Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti
Zaboravljena šifra? Registracija

Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti Ideje, saveti, rešenja i pitanja ... - diskusije

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 19-08-2017, 05:25   #211
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 46
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 227
Pohvaljen: 1,493
Nivo reputacije: 323
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju
Uobičajeno Re: Šta podrazumevamo pod MTL (Mouth to lung / usta pa u pluća) atomizerima

Није компликован сетап на ружи, после пар пута постављања уђеш у фазон и видиш да није ништа компликованији него код других, само за нијансу пипавији и то због провлачења вате.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-08-2017, 11:54   #212
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,948
Pohvaljen: 739
Nivo reputacije: 201
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Šta podrazumevamo pod MTL (Mouth to lung / usta pa u pluća) atomizerima?

hvala drugari
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-09-2017, 18:31   #213
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 43
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,643
Pohvaljen: 1,876
Nivo reputacije: 370
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju
Uobičajeno Re: Šta podrazumevamo pod MTL (Mouth to lung / usta pa u pluća) atomizerima

Citat:
Originalna poruka od jokjuar Vidi poruku
Što se mene tiče, ovo je pobednik vremena. Bez štelovanja vazduha i ostalih kerefeka. Od decembra 2013. šljaka kao leptir. Samo sam menjao o ringove, šrafovi rade kao prvog dana.

Edit: Ipak je od februara 2014.

Sent from my T03 using Tapatalk
stvarno jeste,definitivno pobednik i vremena i prostora i parenja
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-10-2017, 12:04   #214
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,175
Nivo reputacije: 999
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju
Uobičajeno Šta podrazumevamo pod MTL (Mouth to lung / usta pa u pluća) atomizerima?

Citat:
Originalna poruka od dgproduction Vidi poruku
ja imam stav i znam sta je mtl, a to nikako nije ovaj atomizer
Stav imas, svi ga imamo.
A sve drugo sto pominjes je opet stav, a ne znanje.
Mozda cak koristimo i slicne atomizere, slicne setupe, ali ovo je MTL atomizer koji meni verovatno ne bi odgovarao.
Reduciran atomizer moze da radi jako dobro za MTL.
Kod vecine novih atija meni se ne svidja jedna ili vise od sledecih stvari:
velicina komore
velicina dimnjaka
visina setupa (ovaj)
nacin punjenja
velicina otvora za vatu (ovaj, preveliki su - volim setup malog precnika - uska vata - brz grejac)

Ja hocu da parim na 13.5W, da stavljam malo arome i da mi bude hladna para.
Neko voli puno arome, vrelu paru i vece snage za mtl.
A nekim stvarima popustim jer ima nesto i u izgledu i prakticnosti koriscenja.

Meni je ovaj ati zanimljiv i probacu ga sigurno, ali necu ga narucivati do tada.

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-10-2017, 12:49   #215
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,324
Pohvaljen: 1,626
Nivo reputacije: 306
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju
Uobičajeno Re: Cthulhu Hastur MTL RTA

Npr. koji reduciran atomizer radi dobro kao mtl?
Za ostalo se slazem zato i napisah da mi se ne svidja i potpisujem da nece lepo raditi ovaj cthulhu.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-10-2017, 13:00   #216
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Elfy-Pico
Pohvala: 1,340
Pohvaljen: 1,987
Nivo reputacije: 384
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Ja mislim da bi trebalo da se posvadjate zbog ovog atija
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-10-2017, 13:55   #217
Oddy
Senior

Oddy's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: VTC Mini 'n' Kayfuns
Pohvala: 845
Pohvaljen: 1,000
Nivo reputacije: 139
Oddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputaciju

Citat:
Hurricane 1.3 (Firebird), po mojim senzorima, kada reduciram rupu ispod grejača sa 3.5 na 1.5-1.7, ubacim 0.32mm na 2 ili 2.5mm prečnika, 1.3 oma, pamuk na otvorima tečnosti ostavim kao na ruži bez preklapanja ili uvijanja, a prsten vazduha stavim na 2x0.9mm, bombonica, para gusta, mekana, aroma ok. Razlog verovatno u tome što je kapa vrlo nisko iznad samog grejača, sa blagim zaobljenim konusom. Ako mu stavim reducir i na drip tipu od 2mm, kontam da će biti bomba (moram probati).
Odnosi se i na Taifun GT 2 (ista struktura, ali iz nekog razloga, Hurricane meni ipak bolji).

Ne znam da li može Kayfun Monster V2 da se računa, pošto mu je veličina komore KLF+, dok je sve ostalo razbušeno, ali ako se sve 4 rupe zapuše, na jednoj stavi reducir od 2mm, centralni šraf isto reducira na 2mm, komore za dotok tečnosti ostave šire kave jesu, grejač napravi na 1ohm, prečnika 2,5mm i gura se 15-17W, savršen.

Opet, ono što odgovara meni, ne znači da je dobro i drugom. Na kraju dana uzmem KFL+(veći tenk) i Nextiny, skuvam kafu i sednem na terasu.
Bilo kako bilo, odosmo u deeebeli off.
Oddy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-10-2017, 14:18   #218
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,175
Nivo reputacije: 999
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Citat:
Meni licno svi sa dekom slicnim kayfunu (velicina, natapanje) trenutno sam se opet naprzio na subtank mini i koristim ga svakodnevno, mislim da je to najuniverzalniji atomizer na trzistu...
Reducir napravljen od kantala 0.75 namotanog oko srafcigera 2mm, tako da je reduciran na 2mm. Na najmanjoj rupi za vazduh ima manje vazduha od kajfuna, verovatno se negde na putu do grejaca jos malo reducira

Ovaj atomizer sigurno nece tako dobro raditi, ali i on jeste univerzalan.
Moram da kupim samo reducire za njega, mozda ce uz manju obradu moci da se koriste i u nekim drugim modelima.

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-10-2017, 19:08   #219
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 320
Pohvaljen: 250
Nivo reputacije: 85
Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

Gde ima ovog hastura,dajte neki link,informaciju
Chelios nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-10-2017, 19:59   #220
Hobbes
Iskusan član

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 159
Pohvaljen: 266
Nivo reputacije: 50
Hobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosi

Ima preko njihovog sajta. 35$, ne znam dal se placa shiping.
Hobbes nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-10-2017, 21:00   #221
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 52
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 3,695
Pohvaljen: 1,061
Nivo reputacije: 221
gojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputaciju

pored ruze,kaje,herona ,bajke,cloudone,pt2,najbolji mtl mi je subtank mini,nista ,al bas nimalo ne zaostaje za navedenim, i sto se tice arome,th,kolicine pare,a za izlazak mi je najsigurniji,dobar kapacitet,lako punjenje nikad nije procureo ili zagoreo naravno sa reducirom..Blago sam reducirao i kaju monster i odlican je,kanali siroki ,dobar cug itd...
@zogu nisi se bezveze naprzio na subtank mini i nisi jedini

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-10-2017, 21:00   #222
Estariol
Veteran

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose
Pohvala: 3,841
Pohvaljen: 1,381
Nivo reputacije: 317
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Citat:

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Cthulhu MTL sa reducirom od 1.2mm, coil motan oko 2mm, 0,3mm kantal, 1.35 oma, na 10-11.5W (u zavisnosti od moda na koji ga zavrnem. Lak setup, punjenje odozgo, sve arome doziram na 2%, nikakva razlika u kvalitetu pare u odnosu na Kayfun Russian 91% ili Erlkonigin v2. Imam i Rose v2(veliku) ali je ona druga kategorija što se tiče arome.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-01-2019, 08:19   #223
Bratzza
Veteran

Bratzza's avatar

Registrovan: Dec 2017
Godine: 49
E-cig: KFL+V2 & EpicSMPL
Pohvala: 1,398
Pohvaljen: 804
Nivo reputacije: 144
Bratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
U tom slučaju evo mog omiljenog MTL setupa

Vazduh zavrnut na 1,7mm ekvivalent i MTL usnik

Koji ti je ovo aty?

Bratzza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-01-2019, 08:20   #224
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,701
Pohvaljen: 16,641
Nivo reputacije: 2708
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Šta podrazumevamo pod MTL (Mouth to lung / usta pa u pluća) atomizerima?

Velocity clone

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:40 sati.