Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-06-2018, 07:14   #1
djokatru
Nov član

Registrovan: Apr 2018
E-cig: Joyetech Ego Aio d22
Pohvala: 8
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 3
djokatru je na dobrom putu
Uobičajeno 2 e-cigare - baciti ili popraviti?

Ovako ja pre nego bas sto sam poceo da pusim, moj drug je meni poklonio jednu elektricnu cigaru. On mi je pre toga napomenuo da treba da je lepo namestim kada je punim jer je kontakt labav.
U pitanju je ova:

Odsrafi se ovaj atomizer i zasrafi se za ovaj punjac desno.
Medjutim meni kontakt nije predstavljao problem, punio se apsolutno bez greske, ali onda odjednom samo ***** li ga sta se desilo i nece da se puni. Prosto ja zasrafim nece da se puni, probam na zid, na kompjuter(usb), ocistim perfektno te rupice izmedju, uzmem cak i punjac od druga, jer mozda je moj pokvaren ili sta(mislim na ovaj umbrellin punjac), i nece da se puni. Tj., ja kad punim treba da svetli crveno svetlo, a kada se skroz napuni baterija, tada svetli zeleno, a meni uopste, ali uopste ne svetli. Svasta sam pokusavao, ali ne znam, u fioku mi stoji vec 5-6 meseca.

Sto se tice druge e-cigarete, narucio sam preko kupujem prodajem, polovnu. E sad ne znam da li su me za***ali prilikom kupovine, da li se pokvarila dok se donosila e cigareta(a msm da nije jer je predobro bila upakovana) ili sam je ja s***ao. Ova je u pitanju:

Rekli su mi da je los grejac i da treba da se zameni. Ja ok, ustado sutra rano ujutru, otiso sam do umbrelle, i kupim ja grejac, oni odma tamo mi zamene, posto nisam znao kako, prvi put da cu je koristim. Ono nece da se pari, ja msm mozda je do baterije. Ja odem kuci stavim da se puni, punilo se ja msm 12 sati. Izvadim ja, ono parim lepo, msm se u sebi fulka. Ni ceo minut nije proso baterija se ispraznila! Stavim aj onda elektronsku u taj ovu fotrolicu kao(a kada je elektronska u fotrolicu ona bi trebalo da se puni tada). Uzmem je ja posle sat vreme punjenja, ono opet ista fora, pusim je minut i ponestane baterija. Ja iznerviran gledam da li je sve lepo namesteno, sve je lepo namesteno, ali baterija se nenormalno prazni. Stavim ja da se onda puni fotrola, jer mozda mi je lose bila zakacena, i vidim da svetli jedno crveno svetlo sto znaci da se puni. Potom legnem da spavam, kad ustanem JOS SVETLI CRVENO SVETLO DA SE PUNI. I probam opet se isto desava. Opet sam sve prociscavao, sve rupice sam lepo procistio i dalje pravi problem. Jel moze da se popravi ovo uopste? I do cega je uopste?

Ukoliko ne mogu da se poprave, poklanjam nekome, a ako ih niko nece zavrsice u kantu.
djokatru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-06-2018, 12:44   #2
Jagodinac
Moderator

Jagodinac's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 999
Pohvaljen: 487
Nivo reputacije: 106
Jagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: 2 e-cigare - baciti ili popraviti?

Za ovu prvu e-cigaretu - pretpostavljam da si pogrešno napisao ''Odsrafi se ovaj atomizer i zasrafi se za ovaj punjac desno.'' a mislio ne na atomizer već na bateriju.
Probaj drugi punjač da nađeš, pa na njega zašrafi bateriju pa vidi. Labav kontakt je na tom punjaču, a ne na bateriji. Jer ako ti je labav kontakt na bateriji... drugar joj je dušu uzeo! Ti punjači brzo stradaju. Probaj u nekoj od radnji u Nišu, prosto ih pitaj, da vidiš ako se na drugom punjaču puni i eto ti rešenja.

Što se tiče e-rolla, hmmm stara boljka većine novih članova. Prvo se kupi pa se posle raspituje... Nemoj me pogrešno razumeti, molim te. Imao sam taj e-roll pre par godina i žena je koristila. To je jedan užas - posle 5 pufova se prazni baterija. Zato i jeste taj fazon da se nosi sa tim kao punjačem/''power bank''-om - 2 ili 3 pufa i staviš na punjač. Žena se vratila na cigare u roku od odmah...
Ne vredi popravljati, mislim i da ne može. Ostavi, možda ti nekad dođe da sipaš neku višnju ili dinju da povučeš 2, 3 cima. Možda ti zatreba, ko zna.

Pređi na nešto drugo, malo ozbiljnije i imaćeš autonomiju (hehehe)... nešto tipa EGO AIO, za početak, da premostiš. Pa na dalje se snalazi!

I nikako ne otpisuj onu prvu bateriju sa kliromizerom, dok ne rešiš da pređeš na malo ozbiljniju opremu (ozbiljniju od EGO AIO).

Jagodinac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-06-2018, 14:07   #3
djokatru
Nov član

Hvala buraz, ali sto se tice prve, uzeo sam ja drugi punjac odma bukvalno, ima cale od mog drugara istu(jos uvek) pa sam i od njega probao da stavim na punjac, ali nece prosto.

A brate verujes li mi da ja imam sad bas ego aio hahahaha. Koristim je vec 4 meseca. Ego aio joyetech d22
Staro 26-06-2018, 14:17   #4
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 332
Pohvaljen: 788
Nivo reputacije: 202
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Ako je eRoll na poklon, ja se javljam. Cenim da kod mene nece biti tih problema.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-06-2018, 14:38   #5
djokatru
Nov član

Admin poruka
NEMA POTREBE CITIRATI POST NEPOSREDNO IZNAD SVOG

Zbog cega?
Staro 26-06-2018, 14:44   #6
maestro
Veteran

maestro's avatar

maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Zato sto za koriscenje eRolla moras da imas polozen pripremni razred, a ja ga imam.
Zahvalili :
Staro 26-06-2018, 17:31   #7
Jagodinac
Moderator

Jagodinac's avatar

Jagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosi

Diplomu na pregled!

Staro 26-06-2018, 17:46   #8
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,572
Pohvaljen: 15,162
Nivo reputacije: 2428
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-06-2018, 18:19   #9
Jagodinac
Moderator

Jagodinac's avatar

Pa što onda nosi narandžasto a ne pink?

Zahvalili :
Staro 26-06-2018, 19:23   #10
maestro
Veteran

maestro's avatar

Nema kod mene levo desno, ni pink ni plavo. Meni kad budu menjali boju, ide direk' u crveno.
Zahvalili :
Staro 26-06-2018, 20:13   #11
djokatru
Nov član

jel moze neko da se stvarno fokusira na temu? da ne budu nepotrebni komentari, poklonicu ti maesto, javi mi se u pm, ostali odgovarajte za ovu prvu cigaru.
bez bespotrebnih komentara molim
Zahvalili :
Staro 26-06-2018, 20:34   #12
scooter
Moder

scooter's avatar

E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,522
Pohvaljen: 1,973
Nivo reputacije: 388
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Prvu svakako baciti...mislim da nije vredna zivaca

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-06-2018, 20:50   #13
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 41
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,265
Pohvaljen: 1,430
Nivo reputacije: 296
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

prva otegla papke

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-06-2018, 02:30   #14
MacVap
Senior

MacVap's avatar

Pohvala: 637
Pohvaljen: 493
Nivo reputacije: 99
MacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvalu

Probaj ovo:

(ako je eGo konektor, ne znam da li je)

MacVap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-06-2018, 03:59   #15
maestro
Veteran

maestro's avatar

Iscitaj prvo e-roll teme pa ako i posle svega sto pise tamo ne budes uspeo da upogonis da radi kako zelis, onda nemoj bacati vec posalji meni. Ako si uzeo polovno, verovatno prethodni vlasnik nije uskladistio lepo baterije posle koriscenja pa su izgubile kapacitet, a moze biti i da su se ubajatile, ipak je to proizvodnja tamo negde 2013, 2014. posto se radi o prvom modelu. Takodje, ako imas ego aio set i koristis, nemoj gubiti vreme sa e-rollom jer su to dve potpuno razlicite sprave i tecnosti koje koristis za aio su preslabe i po pitanju arome i po pitanju jacine nikotina za e-roll. Cisto da sad ne ispadnem sebican i da hocu da ti otmem e-roll, tj. da ne ispadne da namerno ne zelim da pomognem. Taj e-roll zahteva neka znanja i tematiku iz 2013. sa kojom se ti jos uvek nisi susreo jer su sad modeli ili u RBA stilu ili izvadi i zameni grejac bez mogucnosti ciscenja i premotavanja.
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:11 sati.