Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 02-06-2019, 22:20   #1801
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 582
Pohvaljen: 696
Nivo reputacije: 130
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Baterije 18650

vtc6 bez problema

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-06-2019, 22:31   #1802
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,056
Pohvaljen: 553
Nivo reputacije: 112
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Sony vtc6 15A
Sony vtc5 20A
Sony vtc 5a 25A
Laički,vtc 5a je logičan izbor.
@Cat provjeri u kom je stanju baterija nakon desetak chain povlačenja,moja vtc5 je prilično topla na 40w i 10-15 uzastopnih povlačenja.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-06-2019, 22:33   #1803
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 268
Pohvaljen: 392
Nivo reputacije: 83
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Koliko se sećam kada sam gledao koje baterije Mooch preporučuje za manje ili za veće snage,naj bolje se pokazale VTC6 i LG HG2 za snage do 50W,a za preko 50W+ VTC5a.

AG no1
Mad AG je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-06-2019, 22:38   #1804
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

@Gaga Kanasta ne greju se, više se greje sam atomizer jer radi na 70watts

@Mad AG tako se čini mi se i ja sećam što se tiče single bat modova

mada sam ja za dual mod uzela vtc6 jer imaju više mah a polar ima poprilično velik ekran koji malo više vuče bateriju a ja svakako neću nikad ni da priđem 100w a kamoli 140w koji su neki maksimum za vtc6 u dual modu

mada ja parim uglavnom mtl 15 do 20w možda sat vremena dnevno sam na dtl i 60 do 70w

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Staro 02-06-2019, 22:42   #1805
Gaga Kanasta
Senior

Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Pa ja kažem za mod sa jednom baterijom.Kad budeš pokušavala 100w sa te 2 baterije daj prvo neprijatelju ili svekrvi da proba...Mislim tako bih ja...
Staro 02-06-2019, 22:52   #1806
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

ajd da ponovimo gradivo
Priložene Slike
File Type: jpg bat1.jpg (39.7 KB, 26 pregleda)

Zahvalili :
Staro 02-06-2019, 23:42   #1807
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 230
Pohvaljen: 698
Nivo reputacije: 147
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu
Uobičajeno Baterije 18650

Ja koristim LG HG2 (braon) zadnjih god i po, u pocetku sam kupovao Sony ali ove hg2 mi brutalno dobre cini mi se da su 20A 3000 mah. Sa hg2 sam zadovoljan sa autonomijom i drze mi bolje nego sony, a kako sam izgustirao mehaniku nemam potrebu za vtc 5a
Mada sad u ovim regulisanim dual bat modovima smesno je pricati o tome koja je bolja bitno je samo da nisu one najjadnije.
Ja 0.26ohma teram na 55w... i imam izlaz od 3.71 A... ja zadovoljan i van opasnosti,
A secam se da sam u single bat. Neki driper gurao na 15-18A e tu sam bio vec na granici da se opecem mladost ludost i neiskustvo, ali opet baterija je bila vtc 5a od 25A

Sent from my iPhone using Tapatalk
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-06-2019, 23:54   #1808
Gaga Kanasta
Senior

Pa ona pita za single battery mod.Ja lično ne bih tjerao bateriju do krajnjih granica zbog razlike u cijeni od 3-4 e izmedju baterija.
Staro 03-06-2019, 00:01   #1809
Milena T
Senior

Milena T's avatar

Registrovan: Jan 2016
E-cig: Ijoy Etop
Pohvala: 1,288
Pohvaljen: 449
Nivo reputacije: 85
Milena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosi

Ja trenutno koristim ove Avatar 20 A 2000 mAh na Ijoy Etop modu na 3.5-4w maksimum 1.8oma grejac i baterija traje 24h bez ikakvih problema vec godinu i po tako da mozda i njih uzmem u obzir videcu...
Najbitnija mi je bezbednost u svakom slucaju
Mnogo vam hvala na savetima

Milena T nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-06-2019, 00:03   #1810
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

slažem se, s tim da je mooch objašnjavao da je vtc6 zapravo 20A ako se ne prelazi temperatura baterije preko 80 stepeni ali ako uzmemo u obzir da su vtc6 i lg hg2 obe 3000mah a vtc6 15A ili 20A ispod 80 stepeni a hg2 je 20A a vtc5a je 2600mah i 25A (njoj nepotrebnih na 40w) onda dolazimo do toga je hg2 možda najbolji izbor za @Milena T

Zahvalili :
Staro 03-06-2019, 00:30   #1811
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,230
Pohvaljen: 944
Nivo reputacije: 213
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-06-2019, 00:57   #1812
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 268
Pohvaljen: 392
Nivo reputacije: 83
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Sad pročitah i meni zapade za oko isto taj podatak,možda je kolega greškom napisao 3,71 ampera umesto volti.

AG no1
Mad AG je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-06-2019, 01:45   #1813
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,703
Pohvaljen: 2,098
Nivo reputacije: 297
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

sony vtc baterije je tesko skoro nemoguce naci originalne
ne kritikujem prodavnice jer oni sigurno neznaju sta prodaju
ako nekupis direktno sony baterihe od njih po meni 90 posto ces dobiti kopije
sony su baterije koje se najvise previse kopiraju
ok neke sony kopije su dobre ali nisu sony
ako gresim ignorisite sta sam napisao
dragon je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-06-2019, 08:29   #1814
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 230
Pohvaljen: 698
Nivo reputacije: 147
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu
Uobičajeno Baterije 18650

Citat:
Originalna poruka od Mad AG Vidi poruku
Sad pročitah i meni zapade za oko isto taj podatak,možda je kolega greškom napisao 3,71 ampera umesto volti.

AG no1

Greska, tako je.
3.71V, 14.4A
Zurio sam pa sam nacisto pobrkao A i V
Uglavnom po meni su HG2 najbolje baterije ukoliko bas ne treba za mehaniku, ali opet kazem koristio sam njih i u toj kehanici nikakvih problema u odnosu na zelene sony...

Sent from my iPhone using Tapatalk
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-06-2019, 08:48   #1815
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 678
Pohvaljen: 887
Nivo reputacije: 197
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Obzirom da, kao sto kolega rece, Sony se dosta kopira i nekad se i ne moze utvrditi da li je kopija ili original, sto se tice sigurnosti na nekim umjereno vecim snagama, definitivno moj favorit je Samsung 25R.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 18:29 sati.