Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-12-2017, 13:56   #1
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 228
Pohvaljen: 598
Nivo reputacije: 128
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu
Lightbulb Baterije i Modovi

E ovako unapred se izvinjavam ako ima u nekoj temi ali nisam nasao bas to sto me zanima...

Posto koristim 2 vtc moda, jedan ima sad vtc6 bateriju a drugi vtc 5 bateriju zanima me sledece, Ako bih kupio neki dual bat mod znam da je preporuceno kupiti dve nove iste bat i 'vencati' ih... ALI posto je to kod nas dodatna investicija od 2000 da li se mogu naprimer ove dve baterije koristiti zajedno, znaci razlicitih Mah i amp... Mislim da je ovo jako bitno pitanje, koje mnoge zanima ko nije do sad prelazio na dual bat modove sa single... Ok, ima varijanta da neko odgovori ne zezaj se prodaj to u kompletu sa bat kupi nove itd, i ja to podrzavam samo eto bih zeleo odgovor kako bih razresio moju znatizelju i mozda nekog buduceg clana kojeg zanima...
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2017, 14:04   #2
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,522
Pohvaljen: 1,973
Nivo reputacije: 388
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju
Uobičajeno Re: Baterije i Modovi

Moze doci do paljevine ,ako si spreman na taj rizik...mozes koristiti

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-12-2017, 14:10   #3
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Hvala na odgovoru, Nije vredno rizika naravno. Samo pitam posto se desi da neko dobije mod pa nema iste baterije pa stavi da ga proba, Ja planiram da kupim dual mod tom prilikom cu uzeti dve nove iste baterije
Staro 08-12-2017, 20:11   #4
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 47
Pohvala: 347
Pohvaljen: 1,007
Nivo reputacije: 192
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

Evo ti ideja, kupi mod sa 2 x 18650 baterije, ali mod koji ima mogućnost da radi i samo sa jednom baterijom. I koristiš ili VTC5 ili VTC6. Kasnije, kada materijalna situacija dozvoli, kupi 2 iste baterije.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2017, 20:27   #5
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Da dobra ideja :-) mada i nije neka investicija to ali ipak jeste, vise sam bio u nedoumici oko svega toga nego sto je bas tolika kriza mislim realno sa sam uzeo modic i da imam dve razlicite baterije sigurno bih ubacio da ga isprobam, na kontu toga sam i postavio ovo pitanje.. valja se informisati o svemu
Staro 09-12-2017, 10:50   #6
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 47
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 461
Pohvaljen: 2,515
Nivo reputacije: 450
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Pa ako si već odlučio da sigurno isprobaš mod sa dve različite baterije.. čemu onda pitanje?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-12-2017, 09:56   #7
Scandalous
Nov član

Registrovan: Dec 2017
Pohvala: 0
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 4
Scandalous je na dobrom putu

Regulirani modovi i kaboom uglavnom ne idu u istu rečenicu, no s obzirom da je sve moguće kad su baterije i elektronika u pitanju, onda je i to... oženjene baterije, potpuno iste, kupljene istovremeno, te promjena slotova povremeno, preporučuje se zbog dugovječnosti samih baterija... kao što je odmah napomenuto, one su također investicija, financijsko opterećenje, pa bi se zbog toga i trebalo pripaziti na korištenje istih...
Scandalous nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-12-2017, 08:29   #8
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 41
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,277
Pohvaljen: 1,437
Nivo reputacije: 297
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

iz licnog iskustva ja ovako vidim stvari o sigurnosti,mada nikome ne preporucujem da se osloni na necije nestrucno i licno zapazanje.kod punjenja je veca opasnost jer uglavnom se desava kod prepunjavanja i otkazivanja zastite od istog.tada je bat nabijena energijom i samim tim i reakcija je ekstremnija.najbolje puniti bat na rasciscenom prostoru i na keramickoj plocici za kupatilo.A,dok je mod u upotrebi kod korisnika,da kazemo da sve zastite otkazu i desi se šort baterije,sto je bas nemoguci scenario,bat nece explodirati jer ima ventil za ispustanje gasova.pocece nenormalno da se zagreva,što ce korisnik sigurno osetiti i baciti je refleksno.ili ce se desiti kod vec koriscenih i istrosenih bat. gde reakcija nece biti burna.(veca briga je od izbijanja pozara kad su ne adekvatno odlozene dok se ne koriste i veca opasnost je od zapaljivih stvari u okruzenju same baterije,kao što su tkanine.)bat ce se u tom slucaju naduvati,nece explodirati.mislim da je veca verovatnoca da ti saksija padne na glavu.A i opasno je voziti auto, pa ljudi to svakodnevno rade.

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:59 sati.