Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-12-2017, 12:49   #16
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Elfy-Pico
Pohvala: 1,340
Pohvaljen: 1,985
Nivo reputacije: 380
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju
Uobičajeno Re: Koji punjač kupiti a koji ne

Aman ljudi kupite normalan punjac jeftinije je nego sef u koji miras da stavis nenormalan punjac.Nije skup kao popravka tvog parketa ili nesto drugo.Sto se tice teme ne kupovati jeftine bezimene punjace.
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-12-2017, 13:02   #17
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 41
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,277
Pohvaljen: 1,437
Nivo reputacije: 297
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

nazalost moze i ja sam mislio da ne može

---------- Post added 14-12-2017 at 13:09 ----------

ja se slažem u potpunosti,ja imam neki ocean XXC-888 sa 4 slota i dobro me sluzi vec 2 god.
ovaj star što mi se zapalio izgledao je baš ovako

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-12-2017, 13:39   #18
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 26
E-cig: Ipower, p80,doggy,rose v2
Pohvala: 616
Pohvaljen: 487
Nivo reputacije: 132
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Da ali ti nisi stavio u njemu bateriju koja je predvidjena da se puni u njemu koliko sam razumeo.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-12-2017, 13:47   #19
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

Da,Ćeliju iz ego mega Twist

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
Staro 14-12-2017, 16:34   #20
Duca
Senior

Duca's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 230
Pohvaljen: 196
Nivo reputacije: 54
Duca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosi

Krš punjač, krš baterija, sve to ispod drvene vitrine pored gomile kablova pod naponom.. Za ovo treba otvoriti temu -"Nikad ovako".
Bez ljutnje, nemoj da me pogresno razumes.

Ja kad ga opravim onda ga opravim, a, ako ne mogu da ga opravim onda uzmem čekić i brusilicu i onda mogu da ga opravim.
-Jel gotov paprikaš?
-Nije.
-Kako nije?
-Lepo nije.
-Kad će biti gotov?
-Kad ga pojedem.
Duca je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-12-2017, 16:48   #21
gojkov
Veteran

Godine: 51
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 3,412
Pohvaljen: 1,020
Nivo reputacije: 209
gojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputaciju

neko ne bi preporucio ali ja imam TrustFire TR 001 kupljen pre 3.5 godine ovde na forumu polovan za 500 din,Gasi se samo kad nestane struje ,a u njemu je uvek jedna ili dve baterije

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-12-2017, 17:09   #22
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Slažem se za temu
Da nije ozbiljna stvar,ne bi ni postovao.ko zna možda ima još neki ludak kao ja
Sad sam se uozbiljio

Zahvalili :
Staro 14-12-2017, 17:16   #23
gojkov
Veteran

gojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputaciju

ih, nije to nista,kad zena nabaca ves ili kese preko punjaca ,a meni se istrosi baterija,pa moram da trazim punjac u toj gomili ,onda stvarno popizdim

Staro 14-12-2017, 17:20   #24
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 26
E-cig: Ipower, p80,doggy,rose v2
Pohvala: 616
Pohvaljen: 487
Nivo reputacije: 132
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

@ezgeta, jos po kuci podelis pancire i slemove kad punis baterije i miran si

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-12-2017, 17:20   #25
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

A ja kad posprema pa mi skloni negde

Zahvalili :
Staro 14-12-2017, 17:21   #26
Duca
Senior

Duca's avatar

Duca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosiDuca ima čime da se ponosi

Za taj Trust
Obrati pažnju na dijagrame punjenja gde se vidi koliko vremena posle gasenja lampice punjac nastavlja punjenje, kao i na kraju opštu ocenu za punjac.
Citat:
Conclusion

I do not like chargers that continues to charger, but it can be used as long as the battery is removed within a few hours after the led changes to green.
The charger is way to slow for a 18650 charger, but will work fine for 10440 cells.
The charger can be used in 110VAC countries, but I would be very careful with using it in a 230VAC country.

Admin poruka
-linkove koji vode van foruma postavljaj u kod #
-linkove proveri po postanju, malo malo pa ti neki ne radi
ECSmoki

Ja kad ga opravim onda ga opravim, a, ako ne mogu da ga opravim onda uzmem čekić i brusilicu i onda mogu da ga opravim.
-Jel gotov paprikaš?
-Nije.
-Kako nije?
-Lepo nije.
-Kad će biti gotov?
-Kad ga pojedem.
Zahvalili :
Staro 14-12-2017, 17:29   #27
gojkov
Veteran

ma ne bih ga ja menjao za te vase inteligentne punjace nikad,ima sve da ih sahrani,a mozda i mene

Zahvalili :
Staro 14-12-2017, 17:34   #28
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,283
Pohvaljen: 1,994
Nivo reputacije: 475
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Niste skontali decko moze da bira izmedju Trustfire sa 2 slota beli rabljen mesec dana i nitekore generacija pre digitalnog sa tri ispravna slota ali rabljen 2,5 godine !
Shta da kupi tj shta bi ste vi pre sebi kupili ,licno nitekore jer mi je jedan trust crkao ali ako se koriste kako treba oba zadovoljavaju nashe potrebe
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-12-2017, 17:46   #29
gojkov
Veteran

mozda je bitna i cena

Staro 14-12-2017, 18:26   #30
Duca
Senior

Duca's avatar

Naravno da je bitna i cena, ali, ako mogu da biram izmedju poluispravnog nitecor za 1500din koji je u fazi crkavanja i polovnog trustfire ne bi ni jedno ni drugo vec bi se odlucio za novo ako mi finansije dozvoljavaju. Uzeo bih Xtar VC2 Plus Master sa NKONa, u korpu ubacio još par baterija i vozi Miško.
Taj Xtar + 4 baterije solidnih karakteristika za naše potrebe (recimo 2xvtc5 i 2x30q) sa poštarinom izadje 21,60eur.
Ovo je samo moje mišljenje i ne kazem da je jedina i najispravnija solucija, ali to je ono što bih ja uradio.

-Jel gotov paprikaš?
-Nije.
-Kako nije?
-Lepo nije.
-Kad će biti gotov?
-Kad ga pojedem.
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:53 sati.