Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-04-2018, 20:39   #46
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
E-cig: Dvarw
Pohvala: 1,287
Pohvaljen: 366
Nivo reputacije: 119
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Šta nabaviti, pomoć oko izbora

ne znam razliku.izvinjavam se zbog off-a - ja sad napravio setup sa ss 316 zicom i dobio nekih 0,38 oma. jel nije smesno (odkud znam) da koristim to za mtl(restriktivan bas)?napravio sam od ss zice jer sam cuo da je bolja aroma tako.ne znam ,pa ako neko ima neku informaciju ima nas koji bi citali
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-04-2018, 20:53   #47
Bratzza
Senior

Bratzza's avatar

Registrovan: Dec 2017
Godine: 48
E-cig: eGoOneKF3 Nugget x Hastur
Pohvala: 710
Pohvaljen: 381
Nivo reputacije: 69
Bratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosi

Bre ja koliko sam shvatio "classic" M2L se vrti oko 1.2 oHma. Subom grejaci vise pasu za dtl sa vecim snagama. Mozda i gresim, ispravite me. Jos se ne usudjujem da probam dtl pre svega sto su mi tecnosti na 12-ci a i oprema mi nije za to.
Uostalom, da li eGo Mega V2 atomizer moze da radi u dtl rezimu?
Bratzza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-04-2018, 20:56   #48
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

ego mega v2 moze da radi u dtl rezimu imas grejace koji imaju rupicu za dtl (da ne nabrajam koji ) i ima i rebuildable varijanta ,za to se znaci ne sekiraj ako si bas resio za ego one v2. a sto se tice omaze ,znam to sto si rekao ali nisam bas tesla da znam zasto je to bas tako .bre!
Staro 25-04-2018, 21:02   #49
Bratzza
Senior

Bratzza's avatar

Bratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosi

Imam oba CLR rebuildable gejaca i sa manjom (1.0 ohm) i sa vecom (0.5) rupicom. Kad spomenu ss zicu, bas jurim aromu sa ovim sto imam. Ima li nekog boljitka sa ss zicom sto se tice arome?
Staro 25-04-2018, 21:05   #50
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,561
Pohvaljen: 15,141
Nivo reputacije: 2430
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Bratzza Vidi poruku
A razlika izmedju kantala A1 i D? Verovatno u sastavu. Ja koristim D i za clr i kayfun.
Mislim da je ovde pisano o sastavu

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=2382

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-04-2018, 21:06   #51
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

bilo bi dobro da neko definitivno kaze dal je bolja aroma sa ss il nije .ja mogu da nagadjam jer slabo sta osecam (jos nije prosao ukus vate) . ako se odusevim aromom javicu . nego ,rokam mtl na 0,38 oma i znam da se to ne radi tako ali ne znam zasto
Zahvalili :
Staro 30-06-2018, 19:02   #52
Bratzza
Senior

Bratzza's avatar

I tako, mic po mic, vreme je da se razmislja o novogodisnjim poklonima. Ne bi bilo lose imati neki RDA. Single coil, jednostavan. Sta predlazete?
PS. Verovatno opet ne pazim na casu, pa ce pakleni da izbaci neki link.
Staro 30-06-2018, 19:10   #53
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Tema putešestvije Bratzzino 😅

Zahvalili :
Staro 30-06-2018, 19:13   #54
likvidator
Senior

likvidator's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: Paranormal + Serpent SMM
Pohvala: 110
Pohvaljen: 287
Nivo reputacije: 72
likvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosi

@Bratzza
kakav single coil rda te interesuje? Vise vazduha, manje vazduha? Juris aromu ili oblake?
likvidator nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-06-2018, 19:16   #55
Bratzza
Senior

Bratzza's avatar

Put putuje.....

Sent from my iPhone using Tapatalk

@likvidator, ne previse vazduha. Recimo nesto izmedju Vario TOC i full afc na ego mega v2, a jurim aromu. Nemam iskustva sa RDA, a od atyja sam probao osim pt2, i gore dva pomenuta i kaju v3mini. Trenutno koristim kaju i vario

Sent from my iPhone using Tapatalk

Admin poruka
U PRVIH 15MIN OD PISANJA POSTA KORISTI OPCIJU EDIT. Sada je 9 min

Staro 30-06-2018, 20:20   #56
likvidator
Senior

likvidator's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: Paranormal + Serpent SMM
Pohvala: 110
Pohvaljen: 287
Nivo reputacije: 72
likvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosi

Onda bi bilo najbolje da uzmes neki m2l driper, jer verovatno ne koristis d2l, kao sto je berserker rda
likvidator nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-06-2018, 22:31   #57
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Svi su singl grejač i mogu da se nateraju na usta pa pluća...

Staro 30-06-2018, 23:16   #58
radna skela
Veteran

Registrovan: Jun 2016
Pohvala: 360
Pohvaljen: 313
Nivo reputacije: 102
radna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosi

Pusti snovi moji... Eh budzetu, vecita muko moja!
radna skela nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-07-2018, 01:20   #59
jankons
Iskusan član

Registrovan: Nov 2017
E-cig: berserker+KF prime
Pohvala: 59
Pohvaljen: 40
Nivo reputacije: 14
jankons je na dobrom putujankons je na dobrom putujankons je na dobrom putujankons je na dobrom putujankons je na dobrom putu

Moze li neka preporuka za single coil DTL RTA (ili dual koji moze da radi lepo kao single) Imam serpent mini smm sa kojim sa skroz zadovoljan, ali bih uzeo nesto sa malop vecim kapacitetom. Jurim aromu i na njemu cu samo vockice i kremove da parim.

Spreman sam da iskesiram malo vise za original posto su skoro svi klonovi koje sam do sada pazario manje vise falicni
jankons nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-07-2018, 13:32   #60
Bratzza
Senior

Bratzza's avatar

Mozda trazis RDTA zbog veceg kapaciteta? To mu dodje RDA sa malim tankom ispod grejaca pa vata ulazi u tank.
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:20 sati.