Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-10-2018, 20:06   #466
nikolaang
Veteran

nikolaang's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 2,195
Pohvaljen: 980
Nivo reputacije: 187
nikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Grejna žica

Ja ss uvek pravim spaced.

Sent from my HUAWEI LYO-L01 using Tapatalk
nikolaang nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-10-2018, 20:08   #467
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 625
Nivo reputacije: 175
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

tako i meni rece jedan gospodin dok sam bio pocetnik (spaced ss)

---------- Post dodan 18-10-2018 u 21:09 ----------

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Sve jedno čime greješ, bitno je KOLIKO greješ. Ako se misli na okside i degradacije...

Nije isto grejati SS Ti Ni NiCr
bicu grdjen zbog dodavanja posta . znas bre helino da sam bio sutnut 3 meseca ,sve sam pozaboravljo ...oslepo sam ))
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-10-2018, 20:36   #468
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,314
Pohvaljen: 2,006
Nivo reputacije: 479
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Zadimljivac Prostora Vidi poruku
Po mom nekom subjektivnom osjecaju SS se brze ohladi.
i zagreje
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-11-2018, 13:08   #469
Sarvaš
Nov član

Registrovan: Oct 2018
Pohvala: 1
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 3
Sarvaš je na dobrom putu
Uobičajeno Re: ŽICA

Citat:
Originalna poruka od MilosNS Vidi poruku
Svo vreme razmišljam kako da napišem ovaj tekst. Čovek koga sam spomenuo zove se kako i u nazivu radnje stoji Jožef Nemet i preminuo je pre dve nedelje.
Radnju je preuzela njegova supruga i na moje pitanje zašto je čoveku koga sam uputio da kupi kantal kod njih isti prodat po ceni od 500 din. a da je u mom slučaju naplaćen 100 din. žena mi je ponudila cenovnik u kome zaista stoji ta cena od 500 din. Tada mi je saopštila da joj je suprug preminio i verujte mi da mi je ova danas situacija bila mnogo neprijatnija od one juče, jer sam ušao u raspravu sa ženom ne znajući šta se desilo. U svakom slučaju ona je rekla da joj je žao i ponudila je da mi nadoknadi tu razliku u novcu jer nema nameru da nekoga prevari, što sam naravno odbio, a nadam se da će i Alias razumeti.
Pretpostavljam da je Jožef spustio cenu u odnosu na onu u cenovniku jer je hteo da mi pomogne kad sam mu objasnio za čega mi je potrebno, a da ona žena sa tim nije upoznata.
Eto toliko, a ko želi mislim da zna kako može da proveri.
A da ga žena nije umlatila zato što je prodavao po 100 dinara ?
Sarvaš nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-12-2018, 10:43   #470
nikolaang
Veteran

nikolaang's avatar

nikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalu

Prvi put da sam kupio neku žicu van UD asortimana. Thunderhead Creations, kantal, 28g, dobra, čista zadovoljan.

Zahvalili :
Staro 26-12-2018, 11:15   #471
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,985
Pohvaljen: 2,039
Nivo reputacije: 344
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Proveriš magnetom da li se lepi, ako se lepi onda jeste kanthal Kanthal ima veći udeo gvožđa pa zato

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-12-2018, 15:54   #472
nikolaang
Veteran

nikolaang's avatar

[/COLOR]Opit izvršen, vuče!

Zahvalili :
Staro 26-12-2018, 22:51   #473
Irena
Iskusan član

Irena's avatar

Registrovan: Sep 2018
E-cig: iStick Pico, Exceed D19
Pohvala: 96
Pohvaljen: 214
Nivo reputacije: 35
Irena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosi

Može li se koristiti SS žica na CLR grejaču?
Ako sam dobro shvatila, ona bi na istom setapu dala drugi otpor, a osim toga ima li značajnije razlike?
Grejač koristim na ego one v2 mega.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Irena nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-12-2018, 23:30   #474
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,511
Pohvaljen: 16,480
Nivo reputacije: 2676
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Može. Ništa posebno...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-12-2018, 11:08   #475
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 45
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 220
Pohvaljen: 1,469
Nivo reputacije: 318
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Нема неке разлике.....мени жица, жица.....мада се неки куну да им је парење боље са овом или оном жицом......добићеш једино у томе што можеш и у контроли температуре грејача парити.

Послато са iq1019n уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-01-2019, 14:02   #476
samposebi
Senior

Registrovan: Nov 2018
Godine: 48
Pohvala: 325
Pohvaljen: 126
Nivo reputacije: 31
samposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosi

Evo probao i jednu kantal žicu, pa se vratio na ss clapton . Stvar je u tome što mi nekad odgovara kratki pafovi a nekad duži, nekad mi bolja aroma vako, nekad nako itd. Hoću da kažem, cool je što možeš da menjaš, a i to je jelte smisao ovih RBA tankova.
samposebi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-01-2019, 12:55   #477
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 625
Nivo reputacije: 175
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

mozda malo masim podforum al...
ovako ... napravio grejac od kantala ,28 ga(0,321mm) ,sest ,sedam namotaja oko (dia) 2mm dobio otpor 1,01 om
po kalkulatoru preporuka za koriscenje je 11w 3,4 v
meni to mnogo slabo i koristim isti grejac na oko 16w 4v
cool il nije ?
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-01-2019, 13:37   #478
Bratzza
Senior

Bratzza's avatar

Registrovan: Dec 2017
Godine: 48
E-cig: KFL+V2 & EpicSMPL
Pohvala: 1,244
Pohvaljen: 691
Nivo reputacije: 124
Bratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvalu

Mislim da je ok.

Bratzza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:53 sati.