Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-10-2018, 21:06   #466
nikolaang
Veteran

nikolaang's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 1,585
Pohvaljen: 650
Nivo reputacije: 133
nikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Grejna žica

Ja ss uvek pravim spaced.

Sent from my HUAWEI LYO-L01 using Tapatalk
nikolaang nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-10-2018, 21:08   #467
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
E-cig: Dvarw
Pohvala: 1,287
Pohvaljen: 366
Nivo reputacije: 119
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

tako i meni rece jedan gospodin dok sam bio pocetnik (spaced ss)

---------- Post dodan 18-10-2018 u 21:09 ----------

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Sve jedno čime greješ, bitno je KOLIKO greješ. Ako se misli na okside i degradacije...

Nije isto grejati SS Ti Ni NiCr
bicu grdjen zbog dodavanja posta . znas bre helino da sam bio sutnut 3 meseca ,sve sam pozaboravljo ...oslepo sam ))
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-10-2018, 21:36   #468
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,283
Pohvaljen: 1,994
Nivo reputacije: 475
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Zadimljivac Prostora Vidi poruku
Po mom nekom subjektivnom osjecaju SS se brze ohladi.
i zagreje
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-11-2018, 14:08   #469
Sarvaš
Nov član

Registrovan: Oct 2018
Pohvala: 1
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 1
Sarvaš je na dobrom putu
Uobičajeno Re: ŽICA

Citat:
Originalna poruka od MilosNS Vidi poruku
Svo vreme razmišljam kako da napišem ovaj tekst. Čovek koga sam spomenuo zove se kako i u nazivu radnje stoji Jožef Nemet i preminuo je pre dve nedelje.
Radnju je preuzela njegova supruga i na moje pitanje zašto je čoveku koga sam uputio da kupi kantal kod njih isti prodat po ceni od 500 din. a da je u mom slučaju naplaćen 100 din. žena mi je ponudila cenovnik u kome zaista stoji ta cena od 500 din. Tada mi je saopštila da joj je suprug preminio i verujte mi da mi je ova danas situacija bila mnogo neprijatnija od one juče, jer sam ušao u raspravu sa ženom ne znajući šta se desilo. U svakom slučaju ona je rekla da joj je žao i ponudila je da mi nadoknadi tu razliku u novcu jer nema nameru da nekoga prevari, što sam naravno odbio, a nadam se da će i Alias razumeti.
Pretpostavljam da je Jožef spustio cenu u odnosu na onu u cenovniku jer je hteo da mi pomogne kad sam mu objasnio za čega mi je potrebno, a da ona žena sa tim nije upoznata.
Eto toliko, a ko želi mislim da zna kako može da proveri.
A da ga žena nije umlatila zato što je prodavao po 100 dinara ?
Sarvaš nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:11 sati.