Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 21-10-2014, 18:50   #16
selle
Nov član

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 14
selle je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Ole by Umbrella tecnosti

Zna li neko koji je odnos PG-VG u OLE tecnostima?
selle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-10-2014, 19:10   #17
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,489
Pohvaljen: 4,447
Nivo reputacije: 729
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Ne verujem da će ikada odati tajnu recepture... Pokušaj da im pošalješ mail...

Sent from SlimDroid_Slim_House
Using parče plastike

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-10-2014, 19:38   #18
Fumo
Aktivan član

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 39
Pohvaljen: 25
Nivo reputacije: 21
Fumo je na dobrom putuFumo je na dobrom putuFumo je na dobrom putu

Ja sam uzeo USA MIX (ne znam sta mi bi), na hladno ulje mirise dobro, kad se pari... smrdlive carape!
Preporucujem da se ne kupuje!
Fumo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-10-2014, 20:42   #19
urban
Senior

urban's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 38
Pohvala: 80
Pohvaljen: 38
Nivo reputacije: 38
urban je na dobrom putuurban je na dobrom putuurban je na dobrom putuurban je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Fumo Vidi poruku
Ja sam uzeo USA MIX (ne znam sta mi bi), na hladno ulje mirise dobro, kad se pari... smrdlive carape!
Preporucujem da se ne kupuje!
a jel Fumo skraceno od funeral..ne pari vise to..

urban nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-10-2014, 22:47   #20
evaporate
Iskusan član

evaporate's avatar

Registrovan: Jul 2014
Pohvala: 119
Pohvaljen: 48
Nivo reputacije: 22
evaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putu

Uzeo sam i ja USA Mix pre dva dana. Probao sam na testere sve 6 duvanske arome (neduvanske nisu dostapne na nashe trziste). Meni ove tecnosti generalno nisu uopste loshe, pakovanje identicno kao i za Joyetech tecnosti. Osim Daf Tobacco i Virginia koje nisu bash po mom ukusu, ostale 4 (De Lux, Desert Ship, Tobacco, USA Mix) su mi na testere bile sasvim pristojne.

Konkretno USA Mix ima tezu aromu, poima nemam koliko je razlicna od Joyetech-ove USA Mix, ali nije nesto neparljivo.

Takodze nisam primetio da prljaju grejac, sto moram da pohvalim - puno hvaljene Flavour Art su katastrofa po tom pitanju!
evaporate nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-11-2014, 07:38   #21
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,246
Pohvaljen: 1,962
Nivo reputacije: 465
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Ma da oni kupuju i fa i richvu i smoke juice i sad ole pa normalno je da sami prave i pakuju ! To je javna tajna ,ima ljudi na forumu koji mixaju po 3 ili 4 godine a nece farmaceuti i kishobrani !
Nego sad svi miksaju pa ajde i mi ,mozda dobiju od drzave kredit da to plasiraju i van zemlje!
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-11-2014, 19:20   #22
evaporate
Iskusan član

evaporate's avatar

evaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putu

Sirius Sem odakle ti ideja da sami miksaju Ole? Zasto bi se smarali kad ima ko da uradi za njih, u ovom slucaju Joyetech? Meni se cini da od svih 4 tipa tecnosti, samo Flavour Art su najneprofesionalnije proizvedene. Zasto to kazem? bash zbog tog prljanja grejaca. Ja ustvari 3 meseca koristim najvishe Liqua tecnosti, i pazi sad ovo , bez razlike dali je tecnost svetla ili tamna - RL Chocolate je tamna tecnost, RL Titamisu je izrazito tamna tecnost, grejac se ne prlja, nit tecnost sipana u tanku oksidira. Epa i tome i lezi razlika izmedzu nesto smuckano "kod kuce" i nesto proizvedeno "industriski" gde postoje daleku bolji uslovi da se proizvede cista tecnost bez nekih kontaminacija i dodatno gde znaju da primene prezervative koje bi sprecile propadanje/oksidiranje tecnosti.

Sa jedne strane mozda mogu da shvatim mrznju prema cadordzije; ako mislite da kod vas su neprofesionalni, tek da vidite kakva je situacija ovde u Makedoniji. Parim cetiri meseca, tek pri zadnjoj nabavci sam primetio da su se uopste potrudili da podnove zalihe za Liqua tecnosti koje prodaju (a to znaci i za ostale tecnosti). Pre mesec ipo trazim RL Tiruamisu, devojka u njihovoj prodavnici mi nudi od 0mg - ne draga moja, ne treba mi aroma za tortu da pravim, treba mi nikotin. Pre dva meseca na svoj lokalni FB profil reklamiraju RL tecnosti koje navodno postoje u jacine pd 6,9, 12, 18, 24 mg, oni imaju samo 9 i 18mg ali i to ne za sve tecnosti; ostavljam komentar na FB po tom pitanju kako i to da im u ponudi fale minimum 4 arome (banana, kapucino, lubenica, borovnica), da isto tako ne nude pakovanja od 30 ml - komentar fino lepo odstranjen kao da sam im opcuo majku! Reklamiraju popust od 20% na sve proizvode po povod otvaranja novog prodaznog punkta - popust samo tamo, a tamo izbor za RL tecnosti ravan nuli, jedva JEDNU aromu koja mi je trebala sam pronasao, iako su se potrudili da istampaju prospekt na koje stoje i one cetiri prethodno spomenute arome, a prodavacica dodatno tvrdi da Tiramisu na primer ne postoji u ponudi Liqve.

Pre tri dana idem u nabavku - osvezili su zalihe, doneli nove arome - osim banane, za svaku aromu u jacinu koju potrazish oni moraju da trkne do kredenca gde ih skladiraju jer ocigledno nemaju sve kako bi znali dali ima ili nema to sto trazish, Ole neduvanske nisu doneli, trazim Chocolate na 12mg/ml nikotina, ovaj tamo kaze "imamo to u bocice od 30ml# - doneli su i to, ali nisu nista o tome izvestili na njihovom web sajtu. Pitam jel imate nove atomizere - prodavacica kaze imamo, jel su sa duplim grejacem, ova kaze ne, trazim da mi pokaze sto im je novo, vidim jedan metalni i pitam koja je cena za grejace, odgovor "ista cena kao i za ostale (130den)". Trazim jedan atomizer i jedan grejac za rezervu, ova unosi u kasu i kaze "ustvari grejaci nisu 130 denara, vec 155den", kazem ***i ga, uzimam atomizer i grejac, idem kuci, raspakujem i vidim da je atomizer double coil. Dodatno dok sam tamo pitam zasto im veb sajt nije azuriran (nove RL arome, nova pakovanja 30ml, novi atomizeri i grejaci), tip mi tamo kaze - sajt azurira centrala Cadordzija u Srbiji, mi nemamo nikakvu kontrolu. Pitash se dali oni uopste zele nesto da ti prodaju ili ne zele.

Dodatno prosle nedelje posle duuugacke pauze na njihovi FB profil ide reklama za RL tecnosti, i pitanje "Dali znate koje su nove RL arome?". Uzdrzavam se da ih ne ispcujem i pisem "Znamo, a jel ste se vi potrudili da ih nabavite?" Umesto odgovora od administratora stranice, dobijam lajk na komentar Dodatno znam da ciljaju na arome banana, kapucino, lubenica, borovnica, iako nove arome su two mints, praska i Mild kretek. E-feel makedonska FB strana svaki dan postira nesto, vrte iste postove u smislu "za danas preporucujemo aromu ..." pozeljuju prijatan pocetak radne nedelje, prijatan vikend na kraju nedelje, postavish pitanje, odgovor dobijash za 15tak minuta, a ovi spavaju!

Ali sve ovo ipak nema nikakve veze sa time dali su Ole tecnosti dobre ili loshe. Od 20 postova samo ja i josh jedan smo spodelili nashe iskustvo za arome, a ostali komentari meni lice na cisto trolanje. Prvo ih probaj, pa onda pishi dali su dobre ili loshe.
Zahvalili :
Staro 01-11-2014, 20:00   #23
dacha
Veteran

dacha's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,452
Pohvaljen: 4,431
Nivo reputacije: 597
dacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputaciju

A odakle tvrdnja da im Joyetech pravi tecnosti, na osnovu rekla kazala? S obzirom na njihovu reputaciju i svojevremeno prodavanje tecnosti sumnjivog kvaliteta, sasvim su logicni i komentari. Joyetech recimo pravi eLeaf tecnosti koje imaju Joye sertifikat i gotovo su identnicne, a za Ole nema nikakav zvanican info dok na umbrella sajtu pise "OLE su napravljene, prvenstveno za naše tržište i potrebe naših korisnika". S obzirom da svoje korisnike generalno tretiraju kao osobe sa posebnim potrebama, licno ne bih kupio nista od njih ni da su jedini koji prodaju tecnosti u zemlji.

Hedonizam jača organizam! ;]

dacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-11-2014, 20:15   #24
evaporate
Iskusan član

evaporate's avatar

Kod:
A odakle tvrdnja da im Joyetech pravi tecnosti,
Pa stoji na primer na pakovanju za Ole techosti u deklaraciji - Proizvodzatch - Joyetech Technology (treba prvo da kupish )!

Kartonska ambalaza identicna kao i Joyetech, mislim na karton/materijal; odstampani dizajajn na kutiji vristi na shlj grafickog dizajna koji je izradilo komsisko dete koje se razume u kompjutere!
Flasice - identicne kao i Joyetech.

E sad ako si od onih koji veruju u zavere - HAARP i tako to, onda mozda ovo ti nece biti dovolno.
Staro 01-11-2014, 20:20   #25
dacha
Veteran

dacha's avatar

Pohvala: 1,452
Pohvaljen: 4,431
Nivo reputacije: 597
dacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputaciju

I FA tecnosti koje su prodavali su imale identicna pakovanja, problem je bio u tome sto se cesto desavalo da je samo ta ambalaza i bila identicna

E sad ako si od onih kojima je dovoljno da veruju kad umbrella napise da su "OLE tečnosti rezultat rada svetski priznatih dizajnera, farmaceuta, lekara i testera koji su u svaku bočicu utisnuli neprocenjivo znanje i iskustvo", onda ti ovo mozda nece biti dovoljno.

Hedonizam jača organizam! ;]

dacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-11-2014, 20:31   #26
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,246
Pohvaljen: 1,962
Nivo reputacije: 465
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Ideja je potekla odavde i to josh pre pa ima dve godine od cenjenog clana foruma koji se i sam bavi prodajom tecnosti ,al kako ja tebe da ubedim u neshto kad zgrada na dedinju gde im je glavna filijala koshta milion eura ,uglavnom u jednoj prepisci je pisano koje baze koriste za tecnosti ,a svi flashice nabavljaju iz Kine i normalno je da se tecnost nabavlja na burad i sama prepakuje shto te to cudi !!
Cuo si za ono ,,ko milion dollara sam,niko me nema,, e pa oni su napravili vishe desetina istih i to sumnjam ...
normalno je da se tecnost kad se kupuje na veliko uzima u rinfuzi i da se ovde pakuje ,isto tako se i mixa ovde!
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-11-2014, 20:50   #27
Djindjilindji
Veteran

Djindjilindji's avatar

Godine: 42
Pohvala: 626
Pohvaljen: 663
Nivo reputacije: 138
Djindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvalu

Djindjilindji je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-11-2014, 22:07   #28
noobvaper
Aktivan član

Registrovan: Jun 2014
Godine: 40
Pohvala: 40
Pohvaljen: 26
Nivo reputacije: 18
noobvaper je na dobrom putunoobvaper je na dobrom putunoobvaper je na dobrom putu

Ja pazario danas 10ml "Tobacco" i sasvim je parljiva tecnost. kada izduvam na nos osetim original onaj miris sveze otvorene pakle cigareta koji sam obozavao, znaci skinuli su taj smek u originalu. Ne zanima me ko je pravi , ko pakuje itd tecnost je sasvim ok, preporuka od mene

- t2-cc 2,4 1100mAh
- KangerTech mini Protank II + Vision Spinner II 1600mAh
- Eleaf iStick 30w + eGo One mini
- eVic BASIC 60w + Cubis pro mini (LVC Clapton 1.5ohm)
noobvaper nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2014, 15:38   #29
ivanko
Aktivan član

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 3
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 15
ivanko je na dobrom putu

Ja dobio camel i mislim da su mnogo slabo izrazene arome.
ivanko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2014, 23:36   #30
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,510
Pohvaljen: 1,783
Nivo reputacije: 355
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Extra reklama

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:19 sati.