Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti
Zaboravljena šifra? Registracija

Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti Ideje, saveti, rešenja i pitanja ... - diskusije

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-06-2017, 19:48   #1
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,054
Pohvaljen: 4,810
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju
Lightbulb Šta podrazumevamo pod MTL (Mouth to lung / usta pa u pluća) atomizerima?

@Kinkel

Ako nije problem, nabroj par cistokrvnih m2l atomizera koje si probao pa uporedio sa Merlinom.

Hvala
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-06-2017, 19:50   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,505
Pohvaljen: 16,474
Nivo reputacije: 2675
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Merlin RTA | Recenzija

😆

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-06-2017, 20:01   #3
Kinkel
Banned

Registrovan: Dec 2016
Pohvala: 604
Pohvaljen: 518
Kinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvalu

@ Guru .. uuuu zlobno palac dole
Kinkel nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-06-2017, 20:12   #4
Guru
Banned

Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Što bre zlobno, ozbiljan sam.

Ne znam šta si sve probao, ali pod pretpostavkom da percepcija m2l atomizera nije svima ista, mene zaista interesuje koji su to atomizeri?

Kayfun Lite, Lite V2, Kaya Mini 2.1, ova 👆, Russian 91%, možda neki Tube, neki noviji kao Kaya V3 mini, da ne nabrajam sad u nedogled...
Ako misliš na Pico, on je super m2l ako ubodeš lep primerak...
Nego, bez zezanja, od čega je bolji ovaj čarobnjak za m2l?
Staro 05-06-2017, 20:15   #5
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Old school - New school...

Staro 05-06-2017, 20:27   #6
Kinkel
Banned

Kinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvalu

@Guru .. mozda sam nov u ovom sportu, ali uz pomoc prijatelja imao sam prilike isprobati neke starije, a i novije m2l atije. Ono sto mi definitivno hvali na kako @c-hell old school-u je vazduh .. odnosno neka vrsta otpora pri uzimanju potrebne kolicine pare (aromu, ukus, punocu ne komentarisem) .. znaci za meni potrebnu kolicinu pare potrebno mi je predugacko vreme uvlacenja ... probao sam i neke dl tu je sa druge strane instant para u ustima .. sto naravno nije prirodno za mtl (da uvacim direktno u pluca ne mogu, probao) .. kod merlina (slicno kao i kod pica) kolicina pare i vreme za koje dodje u usta su po mojim standardima .. taman, a takodje ukus je skoro ne izmenjem.
Staro 05-06-2017, 20:29   #7
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Old school je sve pre nego je neki idiot smislio da elektronske cigarete služe za takmičenja oblaka, a ne za ostavljanje duvana... 😷

Staro 05-06-2017, 20:36   #8
mladenke
Iskusan član

mladenke's avatar

E-cig: evic vt + subtank mini
Pohvala: 6
Pohvaljen: 100
Nivo reputacije: 32
mladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosi

merlin sa reducirom i skroz zatvorenim afc-om ima 3x vise vazduha od pica. Jedino ako nisi strpao neki ultra giga coil pa si prigusio jos vazduh.

Prosto, ko voli kaju lite, merlin nece da mu se svidja jer ima previse vazduha.
Onaj ko voli kaju v5, ta kolicina vazduha ima na marlinu sa reducirom i skroz zatvorenim afc-om. Stim da kaja v5 i merlin ne mogu da se porede po gustini pare, aromi...
mladenke nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-06-2017, 20:45   #9
Kinkel
Banned

^ ... skoro da se 100% slazem sa vama kolega ..
Staro 05-06-2017, 20:55   #10
Guru
Banned

Kaya, Taya i ostali
Staro 05-06-2017, 21:39   #11
herakle
Iskusan član

herakle's avatar

Registrovan: Jan 2017
E-cig: Istick QC 200w,Kayfun v4 ,By-ka v6
Pohvala: 34
Pohvaljen: 50
Nivo reputacije: 22
herakle je na dobrom putuherakle je na dobrom putuherakle je na dobrom putuherakle je na dobrom putuherakle je na dobrom putuherakle je na dobrom putu

Ja goristim Merlin mini i Merlin rta,mini daje bolju aromu i malo vise vazduha dok Merlin ima slabiju aromu i malo uzi vazduh,necu da ga kudim posto mi sasvim dobro radi i nemam nameru da ga menjam.Pokusaj malo da se pozabavis sa njim posto moj nema da curne.
herakle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-06-2017, 22:25   #12
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 674
Pohvaljen: 870
Nivo reputacije: 196
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Guru Vidi poruku
Ne znam da li sam sreo neki atomizer sa fabričkim reducirom koji radi kao pravi m2l.
Smok tfv4 mini sa reducirom radi fantasticno. Bolju mi aromu ima i od ruza i od kaji, preko godinu dana ga konstantno koristim vise nego sve ostale atije zajedno

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-06-2017, 22:37   #13
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Sad se zezate? Jel se zezate? Ma sigurno se zezate.

Ova konstrukcija :

Na koliko W. Koliko ti traje uvlačenje?Stotinku?

Staro 05-06-2017, 23:05   #14
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 47
Pohvala: 430
Pohvaljen: 1,176
Nivo reputacije: 222
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

Probao sam u mnogim atomizerima da reducirom nadjem to što ima TFV4 Mini, nisam uspeo...
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-06-2017, 23:09   #15
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,588
Pohvaljen: 4,596
Nivo reputacije: 756
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Guru Vidi poruku
Merlin niti valja za m2l a tek za d2l... Ne znam u kom režimu gore radi.
Jedan od atomizera koji sam koristio ali ne bih preporučio nikome.
Ne znam da li sam sreo neki atomizer sa fabričkim reducirom koji radi kao pravi m2l.
Tajfun GT2 air, sa fabričkim reducirom može da bude sasvim pristojan MTL atomizer. Naravno afc mora da se podesi, meni leži na jednoj rupici, a ostale tek da se za dlaku pojave iza prstena.

Aroma je bolja nego na većini kajfuna, ali i troši više no kajfuni.

Sent from my T03 using Tapatalk

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:38 sati.