Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 28-04-2019, 18:52   #1
Phalax
Aktivan član

Registrovan: Dec 2018
Pohvala: 4
Pohvaljen: 14
Nivo reputacije: 6
Phalax je na dobrom putuPhalax je na dobrom putu
Uobičajeno Potrebna pomoc iskusnog vejpera

Pozdrav kolege Parim oko 3 godine i poceo sam sa eleaf gs air atomizerom i nakon par meseci i tezeg pada, kupio sam ego one v2 mega. E sad, usled neznanja, neiskustva i znatizelje(tad jos uvek nisam znao za betove recenzije nego sam gledao strance) umislio sam da mi treba ozbiljniji DL atomizer. Odlucio sam se za Zeus rta single, s kojim sam i dalje prezadovoljan, da ne dodje do zabune...ali sam uvek osecao da nije to to. Usput sam pazario i neki dual coil rda koji sam samo probao i ostavio da skuplja prasinu. Igrom slucaja sam putovao u Litvaniju na par dana i da se ne bih maltretirao sa nosenjem minimum 50ml tecnosti kupim ja exceed d19 kit i 10ml duvanske tecnosti. Odusevio sam se celim ugodjajem mtl parenja, valjda mi je dosadilo izbacivanje silnih oblaka, i duvanje pare lagano u noge ili ispod stola da ne bih sokirao prolaznike, goste kafica, kolege, itd.. E sad, zbog mog oskudnog iskustvo sa atomizerima(ne pricam o pravljenju setup-a) potrebna mi je pomoc starijeg kolege koji ima bogatu kolekciju mtl rta-jeva, jer hocu da kupim neki, ili vise komada, ali ne znam koji mi odgovara. Ne znam sta je po vasim merilima jak TH, razlika izmedju hladne i vruce pare niti koja mi vise prija, ostra i suva ili vlazna para, a o aromama i tecnostima necu ni da pocinjem Izvinjavam se na duzem postu i nadam se da nisam bio konfuzan. Ovim putem bih pozvao kolegu iz Beograda, idealno sa Novog Beograda da se nadjemo na kafi ili pivu ili 3 piva i da ponese sto vise od od opreme da bih se ja upoznao sa svim ovim sto me buni i eventualno pronasao u necemu. Podrazumeva se da ja castim i da cu platiti sve od materijala sto potrosimo. Otvoren za sva pitanja, podpitanja, sugestije. Sta jos da kazem ljudi, sem javljajte se
Phalax nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-04-2019, 21:48   #2
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 997
Pohvaljen: 511
Nivo reputacije: 106
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Potrebna pomoc iskusnog vejpera

Ako voliš duvanske tečnosti-Kayfun Prime,Berserker v1 24mm ili Galaxies po mom iskustvu.Za kremiće-Berserker v 1.5 24mm ako ti se ne javi niko.A siguran sam da hoće.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-04-2019, 21:51   #3
Phalax
Aktivan član

Hvala na odgovoru. Svaka informacija znaci. I jos da dodam da d19 parim na jednoj rupici za vazduh, a bogami ponekad zavrnem na pola rupice. Pa ako neko ima pa da mi kaze koliko je to tesno u poredjenju sa ovim atijima iz prethodnog posta
Staro 28-04-2019, 21:54   #4
Gaga Kanasta
Senior

Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Berserkeri i Galaxies mogu i manje,a Kayfun makar na toliko a čini mi se i na manje koliko me sjećanje služi.Ne mogu da uporedim jer sam nažalost poklonio exceed atomizer.Sve su to pravi mtl atomizeri.
Zahvalili :
Staro 28-04-2019, 21:56   #5
CatVape
Senior

CatVape's avatar

Godine: 31
Pohvala: 467
Pohvaljen: 526
Nivo reputacije: 98
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

da ne dužim, bilo bi najbolje da se nađeš s nekim i probaš a ovako s vrha glave i to su i moja dva omiljena mtl rta

siren v2 - aroma predivna posebno za voćke i dezerte, vlažnija para mada su meni i duvani na njoj super samo izvlače druge note. prosta za montiranje

vapefly galaxies - suvlja para duvani fantastični i što se tiče arome i što se tiče TH zato i volim duvane na galaksiji jer mi daje taj osećaj cigarete. prost za montiranje

e sad ja volim da parim i voćke i duvane tako da sa ova dva atomizera pokrivam sve

što se tiče hladne i toplije pare to je baš individualno ali i lako rešivo smanjivanjem ili podizanjem snage, nadam se da će neko da ti se javi pomogne uživo

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-04-2019, 22:25   #6
Gaga Kanasta
Senior

Po mom iskustvu,Berserker v1 24 je atomizer koji od svega pravi duvan i daje malo razvodnjenu paru,što meni lično odgovara.Berserker v1 mini je dobar univerzalac sa suvljom parom i dobrom aromom i uzasnim punjenjem odozdo s obzirom da mu je kapacitet 2ml.Berserker v1.5 daje odličnu aromu i toplu paru.Galaxies daje odličnu aromu i jači troat hit.Kayfun Prime je allround bez problema atomizer ako ti ne smetaju klonovi i duzina atomizera.Siren v2 meni(znači subjektivno da se neko ne uvrijedi) ima smisla koristiti samo skroz otvoren i sa nekim voćkicama i možda kremovima(nisam kremaste tečnosti probao na njemu) jer mu je natapanje kako mu kad dodje i zbog toga troat hit isto kako mu dodje-često prejak.A duvanske tečnosti izobliči.Po meni
Najbolje bi bilo da naručiš dva različita rta
Zahvalili :
Staro 03-05-2019, 17:15   #7
Phalax
Aktivan član

Evo i da se ovim putem jos jednom zahvalim @gogic.bozidar jer mi je covek poslao 2 shortyja i berserkerov driptip i to potpuno besplatno! Stavise cak ni dostavu nisam platio.
I @mmladen jer je pristao da nakon ovih praznika ponese bukvalno sve sto ima od opreme i da se nadjemo u gradu kako bih ja mogao sve da probam
Hvala Vam ljudi
Staro 03-05-2019, 17:50   #8
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,756
Pohvaljen: 625
Nivo reputacije: 175
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

@gogic.bozidar je i meni jednom poslao nesto

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Rock on neo rockers, rock on
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:06 sati.