Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti
Zaboravljena šifra? Registracija

Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti Ideje, saveti, rešenja i pitanja ... - diskusije

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 06-10-2016, 09:23   #16
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,589
Pohvaljen: 4,596
Nivo reputacije: 756
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju
Uobičajeno Re: Ego one v2 xl nenormalno pucketanje

Ono jes' ali gomila naroda je ostala na tim počecima, ništa posle tog starter kit-a nisu ni probali nit' ih zanima. Kupuju grejače nedeljno, fabričke tečnosti mesečno i to je sve.

Možda je i zed jedan od njih, šta ga znam.

Onaj moj početni setup još uvek radi, obišao je dosta početnika koji su posle njega kupili nešto jače ili čak isto, a meni vratili moje. Ja sam i dalje u fazonu da olovka +CC ili pt2mini logičan početak...

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-10-2016, 09:32   #17
zed
Aktivan član

Registrovan: Oct 2016
Pohvala: 1
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 12
zed je na dobrom putu

mozda je za mene olovka ,procitao sam da bolje rade sa clr grejacima,ali drustvo otisao sam u prodavnicu dobar dan ,dajte mi elektronsku da nemam problema sa baterijom hocu ceo dan da izdrzi da nedodjem u situaciju da ostanem bez iste pa da zapalim cigaretu,a ne nose mi se po par rezernih ,i dobijem ovu cigaretu ,naravno da sam procitao neke stvari ovde pre kupovine.
zed nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-10-2016, 09:39   #18
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 455
Pohvaljen: 805
Nivo reputacije: 152
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Mozda je previse retka tecnost. Mozes pre povlacenja da pritisnes dugme na sekund dok ne pukne tecnost. Uglavnom kao sto ti je c-hell rekao, kupi CLR grejac od 1 Ohm sa njim nece biti problema. U CLR grejacu je samo vata dok CL glave imaju i neki nedefinisani materijal kao keramicku vunu oko samog navoja, pa preko toga vatu.

CLR glave mozes da premotavas ali i ne moras ako te to ne zanima. Isto vazi i za menjanje vate na njima.

I jos jedan savet, kada budes bacao te grejace, sacuvaj pinove i silikonsku izolaciju. To je onaj zlatni deo odozdo i providni prsten koji ga odvaja od metalnog tela grejaca. Trebace ti ako budes premotavao CLR, ili ako pozelis vise vazduha, mozes da pin sa 0.5 glave ubacis na CLR. Ja sam rezervni pin sa glave od 1 Ohm prosirio burgijom na 2.2 mm i to mi se najvise dopalo za koriscenje.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-10-2016, 09:51   #19
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,511
Pohvaljen: 16,480
Nivo reputacije: 2676
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-10-2016, 10:04   #20
zed
Aktivan član

zed je na dobrom putu

probao bi ja sa clr grejacom al nema ga u kv,da porucim dok stigne , pa dal je to to ili nije opet kinta ali ako ste vec probali tu varijantu onda je sigurno ok,malopre mi izadje malo tecnosti iz airflowa ,sve rastavim obrisem i sad ne izlazi jel moguce da ovako funkcionisu nove stvari koje vaze za malo bolju kupovinu
Staro 06-10-2016, 10:08   #21
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Sve elektronske cigarete ponekad ispuste kondenzAT. Toplo - hladno... Kao prozori što zamagle. Papirna maramica je standardni deo opreme. Ako baš CURI onda nije dobro. Kapljica tu i tamo je ok...

Staro 06-10-2016, 10:09   #22
zed
Aktivan član

zed je na dobrom putu

drustvo necu vise da vas smaram u principu to je to probacu jos sa clr grejacom .poz.
Staro 06-10-2016, 10:13   #23
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Ma jok. Mi život van foruma i nemamo Samo udri

Staro 06-10-2016, 10:16   #24
wagabundo
Aktivan član

Registrovan: Sep 2016
Pohvala: 87
Pohvaljen: 18
Nivo reputacije: 14
wagabundo je na dobrom putuwagabundo je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od zed Vidi poruku
mozda je za mene olovka ,procitao sam da bolje rade sa clr grejacima,ali drustvo otisao sam u prodavnicu dobar dan ,dajte mi elektronsku da nemam problema sa baterijom hocu ceo dan da izdrzi da nedodjem u situaciju da ostanem bez iste pa da zapalim cigaretu,a ne nose mi se po par rezernih ,i dobijem ovu cigaretu ,naravno da sam procitao neke stvari ovde pre kupovine.
obzirom kako si kupio odlicno si kupio ja sam isto pocetnik ali sam studirao forume pre kupovine, kupio istu spravu kao ti i nisam se pokajao. Vrlo brzo sam presao na CLR grejace i menjam vatu, zaista nije nikakav problem... malo vezbe i udjes u fazon. Ima pucketanja povremeno i sa CLR grejacima ali to je sasvim ok i normalno. Sto neko rece negde to je znak da je grejac radi dobro. Ja planiram da uzmem jos jedan atomizer (nisam jos odlucio koji) i ego Mega Twist+ da bi uvek imao backup variajntu, a da bi ujedno i imao VW bateriju (opseg 5-30W je za mene sasvim dovoljan).

Da li cu prelaziti na box modove.... iskreno pojma nemam i za sada ne razmisljam o tome. A cevka mi vise lezi
wagabundo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-10-2016, 17:45   #25
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 52
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 3,691
Pohvaljen: 1,061
Nivo reputacije: 220
gojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputaciju

Ti si buduci mehanicar

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-10-2016, 23:50   #26
wagabundo
Aktivan član

Registrovan: Sep 2016
Pohvala: 87
Pohvaljen: 18
Nivo reputacije: 14
wagabundo je na dobrom putuwagabundo je na dobrom putu

to da shvatim kao kompliment?
wagabundo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-10-2016, 01:28   #27
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 45
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,940
Pohvaljen: 3,735
Nivo reputacije: 618
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Jasta nego kompliment

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-10-2016, 20:10   #28
lazarbgd
Senior

lazarbgd's avatar

Godine: 30
Pohvala: 270
Pohvaljen: 335
Nivo reputacije: 90
lazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosi

Pozz
Generalno to pucketanje je i pozeljno ali kod pocetnika kakav sam i ja nekad bio dok nisam poceo da vucaram akumulatore i flase sa sobom imao sam slican problem na pt2 kad namotam grejac i prvih 2-3 dana stvarno bude nepodnosljivo prskanje kao sitne kuglice kad prste iz tiganja ali u ovom sucaju iz dripa po jeziku, elem 2 su resenja uz pomoc stapa i kanapa.
1. Produzi drip tip napravi ga recimo od one zute hemijske olovke, telo joj je konusno i obicno jedna strana moze uci i mizer a druga ne.
2. Smotaj grumen zice od licni ili kantala jedno dve loptice ali onako da propustaju vazduh i stavi ih u drip tip time ce vrele loptice tecnosti udarati i zadrzavati se na tim grumenima zice a para slobodno prolaziti.
Ja to tako... pozz

Ili vozis ili te voze.
lazarbgd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-10-2016, 22:04   #29
zed
Aktivan član

zed je na dobrom putu

Drustvo jos jedno pitanje : ako bi se odlucio da promenim gornji deo da ostavim samo bateriju,dal mora adapter za 510 ili sta bi ste mi preporucili da uzmem,prioriteti su da imam otpor kad vucem a ne kao na ovoj nema uopste otpora,da bude manja potrosnja tecnosti i naravno da nema vatrometa od pucanja tecnosti ,poz.
Staro 08-10-2016, 06:17   #30
lazarbgd
Senior

lazarbgd's avatar

Godine: 30
Pohvala: 270
Pohvaljen: 335
Nivo reputacije: 90
lazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosi

Juri neki M2l atomizer necu nista da ti preporucujem jer sam extremni D2l-ista

Ili vozis ili te voze.
lazarbgd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:58 sati.