Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Pretraži temu Način prikaza
Staro 21-04-2015, 12:16   #526
McIron
Veteran

McIron's avatar

Registrovan: Nov 2012
E-cig: ProVari procyon, SX Mini Ml Class, SXMini M Class
Pohvala: 732
Pohvaljen: 1,061
Nivo reputacije: 187
McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju
Uobičajeno Re: Jos malo anti ecig "propagande"

Here we go again...
Kod:
http://www.b92.net/zdravlje/vesti.php?yyyy=2015&mm=04&nav_id=983057
Neumorni su...
McIron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-04-2015, 13:04   #527
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 339
Pohvaljen: 1,446
Nivo reputacije: 200
Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

Ni glupljeg naslova, ni kraćeg teksta. Istraživanja... Koja istraživanja, kakve studije, na temelju čega su došli do "zaključka"?? Znanstvenici... koji znanstvenici?? Oću ime i prezime!
Ovaj tekst služi za odvraćanje neupućenog naroda od prestanka pušenja pomoću e-cig. i onaj ko ovo shvati ozbiljno mora da je "ograničen k'o balkon". U stilu "poskupit ćemo vam duvan, možete vi pokušat sa prestankom pušenja pomoću e-cig, ali nemojte se nadati previše uspjehu jer ćete vrlo brzo odustat pa ćete nam ponovo puniti budžet."
Ne znam dal' da opet "zakeljim" neki edukativni komentar tamo... hmm... ma neću, nema smisla.

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll, iStick 30W + Kayfun Lite Pawns
Goran_M. nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-04-2015, 13:13   #528
peppa
Moder

peppa's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 1,615
Pohvaljen: 327
Nivo reputacije: 76
peppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosipeppa ima čime da se ponosi

Psi laju, karavani prolaze!
peppa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-04-2015, 13:27   #529
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od peppa Vidi poruku
Kod nas je isto to jednom rekao izvjesni Ivo S.
Eno ga sad guli rešetke. Rekao je da će se vratit jači nego ikad... Pa normalno, šta će drugo tamo radit nego - bildat.
Uh... odo' u off...

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll, iStick 30W + Kayfun Lite Pawns
Zahvalili :
Staro 21-04-2015, 14:32   #530
McIron
Veteran

McIron's avatar

Registrovan: Nov 2012
E-cig: ProVari procyon, SX Mini Ml Class, SXMini M Class
Pohvala: 732
Pohvaljen: 1,061
Nivo reputacije: 187
McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju

Komentari su sasvim na mestu.
McIron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-04-2015, 15:18   #531
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,813
Nivo reputacije: 303
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Upravo na radio Anteni govore kako je el. cigareta ustvari zabluda.

Maut tu lang inhejl
A kuma misa ish a kush la Karpin, hej Dzo strndje lampa k vin Indijanci.
Bil fji mirnik s nu ucrup urjekilji
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-04-2015, 16:22   #532
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,496
Pohvaljen: 2,512
Nivo reputacije: 437
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Pa i jeste, krenes da batalis analogne sa t2cc ili tako nesto...a dok se osvestis vec si fizicar i hemicar sa kolekcijom box modova i cevova

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-04-2015, 16:31   #533
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

E-cig je jedna najobičnija pozitivna navlakuša.

Zahvalili :
Staro 23-04-2015, 13:15   #534
denen
Aktivan član

Pohvala: 38
Pohvaljen: 32
Nivo reputacije: 20
denen je na dobrom putudenen je na dobrom putudenen je na dobrom putudenen je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Goran_M. Vidi poruku
Ni glupljeg naslova, ni kraćeg teksta. Istraživanja... Koja istraživanja, kakve studije, na temelju čega su došli do "zaključka"?? Znanstvenici... koji znanstvenici??
Nagadja se da su u pitanju originalne studije iz Vranja
denen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-04-2015, 16:03   #535
PřisřN
Veteran

PřisřN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 45
E-cig: Primo Mini & Atomic RDA
Pohvala: 1,504
Pohvaljen: 825
Nivo reputacije: 160
PřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od peppa Vidi poruku
Prolaze, prolaze.. ali ne svi.
Na FB rodbina i prijatelji nisu reagovali dana kada sam rekao da sam prestao (mislim, mislio da jesam ). Nisu shvatili poruku u statusu, ili nisu imali šta reći.
Ali majka (ne pušač) je rekla: Ako. Bolje. Ja ti ništa pričala nisam , ali kažu na TV-u.."
Žena (pušač): E?! Što? Ipak si video da nije dobro.."

Zanimljivo mi da žena mesecima, godinama.. polazi na posao i ostavlja me sa fonom u rukama (na netu) i uveče zatiče isto tako. Zna da čitam (pa i pišem) o tome (to su hiljade efektivnih sati).. i opet je dovoljna nečija rečenica na poslu, ulici ili TV-u, da mi kaže kako zna više od mene i kako sam u zabludi.

Mislim da nema mesta gde sam bio, a da ljudi ne misle to isto. Neko kaže, neko ćuti.. a pre neki dan je čoveku bilo na vrh jezika da krene sa vređanjem.. ne znam kako se ipak uzdržao. Valjda zato što me ne poznaje, pa ga savladalo neko poštovanje ili šta već. Ali je trunka falila.

Inače, u B92 komentarima nema više protivnika i prepametnih "Ja znam da je to gore od cigare". Ne puštaju ih, ili ih (trenutno) nema..

Vapor running through my veins
PřisřN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-04-2015, 16:59   #536
alexdja
Senior

alexdja's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 1,424
Pohvaljen: 755
Nivo reputacije: 142
alexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalu

E-cig je etiketirana u Srbiji kao teška hemija, prevara, zabluda, još veći otrov od duvana... ne mogu svega sad da se setim, nij ni bitno...

Ono što znam sigurno, to je da kad neko ili nešto ovde dobije etiketu, dobio/lo je...

Sad i da se pojavi doktorska disertacija praćena Nobelovom nagradom koja bi potvrdila neškodljivost po zdravlje pa čak i da leči rak, teško bi se etiketa skinula...

Samo bi se replasirala teorija kako farmaceutska ili neka druga industrija/mafija stoji iza toga i da se narod obmanjuje...

Nema više divljeg bučka.
alexdja nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-04-2015, 17:40   #537
Attila
Moderator

Attila's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 39
E-cig: Provari P3
Pohvala: 4,934
Pohvaljen: 2,263
Nivo reputacije: 365
Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju

Kontam da nemamo zivaca objasnjavat ljudima o cemu je rec sa e cigarom i tecnostima i sa celom pricom o parenju. Ali ako se narod obmanjuje s razlogom da bi nastavila da kupuje duvan i stim dalje se puni drzavna kasa i nije stvar uopste o zdravlju,,,jer narawno mi presli na drugu stranu ne kupujemo duvan znaci manje para u kasu od nas,a kontam da vecina nas presao na parenje prvobitno zbog zdravlja i stvarno se i bolje osecamo.Ja mislim da treba mi vaperi paraci paratori ili kako da se zovemo objasnit ljudima o cemu je rec ako nas pitaju kako ovo swe funkcionise,i da nije skodljivo kako se predstavlja u medijima. Nece me mrzeti da nuliram swakog ko se informise sa drzavnih medija. Odkud ja ovde......

What it takes, who I am, where I've been belong
You can't be something you're not
Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Known from the dawn of time
Attila nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-04-2015, 18:22   #538
alexdja
Senior

alexdja's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 1,424
Pohvaljen: 755
Nivo reputacije: 142
alexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalu

Sve se slažem osim poslednjeg...

Mrzeće me...

Nema više divljeg bučka.
alexdja nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-04-2015, 19:59   #539
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,496
Pohvaljen: 2,512
Nivo reputacije: 437
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Sto se mene tice,
- slazem se sa svima da je stetno sve dok ne ukinu kao stetne materije
i
- slazem se sa svima da nije stetno sve dok ne pocnu da naplacuju harac korisnisima.

A u medjuvremenu

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-05-2015, 10:05   #540
Novak
Iskusan član

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Cloupor mini 30w,VTC Mini 75w,Kayfuns,CloudOne
Pohvala: 347
Pohvaljen: 113
Nivo reputacije: 38
Novak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Hajka na parioce

Evo i novog Newsweek-a.Hajka se nastavlja.

---------- Post dodan 11-05-2015 u 10:07 ----------

Kod:
http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/novi-newsweek-istina-o-elektronskim-cigarama-opasan-eksperiment-na-ljudima-ali-basnoslovna-zarada-clanak-1776957
Novak nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje

Pošalji link

Alati za teme Pretraži temu
Pretraži temu:

Preciznija pretraga
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:31 sati.