Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti
Zaboravljena šifra? Registracija

Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti Ideje, saveti, rešenja i pitanja ... - diskusije

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-10-2016, 07:02   #31
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 455
Pohvaljen: 805
Nivo reputacije: 152
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Ego one v2 xl nenormalno pucketanje

Daj mu sansu jos malo. Kupi CLR glavu, zatvori vazduh i stavi neki drip tip sa malim otvorom.
Sta god da kupis od atomizera sa gotovim glavama, biće približno isti kao ego one.

Ako hoćeš bas tesan vape, možeš da probaš Aspire Nautilus Mini ili Kanger Protank. Ne treba ti nikakav adapter. Samo pazi da sirina atomizera bude kao sirina baterije da ne bi izgledalo bez veze. 1mm razlike neće da smeta.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-10-2016, 08:11   #32
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,062
Pohvaljen: 2,892
Nivo reputacije: 526
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=15777

Razlog pucketanja kod stock grejača po meni je što su motani tankom krpom koja nije vata i nema sitnih dlačica koje ulaze izmedju namotaja grejaca, već au namotaji žice izmedju "goli" (prazni) tako da je prženje tečnosti brže i eksplozivnije. Kada se motaju u domaćoj radinosti, organska vata je mekša i grejač se utapa u vatu i onda je prženje prijatnije i nema nikakvog pucjetanja. Odnosno ima ali ne u tom obimu kao kod stock grejača.

Probaj da namotaš CL na onaj način kao u temi, ako imaš nešto od opreme za motanje. Nadji grejač od 1om sa užim pinom. Imaćeš 90% isti osećaj arome i vajpa, a pucketanja neće biti već samo prijatno prženje juicea. Ja sam koristio ovako motane grejače dosta dugo i rade odlično tj kao CLR.

E sad, ja ego one mega koristim 99% vremena u Ni TC modu i jedino mi se čini da u tom modu radi dobro. Kad namotam bilo sta drugo Ti, Kantal, SS.. ne svidja mi se, tj ukus arome koju daje nije na nivou kao sa Ni žicom. Naravno to je subjektivno za svakog vajpera ponaosob tako da moraš da kombinuješ, a ne da promeniš atomizer. Postoje i bolji atomizeri sigurno , ali ne moraš u trošak zbog pucketanja.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-09-2018, 20:20   #33
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 468
Pohvaljen: 596
Nivo reputacije: 116
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

I meni na nekim atomizerima ne pucketa već prvo pukne i izađe vatrena bomba pa onda pucketa. (lemo 2, derringer driper, boomstick driper). E sad ja isto pustim prvo bombicu pa onda parim, ali nije to rešenje. Ne znam dal je do tečnosti i vode jer ista tečnost ovde puca a ovde ne. Na sva tri su široki drip tipovi.
Ali ne valja. Uglavnom svuda stavljam kantal A1 0.32 na 2 ili 2,5mm i otpor oko 1ohm.
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-09-2018, 20:45   #34
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
Pohvala: 571
Pohvaljen: 636
Nivo reputacije: 140
Milutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvalu

Nije do tecnosti vec neadekvatna kolicina vate, obicno manjak vate dovodi do detonacije i neprijatnosti.
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-09-2018, 21:09   #35
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

izgleda da je to. Ja se švercam i pošto je lakše ugurati manje vate koju lako provlačim kroz grejač ja tako i uradim. Baš ću da vidim i da promenim količinu vate pa ću javiti šta se dešava
Staro 29-09-2018, 20:50   #36
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Milutine, pogodio si, na jednom rda i na lemo 2 sam zamenio vatu i stavio je onako kako bet zahteva i gle oba samo šušte, niti jedne bombe

Sent from my iPad using Tapatalk

kad vidiš kaju ti je kupi
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:53 sati.