Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 21-05-2018, 00:37   #1
Dzudista
Nov član

Registrovan: Feb 2018
Pohvala: 0
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 3
Dzudista je na dobrom putu
Uobičajeno Vape mi izgori usta

Poz svima. Imam vape par mjeseci i ok je s vremena na vrijeme jer ga ne koristim cesto,kad odem na neku zurku ili nesto slicno. Ali posle 10m koriscenja vape mi sagori usta da je neizdrzivo. Znaci tako je gorak i vruc,toliko da se iskasljem cim povucem. Ne znam u cemu je problem. Rekli su mi da nakon 2 nedelje mijenjam onaj grijac,ali nije do toga. Kupim novi i posle 2 dana mi se desi isto. Takodje nije ni do toga jel pun,jer ima ukusa lupam, 60%-70% i opet gori. Molio bih da mi pomognu ovi iskusni jer vjerovatno znate o cemu je rijec. POZDRAV!

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Dzudista nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-05-2018, 00:44   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,322
Pohvaljen: 14,896
Nivo reputacije: 2378
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Vape mi izgori usta

Navedi model elektronske cigarete koji koristiš i tečnost koju koristiš pa ti možda neko može pomoći...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-05-2018, 00:50   #3
prika
Senior

prika's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: menja se cesto
Pohvala: 371
Pohvaljen: 400
Nivo reputacije: 94
prika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosi

Meni ovo zvuci kao da spaljujes grejac ili nema dobro natapanje ili Paris na vecoj snazi nego sto taj grejac koji koristiš moze da podnese u svakom slučaju kao sto recenziju c hel navedi sta od opreme koristis

Poslano sa mog Galaxy Nexus koristeći Tapatalk
prika nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-05-2018, 00:51   #4
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 44
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,899
Pohvaljen: 3,691
Nivo reputacije: 609
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Tesko da ja tebe nesto razumem... Kakvog ukusa ima 60-70%?

PS Hajde ti nadji ovde temu "recnik vaperskih izraza" pa da mozemo da pricamo a ne da pogadjamo sta "pesnik hoce da kaze"...

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-05-2018, 01:02   #5
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 547
Pohvaljen: 680
Nivo reputacije: 155
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Ni ja ga nista ne razumijem. "Imam vape". Ne razumijem sta hoces da kazes, da imas parenje? "Imam ukusa 60-70%". Imas ukusa 60-70% u odnosu na ukus koji normalno osjecas?

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-05-2018, 01:13   #6
vladimir1313
Iskusan član

vladimir1313's avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: Hcigar VT 75 + SMM
Pohvala: 66
Pohvaljen: 11
Nivo reputacije: 8
vladimir1313 je na dobrom putuvladimir1313 je na dobrom putu

Da li posle tih 10 minuta dobijes ukus spaljene vate? Ili ti tecnost 'prska' u usta? Kakav ukus?
vladimir1313 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-05-2018, 01:24   #7
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,899
Pohvaljen: 3,691
Nivo reputacije: 609
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Koliko ja vidim ovde je problem ali nisi hteo da slusas...

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=31502

Sent from my E2105 using Tapatalk

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-05-2018, 03:16   #8
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 51
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 3,405
Pohvaljen: 1,020
Nivo reputacije: 210
gojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputaciju

znas kako kazu: probo pa se usro,e džudisto,da je neko pametan bio pored tebe kad si kupovao vape pa da ti opicio jednu zaušku ,onako sa 60-70% snage,pa da ti gorelo uvo,bolje bi prošo...

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-05-2018, 13:42   #9
Stefan93sb
Nov član

Registrovan: May 2018
Pohvala: 0
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 2
Stefan93sb je na dobrom putu

Imam i ja isti problem sa smoke allienom 220w xD sve osecam kako mi tecnost praka po ustima
Stefan93sb nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-05-2018, 16:48   #10
milevarvarinac
Iskusan član

Registrovan: Mar 2016
E-cig: Mellody box,ctwist,smokm6
Pohvala: 161
Pohvaljen: 77
Nivo reputacije: 26
milevarvarinac je poznat svimamilevarvarinac je poznat svimamilevarvarinac je poznat svimamilevarvarinac je poznat svimamilevarvarinac je poznat svimamilevarvarinac je poznat svimamilevarvarinac je poznat svima

Vas deset pokusavate da mu date savet i da se priblizite njegovom problemu ali jednostavno njega nema to mi daje utisak da je u pitanju neko veoma neozbilljan i sa malo godina jer mi je takvo ponasanje prepoznatljivo .Svi ti koji postavljaju pitanje -ej jel ima vejp..ocu da kupim vejp ... u startu vidim tu nevolju i stvarno osecam da ce i kod nas pojacati regulative slicne kao poslednji slucaj sa FDA koji zele da ukinu prodaju aroma koliko sam ja shvatio.Primecujem da klinaca ima sve vise i vise i u poslednje vreme forum dobija bas dosta clanova ali eto sad uvidjam koliko e cigarete nisu za svakoga i imam utisak da ce ovakvi neupuceni likovi napraviti neko cudo jer polako kod nas postaje trend i moda i maloletnici se interesuju samo kako da nabave mod i nista drugo, vidjam i na you tubu klince koji pare i puse i stavljaju to u prvi plan a nemaju strpljenja ni osnove da nauce o tome.Voleo bih da otvorimo novu temu u vezi toga jer smatram da ovakvo stanje na neki nacin dodje malo i opasno mada sam svestan da tu ne mozemo puno da uradimo .Izvinjavam se na duzem tekstu i nadam se da me neko od kolega razume i shvata o cemu pricam
milevarvarinac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-05-2018, 17:02   #11
Svemirac
Iskusan član

Svemirac's avatar

Registrovan: May 2014
E-cig: Pico + Kaya 5
Pohvala: 98
Pohvaljen: 42
Nivo reputacije: 28
Svemirac je na dobrom putuSvemirac je na dobrom putuSvemirac je na dobrom putuSvemirac je na dobrom putuSvemirac je na dobrom putu

@Stefan93sb smok allien 220w je mod. Koji atomizer je na njemu?
Svemirac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-05-2018, 02:29   #12
owl
Nov član

Registrovan: May 2018
Pohvala: 27
Pohvaljen: 19
Nivo reputacije: 5
owl je na dobrom putuowl je na dobrom putuowl je na dobrom putu

Koji god da je, po svoj prilici ne valja jer vuče tečnost,
owl nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-05-2018, 07:30   #13
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 195
Pohvaljen: 1,254
Nivo reputacije: 276
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

На оваква питања ни не одговарам "вапе му изгоре уста"......узми пп апарат па угаси....кад ти већ горе уста....док неко одговори има сав да изгориш.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:10 sati.