Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-01-2018, 09:06   #766
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 44
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,705
Pohvaljen: 2,073
Nivo reputacije: 383
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju
Uobičajeno Re: Koji mobilni telefon koristite?

5-6 dana LeEco s3 x626. Odličan i jak hdw uz loše optimizovan 6.0 android, siše bateriju kao SMM tečnost. 3000mah dovoljno za svega 3.7h heavy use SOTA. Kamera vrlo dobra u svim uslovima osvetljenja. Ima root, ima custom rom 7.1.1,a u najavi i 8.0 oreo.
Šta ja znam, kome ne smeta brže trošenje baterije, i nije hevy user, ima moju preporuku za ovaj telefon. Uz 2A punjač, za 30min ima punu bateriju za deugi deo dana.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-02-2018, 15:51   #767
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,927
Pohvaljen: 1,928
Nivo reputacije: 325
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Drugari ja moram da podelim sa vama moje oduševljenje...Kupio sam huawei p9 i za sada sam prezadovoljan... Dupla kamera izgleda stvarno radi posao, pravi fantastične fotke... E sad jedno (možda glupo) pitanje.Kako se koristi macro socivo na telefonu sa dve kamere? Još mi je to ostalo da testiram pa da dam konačnu presudu...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-02-2018, 15:54   #768
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 9,992
Pohvaljen: 14,500
Nivo reputacije: 2306
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Uzmeš rda sa kleptonalienima i probaš 😄

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-02-2018, 15:56   #769
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Zazalih sto pitah...

Sent from my huawei P9 using Tapatalk

Zahvalili :
Staro 02-02-2018, 15:57   #770
zzare
Iskusan član

Registrovan: Apr 2017
E-cig: Lots of RDAs
Pohvala: 287
Pohvaljen: 135
Nivo reputacije: 25
zzare ima čime da se ponosizzare ima čime da se ponosizzare ima čime da se ponosizzare ima čime da se ponosizzare ima čime da se ponosizzare ima čime da se ponosizzare ima čime da se ponosizzare ima čime da se ponosizzare ima čime da se ponosizzare ima čime da se ponosi

Stavis pa probas on u stvari slika sa oba senzora u isto vreme.
Stavis na spoljnu i slikas najnormalnije.
Bar je tako kod mene (nemamo isti telefon)
zzare nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-02-2018, 16:00   #771
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Da to sam pročitao , jedan je rgb jedan monohromatski.Nisam hteo da guglam već sam odlučio da pitam dobre ljude sa foruma, da vidim da li neko ima iskustva... U se i u svoje kljuse... hvala

Staro 02-02-2018, 16:01   #772
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 9,992
Pohvaljen: 14,500
Nivo reputacije: 2306
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Jel te zanima tehnologija iza kombinovanja informacija sa dva senzora ili kako se praktično upotrebljava?

EDIT...

Enivej...

Postoje više tehnologija koje rade sa dve kamere.

3D stereoskopska, za naknadni fokus, jedna telefoto... Itd

Tvoj telefon sa kolornim i mono senzorom automatski povećava učinak i osim ako nema poseban makro mod koji treba da izabereš...

... Uzmeš rda, slikaš aliene...

I dalje je isti odgovor 👍

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-02-2018, 17:21   #773
nrock83
Veteran

nrock83's avatar

Registrovan: Feb 2015
E-cig: RX gen3,Zeus RTA
Pohvala: 162
Pohvaljen: 611
Nivo reputacije: 124
nrock83 je za svaku pohvalunrock83 je za svaku pohvalunrock83 je za svaku pohvalunrock83 je za svaku pohvalunrock83 je za svaku pohvalunrock83 je za svaku pohvalunrock83 je za svaku pohvalunrock83 je za svaku pohvalunrock83 je za svaku pohvalunrock83 je za svaku pohvalunrock83 je za svaku pohvalu

Skini aplikaciju Camera FV-5 imas makro mod na njoj. Ja imam p9 mini lite losija je kamera ali tebi bi trebalo da zavrsava posao. Ima i placena verzija baj d vej.

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
nrock83 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-02-2018, 17:23   #774
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Probacu, jos nisam ni pogledao sve u ovom pro modu na kameri... Ima da se igram narednih mesec dana

Staro 04-02-2018, 17:12   #775
adv
Nov član

adv's avatar

Registrovan: Jun 2016
E-cig: Cuboid Mini + Griffin 25
Pohvala: 1
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 9
adv je na dobrom putuadv je na dobrom putu

Ima za P9 dobrih stvari na YouTube, pretraga: "Huawei P9 camera tips"

P.S. Srecan korisnik S7 Galaxy
adv nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-02-2018, 18:25   #776
Obrenovčanin
Veteran

Obrenovčanin's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 43
Pohvala: 1,500
Pohvaljen: 790
Nivo reputacije: 202
Obrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvalu

Huawei se pokazaše kao kvalitetni i pouzdani telefoni...
Ja (sasvim slučajno) već 4 meseca koristim Y5 II ... prezadovoljan
Obrenovčanin nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-02-2018, 14:18   #777
mi dji
Nov član

Registrovan: Dec 2017
Pohvala: 1
Pohvaljen: 9
Nivo reputacije: 5
mi dji je na dobrom putumi dji je na dobrom putu

Lenovo a6000
Kupljen od koleginice za 20€ naprso na pola i u gornjem desnom cosku okrnjen tac
Bagovao i glavio dok je bio na telenor softveru jedno mesec dok nije zaglavio na boot loopu
Posle dva dana ni boot nego totalno mrtav...
Skinuo rom za njega i programator(softverski)
Isflesovao ga s tim za nepunih 3 minuta i on oziveo
Od tad skoro 4 meseca bez ikakvih problema sve radi
Mada samo instagram zna da zastane na sekund dva al to mislim da je do app ne do fona jer sve ostale rade bez problema( mesenger, viber, snapchat, watsapp...)
Jednom recju prezadovoljan
Tac ne menjam dok ne umre( jer radi bez problema...), a i nije skupa zamena.
Ne mora sve kostati puno, moze i malko se pomuciti( igrati) za sitnis neki.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
mi dji nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-02-2018, 12:27   #778
s@le
Iskusan član

Registrovan: Jul 2014
Godine: 44
E-cig: kaja 3.1es a ostalo uz put sta naidje
Pohvala: 134
Pohvaljen: 80
Nivo reputacije: 29
s@le je poznat svimas@le je poznat svimas@le je poznat svimas@le je poznat svimas@le je poznat svimas@le je poznat svimas@le je poznat svima
Smile Re: Koji mobilni telefon koristite?

Alcatel Idol3 5.5
Posle dve godine koriscenja ovog smartfona,koji je placen 150e nov preko kp sajta(prvi sam otvorio pakovanje,ali na zalost bez garancije sem usmene),imam da kazem samo reci hvale za njega.

Dizajn odlican,hardware CPU octa core,GPU adreno 405,32 GB interne, 2 GB RAM (Dual SIM model) i vise nego dovoljno za tadasnje vreme po toj ceni.

Ekran od 5.5 inch je posebna prica sa fullHD rezolucijom i cak 401ppi gustinom prikaza. Negde se navodilo da je u pitanju SuperAmoled matrica(i stvarno daje takav utisak),mada je vise verovatno da je u pitanju IPS LCD. Pokriva 72,7% prednje strane telefona i dubina crne je fenomenalna.Osvetljenje prihvatljivo,pa je pri najjacem osvetljenju lepo vidljiv i po suncu.
Poslednji android je 6.0.1 Marshmallow i tu je zakucao,pa update-a nece ni biti vise za ovaj model. Baterija od 2910 mAh,izdrzavala po dva dana teske upotrebe,poslednjih 6 meseci u osetnom padu,ali i dalje izgura ceo jedan dan neke prosecne upotrebe.
Kamera 13Mpx po meni odlicna,fenomenalne slike pravi po dnevnoj svetlosti,losije rezultate daje kada je mracno.Sa prednjom od 8Mpx se nisam igrao.
Stereo JBL zvucnici za klasu bolje rade od ostalih telefona,pogotovo na istom modelu Idol3 samo 4.7inch ekranom,koji ima moja supruga.Zasto je izmedju njih primetna razlika ... nismo uspeli da saznamo nikada

Posle dve godine,telefon nema nikakvih ogrebotina,oguljenih lajsni ili slicno(naravno da je ovde u pitanju i koliko ko vodi racuna o samom telefonu donekle),ekran je sa par malih mikro ogrebotina,jedva vidljivih. Od aplikacija do danas nisam sreo ni jednu,koju nisam mogao da koristim na njemu. Mana ... hmmm nema mesta za sd karticu kod dual sim modela i to je to.
Moja cerka ima Idol4 VR(svi smo na idolima ),pohvalio bih i njega,mada nema takav ekran kao na idol3 i dosta je tezi sam telefon.Skoro smo pogledali u poslovnici Idol5 i mogu reci da je vredan paznje.
Konkretno mogu da kazem da je cela linija Idol alkatelovih telefona,inace premium modela u njihovom slucaju(kao note ili S serija kod samsunga) fina i zanimljiva prica.Za manje novca vise hardvera uz prilicno simpatican dizajn i po neku inovaciju!
Sledeci koji planiram kad malo spadne cena(malo vise) Samsung A8 2018
s@le nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-05-2018, 15:25   #779
vaping1975
Nov član

Registrovan: May 2018
Pohvala: 0
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 2
vaping1975 je na dobrom putu

Sony M4 Aqua
vaping1975 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:13 sati.