Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-08-2011, 09:49   #1
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

Registrovan: Jul 2011
E-cig: Pico + Siren
Pohvala: 1,366
Pohvaljen: 1,745
Nivo reputacije: 435
ECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputaciju
Uobičajeno Jeste li koga uputili (nagovorili) na koristenje elektronske cigarete?

Za tacno tri meseca koristenja tri osobe su pocele sa koristenjem elektronske cigarete, a da su je prvo videli kod mene i da su im to prva iskustva.
Jedan poznanik je pusio gotovo trideset godina.

ECSmoki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-08-2011, 13:22   #2
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

Registrovan: Jul 2011
E-cig: Pico + Siren
Pohvala: 1,366
Pohvaljen: 1,745
Nivo reputacije: 435
ECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputaciju
Uobičajeno

Jedan par je kupio dve 510-ke jer zele da smanje pusenje kad su kod kuce, a jos dva drugara uzimaju elektronsku cigaretu uskoro. Znaci 5 zasad, a uskoro ce biti 7.
Prvi je uzeo standardni ego i nekoliko kartomizera a druga dvojica ego-t.

ECSmoki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-12-2011, 16:59   #3
djole_elita
Nov član

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 25
djole_elita je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Jeste li koga uputili (nagovorili) na koristenje elektronske cigarete?

Za 5 meseci, sedam ljudi iz mog okruzenja po mojoj preporuci je preslo na elektroniku, izmedju ostalih i cale koji pusi 35 godina...
djole_elita nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-12-2011, 18:05   #4
milutko1
Moder

milutko1's avatar

Registrovan: Nov 2011
Godine: 46
Pohvala: 425
Pohvaljen: 575
Nivo reputacije: 146
milutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalumilutko1 je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Jeste li koga uputili (nagovorili) na koristenje elektronske cigarete?

jel se racunaju i od prosle godine i oni koji su ostavili i jedne i druge
milutko1 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-12-2011, 18:40   #5
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 40
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,545
Nivo reputacije: 545
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Naravno,sve se računa .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-10-2013, 22:06   #6
Adis
Nov član

Registrovan: Dec 2012
Pohvala: 27
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 22
Adis je na dobrom putu

Za mjesec dana parenja troje iz mog okruzenja prešli na e pušenje, a dosta ih prati mene i čeka puni rezultat :-)
Adis nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-10-2013, 00:40   #7
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,009
Pohvaljen: 14,524
Nivo reputacije: 2309
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

- Lepšu polovinu
- Ćaleta (dual user)
- Taštu
- Dva ortaka
- Tri koleginice
- Jednu komšinicu
... Seti se... Seti se... Seti se...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-10-2013, 17:27   #8
roka79
Aktivan član

Registrovan: Apr 2013
Pohvala: 13
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 21
roka79 je na dobrom putu

Uputio jesam nagovorio nisam osim sebe.
roka79 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-10-2013, 17:41   #9
andjela291969
Aktivan član

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 16
Pohvaljen: 37
Nivo reputacije: 26
andjela291969 je na dobrom putuandjela291969 je na dobrom putuandjela291969 je na dobrom putuandjela291969 je na dobrom putu

mojih pet kolega, medjutim, samo jedna koleginica ne pusi analogne, cetvoro je opet propusilo.
andjela291969 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-10-2013, 22:44   #10
Bestragija
Aktivan član

Bestragija's avatar

Registrovan: Jun 2013
Pohvala: 12
Pohvaljen: 10
Nivo reputacije: 23
Bestragija je na dobrom putuBestragija je na dobrom putu

6 za sada. Sedmi na putu...
Bestragija nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-10-2013, 21:40   #11
AtilaHan
Veteran

AtilaHan's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 525
Pohvaljen: 653
Nivo reputacije: 180
AtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvalu

Koji je beše skor Grofa Vapule?

AtilaHan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-10-2013, 00:30   #12
MirkoT
Nov član

Registrovan: Apr 2013
Pohvala: 2
Nivo reputacije: 20
MirkoT je na dobrom putu

Za nekih pet meseci parenja su cetiri osobe presle u potpunosti na ecig. Jedna od njih je pusac sa preko 40 godina pusackog staza i tri paklice dnevno.
Relativno sam zadovoljan

MirkoT nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-10-2013, 17:38   #13
lidija
Nov član

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 1
Nivo reputacije: 18
lidija je na dobrom putu

za sada je dovoljno da ubedim sebe. ako mi to podje od ruke probace i drugi. utisak je da su ljudi zainteresovani.bar ja jesam i nadam se da cu uspeti.
lidija nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-10-2013, 18:28   #14
McIron
Veteran

McIron's avatar

Registrovan: Nov 2012
E-cig: ProVari procyon, SX Mini Ml Class, SXMini M Class
Pohvala: 732
Pohvaljen: 1,060
Nivo reputacije: 186
McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju

Za poslednjih godinu dana najmanje 20 ljudi je od mene dobilo savete šta da kupi od opreme da se ne bi obratili na pogrešnu adresu ( neki znaju o kojoj adresi govorim ) a za sada znam da 4 osobe koriste isključivo paru.
Neki su se nažalost vratili otrovu uz obrazloženje da "nije to za njih".
Jedan kolega sa posla koji je podozrivo gledao na paru se jednog dana pojavio sa klirom i joyetechovom pass through baterijom. Koristio dosta dugo i letos ga sretnem sa cigaretom u ruci.
Pitam: šta bi?
On: pa na odmoru sam!
McIron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-10-2013, 09:44   #15
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 46
Pohvala: 2,178
Pohvaljen: 3,265
Nivo reputacije: 504
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Nekih 5-6 ljudi sam navukao na e-cig, od cega se 3-oje vratilo na klasicnu (ali nisu definitivno odustali), jedna osoba pari i pusi paralelno, a 2 su zasad jos uvek na elektronici.
Ima jos nekoliko osoba koje su zainteresovane, ali se nisu jos odlucile.
Ovih troje sto se vratilo na klasicne, ucinilo je to iz ciste lenjosti - lakse im da kupe paklu pljuga nego da se akaju sa ciscenjem, menjanjem, punjenjem...

Takodje, na raznim forumima sirim pozitivnu kampanju o e-cigaretama i upucujem ljude ovamo, a tamo ne mogu da imam kontrolu koliko ih se zaista navuklo.

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:58 sati.