Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-04-2019, 09:29   #1261
Irena
Iskusan član

Irena's avatar

Registrovan: Sep 2018
E-cig: iStick Pico, Exceed D19
Pohvala: 96
Pohvaljen: 214
Nivo reputacije: 35
Irena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Pomoc za pocetnike (sta kupiti itd.)

I mene ponekad smara sto exceed d19 kit nema vecu zapreminu tanka, ali ne bih ga menjala.
Top cap hoce da balavi zbog tecnosti koja se zadrzi ispod prilikom dosipanja tecnosti, zato svaki put pokupim papirom tecnost sa "dimnjaka" i nema problema.
Jedino mislim da je baterija 1500, a ne 1000 mAh. Uglavnom, meni traje oko dan i po uz dnevnu potrosnju od oko 3ml, tako da sam sasvim zadovoljna.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Irena nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-04-2019, 11:44   #1262
Phalax
Aktivan član

Registrovan: Dec 2018
Pohvala: 5
Pohvaljen: 14
Nivo reputacije: 7
Phalax je na dobrom putuPhalax je na dobrom putu

Vrlo je verovatno da sam pogresio. Sinoc sam se setio posta i razmisljao da li je ipak 1500mah Ne bi ga ni ja menjao za toliku potrosnju. Meni licno ni ne smeta dopunjavanje. Ova dva nova parioca su stariji ljudi koji d19 pune 6 ili 7 puta dnevno, kako mi kazu pa ih to smara, sitno je, curka, itd...
Phalax nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-04-2019, 13:15   #1263
Irena
Iskusan član

Irena's avatar

Irena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosi

Onda atomizer od 4 ml i nema problema

Staro 24-04-2019, 14:02   #1264
Phalax
Aktivan član

Registrovan: Dec 2018
Pohvala: 5
Pohvaljen: 14
Nivo reputacije: 7
Phalax je na dobrom putuPhalax je na dobrom putu

Pa da. D19 je po meni odlican kit za potpunog pocetnika. Savrsen odnos cene, jednostavnosti, dimenzija, kvaliteta(ako se izuzme ta farba na crnom atomizeru kome smeta). Nudi im i mogucnost da probaju DL, a da ne moraju da dodatno ulazu u potencijalno nepotrebnu opremu kao ja Zato ga bas i preporucujem svakom pocetniku. U slucaju da krenu stopama MTL-a kao nadogradnju ili kazem mod i neki RTA ili mod i Zenith...moram da dodam, po mom skromnom misljenju. D19 je tu kao sigurna opcija dok ne stigne nova oprema, a nakon toga kao backup. Kako se tebi pokazala baterijica nakon nekog vremena? Negde sam citao da poneko ima problem sa dugmetom?
Phalax nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-04-2019, 15:17   #1265
Irena
Iskusan član

Irena's avatar

Za sada me i baterija i dugme dobro sluze. Otprilike 7 meseci trenutno.
Meni je d19 i dalje top, aroma koju daje mi je odlicna, a praktican je za nosenje u tasni.
Kad treba da ponesem istick pico sa ego one v2 mega atomizerom na posao meni mrak pada na oci.

Staro 24-04-2019, 18:39   #1266
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 585
Pohvaljen: 597
Nivo reputacije: 136
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

Nabavi onda vaporesso Target mini..veličine je kutije šibica 1400 ma a što je najvažnije regulisani je mod koji radi vrlo dobro..Ja volim kada sam zadajem snagu a ne da on radi kako misli da treba da radi..

Sent from my XT1650 using Tapatalk
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-05-2019, 19:29   #1267
mmladen
Iskusan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 46
Pohvaljen: 204
Nivo reputacije: 36
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

Evo mala pomoc pocetnicima koji ne zele da koriste rta.

Kad putujem mrzi me da nosim alat, zicu, pamuk... I onda koristim tankove sa gotovim (fabrickim) grejacima... Desetak dana cu preteci bez ozbiljnijih tankova.

Za mtl je ubedljivo (ali bas ubedljivo) najbolji nicolas mtl... Dobar sa 1,8 a savrsen sa 0,6 oma grejacem. Od onoga sta sam probao a nesto i dalje imam (zenith mtl, inokin endura t20, nautilus 2, amor ns tank, exceed, cubis...) nista mu nije ni blizu... Verovatno cu uzeti jos neki i 20 grejaca i miran sam par godina (jer ga ne koristim puno).

Za dl, najbolji mi je horizon falcon. Tu nisam puno eksperimentisao, koristim jos redovno na putu i joyetech aries-a i trenutno imam neki disposable ijoy mesh ali nemam ni potrebe za nekim probama jer je falcon savrsen.

Za mtl sam mislio da moze bolje (blize rta tankovima) ali definitivno je nicolas nesto najblize.
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-05-2019, 12:22   #1268
hekata
Senior

Registrovan: May 2018
Godine: 49
E-cig: smooke bloom+Justfog P16A
Pohvala: 502
Pohvaljen: 314
Nivo reputacije: 54
hekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosi

Zanimljivo, ja bas tražim tako nešto a već mesecima se dvoumim za aspire zelos sa Nautilusom ili sa zenith....sad već šta da uzmem ) samo znam da mi je doklincilo ovo sto imam / justfog
hekata nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-05-2019, 17:15   #1269
mmladen
Iskusan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 46
Pohvaljen: 204
Nivo reputacije: 36
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

Nautilus 2 ima los sistem punjenja i samo je 2ml. Osim toga, onako kako ja vejpujem (duplo povlacenje) stvara se kondenz i onda malo curka kroz afc. Zenith (imam onaj d22 od 3ml) nema taj problem ali i sa obicnim 1,6 i sa plexus 0,5 oma grejacima ima losiju aromu od nicolasa (treba da mi stignu plex3d grejaci). Osim toga, vec na jednoj rupici za vazduh je prilicno velik protok vazduha..
Ne mozes da dobijes da bude bas tesno kao na nautilusu ili nicolasu.

Nicolas i neces pogresiti i uzmi po pako anje i jednih i drugih grejaca... Ja volim topliju paru pa mi je 0,6 bolji. A uz njega uzmes cuboid mini i sve te izadje 30$ (bez grejaca) na ali-u.
Jeftino a odlicno...

Osim toga, pogledaj Betovu recenziju... A od tad nista bolje se nije pojavilo, veruj mi.
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-05-2019, 17:51   #1270
svetabond007
Senior

svetabond007's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 438
Pohvaljen: 341
Nivo reputacije: 107
svetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od mmladen Vidi poruku
Nautilus 2 ima los sistem punjenja i samo je 2ml. Osim toga, onako kako ja vejpujem (duplo povlacenje) stvara se kondenz i onda malo curka kroz afc. Zenith (imam onaj d22 od 3ml) nema taj problem ali i sa obicnim 1,6 i sa plexus 0,5 oma grejacima ima losiju aromu od nicolasa (treba da mi stignu plex3d grejaci). Osim toga, vec na jednoj rupici za vazduh je prilicno velik protok vazduha..

Nicolas i neces pogresiti i uzmi po pako anje i jednih i drugih grejaca... Ja volim topliju paru pa mi je 0,6 bolji. A uz njega uzmes cuboid mini i sve te izadje 30$ (bez grejaca) na ali-u.
Jeftino a odlicno...

Osim toga, pogledaj Betovu recenziju... A od tad nista bolje se nije pojavilo, veruj mi.
Gde je ta recenzija, da vidim kako izgleda kada si ga već nahvalio

Poslato sa Mate 20 Lite Fableta

Престиж про Престиж танк Елеганс про
"В2 Мод","Твист","еГо-Т/Ц","Стардуст 2.0","ДЦТ","И свашта нешто у канти за смеће"
svetabond007 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-05-2019, 17:56   #1271
VladeB
Senior

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 90
Pohvaljen: 65
Nivo reputacije: 43
VladeB je poznat svimaVladeB je poznat svimaVladeB je poznat svimaVladeB je poznat svimaVladeB je poznat svimaVladeB je poznat svima

Рођен у Србији. Од тога ћу и д'умрем.
VladeB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-05-2019, 21:05   #1272
hekata
Senior

hekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od mmladen Vidi poruku

Jeftino a odlicno...

Mene i koleba to punjenje, videla sam, te skini”oklop” itd, a to sto je 2ml nije problem, tako da ja još uvek ne znam šta ću.a htela sam sebe da castim za godišnjicu bez analognih , da mi stigne do polovine jula.taman se zlatnim za nešto, kao super popust itd, i onda shvatim da nije za mtl, ili da bi trebalo da premotavao grejace itd. Sto bi rekli, ne znam nijansta hoću ) svakako hvala na upozorenju. Videću da li ima neko od Valjevaca taj nautilus ili zenith da probam pa da vidim
Staro 04-05-2019, 10:07   #1273
Hobbes
Iskusan član

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 159
Pohvaljen: 266
Nivo reputacije: 49
Hobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosi

Izasao je i Nautilus 2S kod kojeg se ne skida oklop da bi se punio ali isto mora da se isprazni tank kad se menja grejac kao kod obicne dvojke.
Hobbes je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-05-2019, 10:50   #1274
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 678
Pohvaljen: 887
Nivo reputacije: 197
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Ne znam zasto komplikujete sebi zivot sa Nautilus 2, kad je prva verzija mnogo jednostavnija, a skoro iste performanse imaju.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-05-2019, 13:12   #1275
hekata
Senior

i to sto kazes, ali, koliko vidim ostacu na ovom sto imam, )) ne zbog novca, vec mi je muka od sebe same.
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Tagovi
kupovina, pocetnici, saveti

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:15 sati.