Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-12-2018, 12:10   #16
Lyuman
Iskusan član

Lyuman's avatar

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Armour Pro + Berserker 24
Pohvala: 47
Pohvaljen: 85
Nivo reputacije: 21
Lyuman je poznat svimaLyuman je poznat svimaLyuman je poznat svimaLyuman je poznat svimaLyuman je poznat svimaLyuman je poznat svimaLyuman je poznat svima
Uobičajeno Re: Sta sad? Moze pomoc veterana nekog?

Zavisi od coveka do coveka, ja sam odmah krenuo sa super siber robokap opremom to me je zanimalo takoreci i ,,navuklo” na elektroniku. Gotove tecnosti nisam nikad kupio, pregledao ceo youtube sa tutorial-ima, nisam znao za forum tada, i lagano krenuo sve sam da radim, ali opet sve zavisi, ako neko nema tu zelju da montira, mucka i tako to, onda je pocetnicka oprema mnogo bolja solucija

Sent from my iPhone using Tapatalk
Lyuman nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-12-2018, 12:15   #17
Irena
Iskusan član

Irena's avatar

Registrovan: Sep 2018
E-cig: iStick Pico, Exceed D19
Pohvala: 96
Pohvaljen: 214
Nivo reputacije: 35
Irena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosi

Upravo tako!
Ne postoji univerzalan recept i svakome će odgovarati nešto drugo.
Irena nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-12-2018, 12:19   #18
samposebi
Senior

Registrovan: Nov 2018
Godine: 48
Pohvala: 325
Pohvaljen: 126
Nivo reputacije: 31
samposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosi

Irena, svako potroši daleko više nego što je mislio . Al ok, znam da je bolje polako, samo da kažem ima i druga opcija
samposebi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-12-2018, 13:22   #19
Irena
Iskusan član

Irena's avatar

Irena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosi

Da znaš da potroši...
Posle kažu parenje jeftinije
Staro 26-12-2018, 14:09   #20
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 52
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 3,691
Pohvaljen: 1,061
Nivo reputacije: 220
gojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputaciju

najjeftinije parenje je kada opremu kupiš ovde na forumu od čoveka iz istog grada koji ti u kafiću uz kafu još objasni kako se prave tečnosti itd...

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-12-2018, 14:18   #21
scooter
Moder

scooter's avatar

E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,533
Pohvaljen: 2,106
Nivo reputacije: 410
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Na kojeg coveka mislis ?

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-12-2018, 15:03   #22
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,062
Pohvaljen: 2,892
Nivo reputacije: 526
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Prepoznao si se dzavolčiču!

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-12-2018, 15:12   #23
Dee_Monk
Banned

Registrovan: Dec 2018
E-cig: Exceed D19
Pohvala: 130
Pohvaljen: 103
Nivo reputacije: 0
Dee_Monk ima čime da se ponosiDee_Monk ima čime da se ponosiDee_Monk ima čime da se ponosiDee_Monk ima čime da se ponosiDee_Monk ima čime da se ponosiDee_Monk ima čime da se ponosiDee_Monk ima čime da se ponosiDee_Monk ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Irena Vidi poruku
Pretpostavljam da misliš na grejače...

Osim toga, meni je logično da neko ko tek počinje sa parenjem ne želi da potroši brdo para na nešto za šta nije siguran da će mu odgovarati. Tako sam i ja razmišljala i to jeste rezultiralo time da sam na kraju potrošila više nego da sam odmah kupila neki mod, ali ipak mi nije žao, jer da sam počela tako ko zna...možda mi se parenje uopše ne bi dopalo.
+1

Razumemo se....
Dee_Monk nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-12-2018, 12:51   #24
Dee_Monk
Banned

Dee_Monk ima čime da se ponosiDee_Monk ima čime da se ponosiDee_Monk ima čime da se ponosiDee_Monk ima čime da se ponosiDee_Monk ima čime da se ponosiDee_Monk ima čime da se ponosiDee_Monk ima čime da se ponosiDee_Monk ima čime da se ponosi

Narucio.

21,95 dollara, dobija sa kao "gift" uz njega, koliko sam video po komentarima, taj poklon je rezerveni "tank".... tako da nije lose, besplatana postarina je, al sam se ipak odlucio za brzu vartijantu, umesto 30 dana, treba da dodje za 2 nedelje. (0,65 dolara doplatio).

Tako da od sutra krecem da detaljno listam forum, vezano za tecnosti, gde zapnem-izbacim ovde u grupi.

Cuo sam se sinoc sa covekom koji je uradio recenziju za nevedeni model, video sam da ima instagram, pa se culi preko poruka, tako da mi je i on toplo preporucio ovaj model.

http://e-cigserbia.com/showthread.php?t=28574

Hvala vam svima!
Staro 28-12-2018, 13:51   #25
Irena
Iskusan član

Irena's avatar

Koji čovek, Bet?

edit:
sorry, vidim po linku da je Bet
Staro 28-12-2018, 20:56   #26
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 220
Pohvaljen: 1,472
Nivo reputacije: 318
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Џаба за две недеље.....кад га се привати НС поштанска царина има то да потраје свих тих 30 дана.....и то радних.

Послато са iq1019n уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-12-2018, 21:39   #27
scooter
Moder

scooter's avatar

E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,533
Pohvaljen: 2,106
Nivo reputacije: 410
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Dok ti stigne taj iz Kine popusices cigareta vrednosti 2 takva iz domace prodavnice

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-12-2018, 05:13   #28
Dee_Monk
Banned

Sve narucujem na adresu u Hrvatskoj, tako da nikad nisam imao problema i sve stigne u roku, a i postar donese kuci paket. Samo jednom , mi je bilo prpa, nike patike (nema ih nigde) , kupovina kopija, kazna,carina blabla... patike stigle u roku, sve Ok proslo. Tako da ne verujem da ce D19 biti problem. Javim kad stigne
Staro 30-12-2018, 13:09   #29
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 220
Pohvaljen: 1,472
Nivo reputacije: 318
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Е онда то нас не дотиче тих неколико дана.....кад не стиже на нашу аТресу

Послато са IQ1019N уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-01-2019, 17:14   #30
Dee_Monk
Banned

Skontao sam zasto me je "deralo, grebalo" po grlu kad sam par puta uzeo e cig od druga... VG je.

Volja mi je i dalje cvrsta- da batalim klasicne sigare, al su mi tecnosti problem. Mogu ja otici kupiti, probati, muckati, baciti, eventualno prodati...opet, to su mi bacene pare.
Da sad u startu odem, narucim PG, VG, nikotin, arome- jos sam zelen za takve stvari.

Idealno resenje bi bilo - ko pravi DIY tecnosti, dogovorim se sa covekom, napravi mi tecnosti (prilagodi mi), napravi 1-2 grejaca, malo vate- spakuje, posalje, ja mu uredno platim i miran ja. (tecnosti za mesec dana,dok se uhodam, kasnije bih solo pravio).

Search tj pretraga nesto ne funkcionise, posto za "DIY" nema rezultata, al sam nasao teme za recepte itd.

Da ovo postavim u oglase ili??
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:51 sati.