Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke
Zaboravljena šifra? Registracija

Razne poruke Prostor za razne diskusije (ili poruke) kojima nije bilo mesta u ostalim forumima

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 09-02-2019, 08:06   #46
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 465
Pohvaljen: 596
Nivo reputacije: 116
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Šta vam je danas upropastilo dan???

meni čestitli ng i poslali poklon

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-02-2019, 10:47   #47
Dee_Monk
Banned

Registrovan: Dec 2018
E-cig: Exceed D19
Pohvala: 130
Pohvaljen: 103
Nivo reputacije: 0
Dee_Monk ima čime da se ponosiDee_Monk ima čime da se ponosiDee_Monk ima čime da se ponosiDee_Monk ima čime da se ponosiDee_Monk ima čime da se ponosiDee_Monk ima čime da se ponosiDee_Monk ima čime da se ponosiDee_Monk ima čime da se ponosi
Uobičajeno Šta vam je danas upropastilo dan???

Nisu puno zakasnili, buduci da je kineska nova godina bila pre par dana.

P.s internet ubija taj tvoj!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Dee_Monk nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-02-2019, 11:17   #48
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 465
Pohvaljen: 596
Nivo reputacije: 116
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

ma ne čokoladu su mi dali pre NG nekog 25,6 decembra
moj post je iniciran gogić.božidarovim postom

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-02-2019, 14:03   #49
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 839
Pohvaljen: 1,143
Nivo reputacije: 205
drako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputaciju

Berserker i pola...
Cim sam otvorio kutiju, zazalio sam ga sto sam ga uzeo. Nisam neki preterani esteta, ali ja bezlicnije parce gvozdja u zivotu nisam video.
I umesto da ga lepo direktno prosledim na oglase, jer mi je muka od samog pogleda na ovo parce odsecenog valjka, ja sam potrosio dragocenih 10-ak minuta da ga pustim u rad...
Jos uvek pokusavam da se suzdrzim da ga ne razbijem o beton, ovo parce kineskog djubreta je od jf cohibe koju obozavam napravilo bljutavi usecereni caj od koga mi se povraca...
I sve bi to bilo ok, ali, imam atomizer koji zadovoljava sve moje potrebe, bukvalno ga mesecima ne ispustam iz ruku, imam i rezervne atomizere da povremeno promenim, ako mi se bas hoce, ali ne, ja sam morao da kupim i ovo .... iako nisam ni sa prethodnim iteracijama bio zadovoljan.
Odavno se nisam osecao kao apsolutni kreten, a danas se zahvaljujuci ovom djubretu bas tako osecam
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-02-2019, 14:12   #50
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 581
Pohvaljen: 3,177
Nivo reputacije: 586
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Ako je problem đubre...pošalji u reciklažni centar 🤣🤣🤣

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-02-2019, 15:06   #51
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,062
Pohvaljen: 2,892
Nivo reputacije: 526
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Tvoj južni nije kao moj istočni, zaostali ste tehnološki. Mi na istoku smo razvijeniji I tehnološki superiorniji, a tražimo i da djubre bude uvijeno u 10€ pre ulaska u reciklažni centar....Tako da @drako znaš šta ti je činiti? Uvij u 10€ i pravac Kladovo...

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-02-2019, 14:43   #52
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,133
Pohvaljen: 832
Nivo reputacije: 193
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Minus jedan!

.. био је узор, али новац га је одвео на друго подручје. .

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-02-2019, 17:21   #53
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,323
Pohvaljen: 1,625
Nivo reputacije: 305
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Postar, carina i tako redom, sve ih nnk.

U petak stigne pismo, za tecnosti na popustu od 1e.

Poslao racune itd. Danas stize paket, iznos 1400din. Hvala dovidjenja i prijatno, poklanjam paket onom ko ga procenio na ovu cifru znam da im je tesko, male plate i to.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-02-2019, 17:29   #54
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 42
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,643
Pohvaljen: 1,866
Nivo reputacije: 368
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

meni na vrednost od 71$ naplatiše 2500 rsd

KLEPTO-BIZNIS D.O.O.
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-02-2019, 17:31   #55
Šud Aj Vejp
Aktivan član

Registrovan: Jan 2019
Pohvala: 16
Pohvaljen: 13
Nivo reputacije: 8
Šud Aj Vejp je na dobrom putuŠud Aj Vejp je na dobrom putu

Znaci verovatno ce i meni tako za 1e arome. Obozavam svoju zemlju sreca uzivancija;

Or Šud Aj Not
Šud Aj Vejp nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-02-2019, 17:33   #56
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,323
Pohvaljen: 1,625
Nivo reputacije: 305
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

@ezgeta pa verovatno i neku akcizu ovde lupili, , nisam ni hteo da otvaram papir i citam.
Ali vidi nije meni do tecnosti, nisam ni znao kakve su a ni sta kupujem ali ono 1e pa neka ide, nego jel ovo znaci da za nas popusti ne vaze, da svaka budala ima prava da odredjuje sta i gde cu ja da kupujem svojim parama? Ili je ovaj princip carine samo za Istocnu Srbiju?

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-02-2019, 17:37   #57
Šud Aj Vejp
Aktivan član

Registrovan: Jan 2019
Pohvala: 16
Pohvaljen: 13
Nivo reputacije: 8
Šud Aj Vejp je na dobrom putuŠud Aj Vejp je na dobrom putu

princip gde radnici nisu placeni kako treba i ponekad im nije do zivota

Or Šud Aj Not
Šud Aj Vejp nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-02-2019, 18:24   #58
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 209
Pohvaljen: 343
Nivo reputacije: 73
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Znam ljude kojima je isto takav paket,iste sadržine za 1€,stigao bez i jednog dinara plaćanja ili uz 200-300 dinara plaćanja carine.Izgleda je pošlo sve u 3 lepe.Kako kome odrede,samo me zanima na osnovu čega oni to naplaćuju sa tolikom razlikom.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-02-2019, 19:14   #59
nikolaang
Veteran

nikolaang's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 2,195
Pohvaljen: 980
Nivo reputacije: 187
nikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalu

Ja sam iskusno iskulirao tu za***anciu.

nikolaang nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-02-2019, 19:51   #60
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 42
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,643
Pohvaljen: 1,866
Nivo reputacije: 368
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od dgproduction Vidi poruku
@ezgeta pa verovatno i neku akcizu ovde lupili, , nisam ni hteo da otvaram papir i citam.
Ali vidi nije meni do tecnosti, nisam ni znao kakve su a ni sta kupujem ali ono 1e pa neka ide, nego jel ovo znaci da za nas popusti ne vaze, da svaka budala ima prava da odredjuje sta i gde cu ja da kupujem svojim parama? Ili je ovaj princip carine samo za Istocnu Srbiju?
Jednostavno ne zanima ih deklaracija i cena robe.oni proveravaju na samim sajtovima i odrede sami visinu carine.meni su Kinezi poslali lažnu deklaraciju na iznos manji od 50$ al ovi se ne obazirući na to

KLEPTO-BIZNIS D.O.O.
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:07 sati.