMan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-04-2014, 08:21   #6
scooter
Moder

scooter's avatar

scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Unutrasnjost 4 celije iz laptop baterije od 1800mAh , negde na pola sam hteo da ga zveknem o patos ( bilo mi zao laminata ) , jos nije zavrsen ali bice...uskoro

Droper narkoman.
Skraceno doper.
Zahvalili :
Staro 12-04-2014, 01:54   #7
scooter
Moder

scooter's avatar

Posto nije jos zavrsen napunio sam ga do nekih 4V radi probe i utisci su sledeci : Da tezak je ( samo box mod 250gr ) , napon je u startu padao sa 4V na 3.7V pri otporu od oko 2 ohma , posle 3ml potrosenih tecnosti sa 3.8V na 3.5V .. Sve u svemu radi to , dobar kao beck-up recimo

E to je bilo juče , danas izgleda ovako :

Znači mogao sam kupiti pločicu mini USB punjač li-ion baterije ( 400din) i skratiti sebi muke još pre 5 dana ali onda to ne bi bilo to a i koštao bi me box više nego gomiletinu ( 50 din )
Ovako me ne košta ništa ( osim vremena i živaca ) i ceo box je mojih ruku delo ( ako ne računam kutiju i oblajznuti 510-ego adapter koji više nije imao svrhu ) , od mene za sada toliko

Droper narkoman.
Skraceno doper.
Staro 12-04-2014, 02:32   #8
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,543
Pohvaljen: 12,426
Nivo reputacije: 1911
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Bravo ti ga! Nestade thanksova...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-04-2014, 02:33   #9
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Vratite Guruu potpis !!!
Pohvala: 4,597
Pohvaljen: 6,124
Nivo reputacije: 984
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Elektronika je samo za punjenje ili je VV izlaz?

Sent from SlimKat using Tapatalk

Doggy and Pico

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-04-2014, 02:42   #10
scooter
Moder

scooter's avatar

Elektronika je tu SAMO da ogranici punjenje kada napon na celijama dostigne 4.2V tada tek provede tranzistor ( tako je zamisljeno ,a prakticno videcemo ) ..

Droper narkoman.
Skraceno doper.
Zahvalili :
Staro 14-04-2014, 20:06   #11
scooter
Moder

scooter's avatar

Promenjena elektronika za ogranicavanje punjenja ( kada se baterije napune pocinje da se greje ) posto mi nije ulivala mnogo poverenja i konacan izgled unutrasnjosti je kao na slici , punjenje u toku ( pred iskljucivanje ) ..

Napon na celijama po zavrsetku punjenja ...

---------- Post dodan 14-04-2014 u 21:58 ----------

Upravo potrosio prvih 2ml tecnosti , trenutni napon 4.05V pri aktiviranju grejaca 2.4 ohma napon pada na 3.85V . Ako nastavi potrosnja baterije ovim tempom mislim da cu uspeti da poparim oko 8ml po punjenju ( naravno uz pad performansi )

Naravoucenije : Ako se ikada odlucite da pravite svoju licnu napravu ugradite joj dobre baterije da sav trud ne bi bio uzaludan

Na kraju dodao bih da sam ipak zadovoljan jer nisam ni ocekivao neke extra performanse s obzirom da sam gledao da box mod napravim od onoga sto mi je bilo pri ruci a na kraju krajeva spasilo me i to sto sam stavio 4 celije ( koje su vec bile otpisane ) no da sam stavio i jednu manje to ne bi bilo to

Droper narkoman.
Skraceno doper.
Zahvalili :
Staro 14-04-2014, 22:10   #12
banema
Veteran

banema's avatar

E-cig: IPV D3, Rose V2s, Phenomenon Lite, KFL-s
Pohvala: 1,736
Pohvaljen: 856
Nivo reputacije: 169
banema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalu

E jedva cekam da ovo cudo probam uzivo....svaka cast

"Dunav se uliva u Tamiš iz svih mora i okeana , Pančevo , to je kad se vratiš sam u sebe jednog dana". @Mika Antic
banema nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-04-2014, 00:27   #13
scooter
Moder

scooter's avatar

Moze komsija Evo iskapih jos 2ml ( ja to kao da pijem ) baterija 3.95V pri parenju pada napon na 3.80V Zanimljivo

Droper narkoman.
Skraceno doper.
Staro 15-04-2014, 00:33   #14
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Vratite Guruu potpis !!!
Pohvala: 4,597
Pohvaljen: 6,124
Nivo reputacije: 984
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

To je zadovoljavajuci drop

Sent from SlimKat using Tapatalk

Doggy and Pico

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-04-2014, 08:25   #15
scooter
Moder

scooter's avatar

Ajde kad sam vec poceo da nastavim Otislo jos 2ml ( ukupno 6ml ) napon baterije u praznom hodu 3.9V u radu 3.7V

Da li cu uspeti da je ispraznim na 8ml ?

Mislim da ne

Droper narkoman.
Skraceno doper.
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Modeli članova

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:33 sati.