Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 17-12-2018, 19:17   #1156
svetabond007
Senior

svetabond007's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 438
Pohvaljen: 341
Nivo reputacije: 107
svetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Pomoc za pocetnike (sta kupiti itd.)

Citat:
Originalna poruka od ladanlad Vidi poruku
Mislila sam da su AIO modeli baš namenjeni za početnike.

---------- Post dodan 17-12-2018 u 16:19 ----------

Ou jea! Napokon sam skontala kako da odgovorim članu, a kako na se nadovežem na post!
Sobodno uzmi exceed o nećeš pogrešiti :

- nema curenja,nema grgoljanja i punjenje je odrađeno "top" samo moraš ispoštovati stavljanje u pogon atomizera !!!

p.s.evo je tema pa prelistaj

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=28427

Pozdrav od nas

Poslato sa mog "Huawei mate 10 lite-fableta)"

---------- Post dodan 17-12-2018 u 21:01 ----------

@ladanlad usnike ću ti poslati ja ( gratis-pusti adresu na PP ) sve sa slike novi su - probani i stoje mi i sada sam ih probao svi lepo i čvrsto stoje u exceed- u D 22 C.

p.s. poštarinu plaćam ja - jer ako ti se ne svide da se ne trošiš i na poštarinu.

A to je zato što vidim da si iz B.Bajište i neću zaboraviti kada je tvoj zemljak @taby meni kao početniku izašao u susret

Престиж про Престиж танк Елеганс про
"В2 Мод","Твист","еГо-Т/Ц","Стардуст 2.0","ДЦТ","И свашта нешто у канти за смеће"
svetabond007 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-12-2018, 20:06   #1157
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 582
Pohvaljen: 696
Nivo reputacije: 130
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Gaga Kanasta Vidi poruku
Ok je to.Mada ja mislim da su svi ovi atomizeri koje sam ispisao kvalitetniji za mtl,a da su ego v2 i tron bolji isključivo iz razloga što se mogu namotavati grijači i uštedjeti malo para ako je raspoložena za motanje grijača.U svakom sličaju,sve joj je mtl,samo da izabere dimenzije i izgled kompleta koji joj odgovaraju.Otprilike je to to što se tiče mtl atomizera trenutno.S obzirom da su praznici-ako će da čeka,može naručiti kvalitetan i povoljan kit iz inostranstva.
mogu da čekam naravno jer imam veco sada tako da nije problem. ako možeš preporuči mi sa kog sajta je najbolje naručiti kit?
CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2018, 20:39   #1158
svetabond007
Senior

svetabond007's avatar

svetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosi

Otvorio sam temu o "exceed"-u D 22 C - napravio sam neki copy - paste pa eto možda će nekom kiristiti [4] http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=39151

"В2 Мод","Твист","еГо-Т/Ц","Стардуст 2.0","ДЦТ","И свашта нешто у канти за смеће"
Staro 18-12-2018, 05:45   #1159
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,914
Pohvaljen: 708
Nivo reputacije: 194
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od CatVape Vidi poruku
mogu da čekam naravno jer imam veco sada tako da nije problem. ako možeš preporuči mi sa kog sajta je najbolje naručiti kit?
fasttech
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-12-2018, 14:54   #1160
Savke87
Nov član

Pohvala: 20
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 4
Savke87 je na dobrom putu
Support Pomoc u izboru za pocetnike

Prvo sto bih zeleo je da pozdravim ekipu na forumu. Poslednje dve nedelje povremeno citam forum i zaista mi je pruzio dosta informacija ali svakako ne i sve. Proslo je jedno 4 godine od kad sam poslednji put koristio e.cig i tada sam se vratio na analogne. U medjuvremenu se dosta stvari promenilo, oprema je napredovala dosta koliko vidim, dosta je kvalitetna pa sam razmisljao o ponovnom prelasku na e.cigarete. Pusac sam, malo jace od pakle dnevno cigara srednje jacine stoga me zanimaju samo M2L opcije. D2L je malo ekstremno makar sada za moj ukus. Zanimaju me makar u pocetku iskljucivo duvanske arome.
E sad, nezaobilazan deo foruma su svakako RTA atomizeri.
-Posto sam pocetnik, smatram da prvo trebam da krenem sa necim sto je nalik Nautilusu. Razlog za to je sto postoje vec gotove zamenske glave a ja kao pocetnik jos uvek nemam adekvatnu opremu za samostalno pripremanje za RTA atomizere.

-Znate li koja je dnevna potrosnja u ml na nautilusu? (malo tesko, i dosta individualno ali cisto pitam sa aspekta ekonomske isplativosti). Htei bih da dodam da bih verovatno uzeo nesto jacine 12-18 za pocetak. Tako je bilo i prethodni put kada sam koristio e-cig. Nakon prvih mesec dana se jacina nikotina smanjila.

-Koji mod biste mi preporucili? Modovi sa integrisanom baterijom me ne privlace. Takodje, modovi koji su veliki (imaju 2 baterije) isto. Smatram da ce mi biti neprekticno i da je mozda bolje da odaberem neki mod sa jednom zamenskom baterijom?

-posto svakako planiram da u narednom periodu kupim i neki RTA atomizer i svu opremu sto ide uz to, vazno mi je da mod koji odaberem za nautilus, moze da radi na necemu kao sto je npr. Vapefly Galaxies MTL RTA .

-mozda je glupo pitanje : kada se grejac na nautilusu za npr 2 nedelje,,istrosi" samo je potrebno da skinem stari i stavim ovaj npr:
/grejaci/zamenske-glave/aspire-nautilus-bvc-glave
pored toga, zanima me da li preporucujete narucivanje zameniskih glava ,,preko"?
pomazite
Savke87 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-12-2018, 15:02   #1161
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,323
Pohvaljen: 1,625
Nivo reputacije: 306
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju
Uobičajeno Re: Pomoc u izboru za pocetnike

Nautilus je super ali samo verzija 1 + onaj metalni tank, smanjice malo visinu samog atomizera ali ce aroma biti bas dobra, tako da ako si za tu varijantu pozuri dok jos ima na stanju jer se taj atomizer ne pravi vise.

Grejace naravno samo preko, uzmes vecu kolicinu i isplati se, a mod zavisi koliko si spreman da platis.
Sto se potrosnje tice to niko nece moci da ti odgovori, neko trosi 2ml neko 5ml. Ja sam dok sam koristio nautilus oko 4ml sam trosio ako se dobro secam ali po ceo dan mi je u ruci.

Edit mogao si to i ovde http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=7908

EDIT PAKLENI

PREBACIO SAM. Hvala dgp

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-12-2018, 16:50   #1162
Savke87
Nov član

Iskreno sto se tice finansija i nije neki problem. Koliko sam gledao krecu se razni modeli do 50e. Gledam samo da ne uzmem neku zver koju svakako necu iskoristiti ni 10% pa ne bih da mi zauzima previse prostora u dzepu. Zato sam mislio da nesto mozete da preporucite. Planirao sam da uzmem manji mod za pocetak sa jednom baterijom a kasnije ukoliko se ponovo pronadjem u ovoj prici onda i neki veci nakon kupovine mtl i opreme
Staro 20-12-2018, 05:38   #1163
Savke87
Nov član

Generalno, ono sto sam gledao od modova je:
1. 100W GeekVape Aegis
2. Joyetech Evic VTwo Mini 75W
3. sinuous p80
4. ehpro mod 101
5. ULTEX T80 80W- pravi lightsaber

Neki od ovih modova bih upario prvo sa nautilus-om a nakon nabavljanja opreme mozda i sa necim kao sto je doggystyle, galaxies ili slicno. To je neka generalna ideja
Staro 20-12-2018, 09:37   #1164
piromanpn
Aktivan član

Registrovan: May 2018
Pohvala: 0
Pohvaljen: 18
Nivo reputacije: 9
piromanpn je na dobrom putupiromanpn je na dobrom putu

Joyetech Evic VTwo Mini 75W sa njim i sa articfoxom nema greske samo dobra baterija i ne mozes da se pokajes za to sto planiras za mtl na nekih 15 20w i vise nego dovoljno za ceo dan
piromanpn nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-12-2018, 13:58   #1165
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,229
Pohvaljen: 944
Nivo reputacije: 213
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

+1 za VTC/VTwo Mini

Pored Arcticfox je tu i SME MicroSur Myevic (veoma unapređen fabrički fw, stabilan, sve se podešava sa moda, ima 'replay' i mnogo toga)

M2L – 8 - 15 W ;-)

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-12-2018, 15:01   #1166
Savke87
Nov član

Samo da se pohvalim .
narucen je nautilus 1, grejaci 1.8 i /VTwo Mini . E sad jedno minimum 3 nedelje cekanja . Hvala svima. Javljam se kada stigne oprema
Zahvalili :
Staro 24-12-2018, 18:11   #1167
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

može mala pomoć oko toga šta da izaberem, koliko god da sam čitala oko modova mehanički, regulisani, neregulisani ništa ja tu ne razumem do kraja pa bih da pitam vas iskusne. treba mi siguran mod sa svim zaštitama jer imam trip od toga i uzela bih dva atomizera jer hoću i mtl i dtl, šta preporučujete?
Staro 24-12-2018, 18:27   #1168
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,617
Pohvaljen: 16,585
Nivo reputacije: 2697
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Pa zar ti nisu preporučili U OVOJ TEMI?

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-12-2018, 18:35   #1169
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

za mtl jesu ali meni treba nešto što sam opisala iznad
Staro 24-12-2018, 18:48   #1170
svetabond007
Senior

svetabond007's avatar

Citat:
Originalna poruka od CatVape Vidi poruku
za mtl jesu ali meni treba nešto što sam opisala iznad
Ako budeš uzimala joyetech " exceed D22 " u njemu dobijaš grejač i mtl i dtl i videćeš šta ti više odgovara.

Nećeš napraviti grešku ni sa kupivinom joyetech eGo oNe atomizera.

Po pitanju baterija - modova za početak nećeš pogrešiti sa kupovinom joyetech " twist-a " ( cevasti mod ) i naravno i ni sa jednim joyetch " box modom " nećeš pogrešiti.

E sad - sve zavisi koliko imaš u planu da se iskeširaš za početak.

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Tagovi
kupovina, pocetnici, saveti

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:17 sati.