Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti
Zaboravljena šifra? Registracija

Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti Ideje, saveti, rešenja i pitanja ... - diskusije

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 01-08-2019, 03:25   #1
V84
Iskusan član

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 54
Pohvaljen: 20
Nivo reputacije: 14
V84 je na dobrom putuV84 je na dobrom putuV84 je na dobrom putu
Uobičajeno Kako su vam se pokazali klonovi?

Promenio sam do sad 6-7 atomizera, uzimao sam originale. E sad, gledam neke high end atomizere koji kostaju po 150eu i odlicno su ocenjeni, pa zanima me sta bih mogao da ocekujem od kopija istih koji su po 25-28eu. Konkretno gledam tripod rta klona, i skyfall klona, pa nisam pametan da li klonovi valjaju ili da se drzim originala.
Elem, kakva su vasa iskustva sa klonovima, jeste li bili u prilici da ih uporedite sa originalima itd. Postoje li odredjeni brendovi koji prave klonove bolje od ostale konkurencije itd. Hvala unapred.
V84 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-08-2019, 09:17   #2
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 618
Pohvaljen: 3,328
Nivo reputacije: 616
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kako su vam se pokazali klonovi?

Iz mog dosadašnjeg iskustva sa klonovima, mogu da kažem da je apsolutno nepotrebno bacati toliki novac na high end originale. Ima par klonerskih firmi koje rade vrhunske klonove, samo je potrebno pazariti prve dve-tri serije. Kasnije i oni pokvare kvalitet izrade.
Imao sam prilike da probam i neke klonove koji su, po meni bili isti, a neki bogami i bolji (kajfun prime) od originala.
Svako od nas ima drugačije standarde, pa se prilagođava svojim mogućnostima.
Po meni originali do 30-ak $, a high end oprema, ako mi je baš merak da probam, neki od klonova.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-08-2019, 10:05   #3
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 870
Pohvaljen: 1,191
Nivo reputacije: 214
drako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputaciju

Apsolutno se slazem sa Rakom, u posedu sam original kayfun prime a imao sam ulton, yftk i jos jedan klon primea, i sva tri su radili isto kao i original, pri cemu je ulton mozda i bolje masinski obradjen od originala (gumice su druga prica). Ne mogu da kazem da se kajem sto sam dao 120€ za sm prime, ali od momenta od kada sam u posedu expromizera v4, licno mislim da sam ipak bacio te pare.
Moj glas ide kvalitetnim klonovima, i to iz licnog iskustva.
Takodje, imam Ehpro Kayfun lite, i odgovorno tvrdim da je bolji od original Kayfun lite, posle uporednog koriscenja od par dana.
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-08-2019, 10:43   #4
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,701
Pohvaljen: 16,641
Nivo reputacije: 2708
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

[2019] ili matori Lite ehpro? Matori imam i lošije pari. Nema konus na dimnjaku i vazduh je katastrofa... Mašinska izrada 11/10

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-08-2019, 12:27   #5
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 870
Pohvaljen: 1,191
Nivo reputacije: 214
drako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputaciju

Matori Lite Ehpro.
Ja imam perfektan klon, paralelno sam ga koristio prosle ili pretprosle godine sa originalom, i bolji je bio.
Odlican vazduh, odlicna, mada za moj sadasnji ukus malo ostrija para, masinska obrada perfekcija.
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-08-2019, 13:07   #6
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 639
Pohvaljen: 811
Nivo reputacije: 148
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

ajd sad šta je od tih klonova valjano za voćke

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-08-2019, 13:37   #7
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 618
Pohvaljen: 3,328
Nivo reputacije: 616
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Bolje pitanje je koji je atomizer dobar za voćkice, pa onda tražiš klon tog atomizera.
Inače iz dosadašnjeg iskustva Ulton i YFTK imaju odlične klonove. SXK i ShenRay takođe, mada znaju i da omaše što se tiče kvaliteta izrade.
Moje mišljenje. Drugi verovatno imaju drugačije iskustvo .

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-08-2019, 14:09   #8
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 639
Pohvaljen: 811
Nivo reputacije: 148
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

ja pitam čisto da znam da probam neki, zna se ko je i mama i tata za voćke ali ako ima neki dobar klon za voćke probala bih a druga sirena mi ne gine svakako

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-08-2019, 12:10   #9
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 547
Pohvaljen: 569
Nivo reputacije: 99
Pablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvalu

Posedujem nekoliko original atomizera(Kayfun prime,Poet mtl rda,Jazz rda) i nekoliko original modova i 3 high end squonkera..
Klonovi Doggy i Kayfun prime su eksta odradjeni,cak mi je Doggy(klon) bolji od originala i sigurno ima odlicnih klonova sto se tice atomizera..
Za modove je vec druga prica i uvek bih kupio high end mod,ipak je to rucni rad,stabwood,delrin pa srebrni kontakti a lagani kao pero.
Kad mi je stigao prvi nekoliko kolega je bilo tu i odmah mi je jedan zaplenjen.. Evo nijedan do sad mi se nije izgulio(kvalitet) a rade kao sat i to svajcarac..
Zavisi mnogo od toga kolko ko moze da izdvoji za opremu ipak su mi zena i deca bitnija i pun frizider od opreme.
Evo primer Pulsa i Qutera znaci nebo i zemlja ali i cena isto tako Pulse je 20e a Quter 250e..
Ako ces uzimati original prvo ga probaj i vidi dal ti odgovara,posto znam dosta ljudi da su kupili pa im se nije svideo i tesko da su izvukli pare kad su prodavali..
Prodajem jedan squonker duplo manje nego sto kosta ali tesko ide posto za te pare kod Kineza uzme mod i aty ali kvalitet je meni na prvom mestu..
@CatVape za vocke kupis Sirenu i the end ali posto je vec imas onda Doggy ili Manta mtl(mada je vise rdtl)..
Drugar ima klon Jazz-a i nebo i zemlja su,mada neki klonovi su bolje odradjeni od originala i svako prema svojim mogucnostima kupuje,mada za neke atomizere bas nabiju cenu a ne vrede.
Kupio sam Kayfun prime(original) samo da bi ga uklopio sa Dicodes cevkom,mada i klon zavrsava posao i to ekstra ali to je bio moj trip i jbg,eto to je jedan od primera da klon radi posao ali oridjidji je oridjidji

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Pablito nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:39 sati.