Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti
Zaboravljena šifra? Registracija

Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti Ideje, saveti, rešenja i pitanja ... - diskusije

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 06-06-2017, 11:06   #31
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,511
Pohvaljen: 16,480
Nivo reputacije: 2676
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Šta podrazumevamo pod MTL (Mouth to lung / usta pa u pluća) atomizerima

Imam JEDAN u 30 konfiguracija....

EDIT

Kada je Kangertech izbacio prvi Subtank i kada sam ga probao, rekao sam ovo je smrt MTL-u... Svađao sam se sa zoguom sa KLI-RO-MAJ-ZER... mislim da sam bio u pravu što se tiče mejnstrima... Moderi koji i dan danas prave MTL atomizere u malim serijama su totalno druga priča...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-06-2017, 11:16   #32
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,323
Pohvaljen: 1,625
Nivo reputacije: 305
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju
Uobičajeno Re: Šta podrazumevamo pod MTL (Mouth to lung / usta pa u pluća) atomizerima

I DJlsb je "uvazeni" recezent pa kaze da bi i ammit bio dobar m2l samo kad bi imao malo manje vazduha
Zato sam negde vec pomenuo pratim samo Beta dok ne ode u komercijalu

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-06-2017, 12:35   #33
mladenke
Iskusan član

mladenke's avatar

Registrovan: Dec 2016
E-cig: evic vt + subtank mini
Pohvala: 6
Pohvaljen: 100
Nivo reputacije: 32
mladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosimladenke ima čime da se ponosi

Ne vidim svrhu praviti m2l ati od d2l atija, kad vec ima dosta m2l atija koji rade svoj posao odlicno. A neki su cak i 10$.

@guru Kaja lite ne moze da se meri sa merlinom. Bez obzira koji coil stavis i sta god radio sa vazduhom. Probao sve sto mi padne na pamet, od 1.8mm coila do 3mm, pozicioniran skroz gore do skroz dole, sa mnogo i malo vate.... Bez obzira na vrstu zice, merlin daje suplju aromu i paru za m2l.
mladenke nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-06-2017, 12:47   #34
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 571
Pohvaljen: 636
Nivo reputacije: 140
Milutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvalu

Guru,
ovo sto si gore rekao je cela m2l filozofija u jednom postu.
Svaka ti cast,svaka rec,misao je podpuno tacna i kompletna.

E sada,ko pored KFL V2 i mogu slobodno da kazem Rose atomizera npr pominje sve i svasta ne treba ni diskutovati jer to nisu ozbiljne konstantacije.

I jos nesto,ta budzenja,reduciri,kracenja,smirglanja su samo licni hvalospevi i zelja za eksponiranjem,tu kvalitetnog vejpa nema.

Jos jednom,svaka cest na postu i objasnjenju.
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-06-2017, 12:48   #35
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 674
Pohvaljen: 870
Nivo reputacije: 196
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

@Guru moram ti priznati da si u pravu sto se tice Kaje 2. Upravo je ocistio stavio novi setap, natocao istu tecnost koja mi je u tfv4 i ima razlike, ipak bolja aroma na kaju. Ali u poredjenju sa kajom v3 mini bolja mi je na tfv4

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-06-2017, 12:50   #36
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

E za ovo imaš 7 dana ban jer me troluješ 😂😂😂

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
Staro 06-06-2017, 12:52   #37
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 674
Pohvaljen: 870
Nivo reputacije: 196
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Ne trolujem te, stvarno mislim da je tfv4 mini sa reducirom mnogo dobar m2l

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-06-2017, 12:57   #38
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Ako naletim negde, kupim...

Staro 06-06-2017, 13:00   #39
Nedeljko
Banned

Registrovan: Feb 2017
Pohvala: 133
Pohvaljen: 209
Nivo reputacije: 0
Nedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosiNedeljko ima čime da se ponosi

"Etalon" za airflow da se pusti u prodaju.
Deset rupica, od najtešnjeg povlačenja od kojeg zaušnjaci iskaču do slobodnog disanja kroz cevku.

Mnogo konfuzije bi se uštedelo u raznim konverzacijama i diskusijama u vape svetu.

Na stranu to što bi odmah izašlo šest različitih etalona od šest proizvodjača, na kojima su različiti cugovi... pa bi opet bili na starom.
Nedeljko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-06-2017, 13:58   #40
Kinkel
Banned

Pohvala: 604
Pohvaljen: 518
Kinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvalu

Svako neka koristi sta mu odgovara i mirna backa. Diskusija ce postati totalno promasena, zato jer ako neko izvodi definiciju necega sto svaka individua definise prema svom senzibilitetu .. od te rabote nema nista.
Kinkel nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-06-2017, 14:02   #41
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

U tom slučaju evo mog omiljenog MTL setupa

Vazduh zavrnut na 1,7mm ekvivalent i MTL usnik

Staro 06-06-2017, 14:07   #42
vukpavlovic74
Banned

E-cig: Aegis, ubertoot, avocado, kf-ovi, tfv4, sky
Pohvala: 160
Pohvaljen: 197
vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi

@ guru
rekao sam da ohrabrujem ljude da probaju merlin u MTL varijanti tako sto ce ga POZAJMITI od prijatelja tj poznanika sa foruma. Ja sam ga upravo na taj način probao. Dakle nisam ga kupio nego mi ga je prijatelj sa foruma pozajmio na par dana. Tek posle sam ga nabavio. Inače po meni je najveća prednost ovog foruma upravo u mogućnosti razmene opreme, radi učenja. Ja sam na taj način probao preko trideset atija.
vukpavlovic74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-06-2017, 14:25   #43
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 48
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 6,039
Pohvaljen: 7,542
Nivo reputacije: 1096
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju
Uobičajeno Re: Merlin RTA | Recenzija

Citat:
Originalna poruka od Guru Vidi poruku
Kayfun V2 / Lite / Lite+ sa rupama od 2mm
Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Old school je sve pre nego je neki idiot smislio da elektronske cigarete služe za takmičenja oblaka, a ne za ostavljanje duvana... ��
Nuff said.

+1

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-06-2017, 15:26   #44
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 52
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 3,691
Pohvaljen: 1,061
Nivo reputacije: 220
gojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputaciju

Subtank mini sa reducirom meni bolji od svake kaje,i po pitanju arome,a tek po pitanju,lakoce punjenja,da nema curenja...
Zasto je to tako ,jedino vidim u tome da koristim mehaniku i otpore od 0.7-1.1 oma

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-06-2017, 15:30   #45
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,323
Pohvaljen: 1,625
Nivo reputacije: 305
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju
Uobičajeno Re: Šta podrazumevamo pod MTL (Mouth to lung / usta pa u pluća) atomizerima?

Kaja ne curi, sem ako ne zaboravis vatu da stavis. Subtank nisam hteo da probao ali jesam TFV 4 koji se spominje, radi, radi kao i svi ostali, tipa ruza 3, kaja 5 kad se reduciraju.
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:32 sati.