Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-10-2013, 13:41   #16
Srdjan_R
Iskusan član

Srdjan_R's avatar

Registrovan: Aug 2013
Pohvala: 35
Pohvaljen: 20
Nivo reputacije: 30
Srdjan_R je na dobrom putuSrdjan_R je na dobrom putuSrdjan_R je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Jeste li koga uputili (nagovorili) na koristenje elektronske cigarete?

Poceo sam pre mesec dana (ni jednu analognu nisam zapalio), a navukao sam devojku, kevu, caleta, burazera, devojcinog ocuha i par kevinih musterija, od navedenih niko jos nije zapalio "analognu" cigaretu (za kevine musterije ne garantujem)! Uglavnom im se najvise svidja Joyetech Eroll kao pocetna varijanta, a cale i burazer su presli na gear kao moj (Joyetech Ego-C Twist sa Kanger T3 clearom).

Hvala svim forumasima na korisnim savetima i misljenjima, bez Vas najverovatnije ne bi ni ulazio u ovo ili bi bio uzeo Umbrelline proizvode i automatski se vratio na analogne cigare! ^^
Srdjan_R nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-10-2013, 16:53   #17
zlicina
Nov član

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 19
zlicina je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Jeste li koga uputili (nagovorili) na koristenje elektronske cigarete?

Valjda sam rekorder, evo nema ni tri sata da sam dobio moju eGO T2 CC,
i još je dobro ni ne isprobah, a Kum se već navukao.
Radimo zajedno u smeni, pa kada me je video, probao, reče - sutra -
zlicina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-10-2013, 20:48   #18
Srdjan_R
Iskusan član

Srdjan_R's avatar

Registrovan: Aug 2013
Pohvala: 35
Pohvaljen: 20
Nivo reputacije: 30
Srdjan_R je na dobrom putuSrdjan_R je na dobrom putuSrdjan_R je na dobrom putu

haha, definitivno rekorder!
Srdjan_R nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-10-2013, 21:14   #19
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 659
Pohvaljen: 956
Nivo reputacije: 220
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Za svakog koga sam nagovorio debelo sam se pokajao.
Mnogo lenjih ljudi koji zele sve da im se nabavi,cisti i radi kao svajcarski sat
bez trunke potrosenog vremena na e cig tematiku.
Vec duze,objasnim,posavetujem u 5 min. i bezim glavom bez obzira
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-10-2013, 21:45   #20
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,813
Nivo reputacije: 302
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Ja valjda imam onu facu kojoj niko živ ne veruje,pa mi samo sestra I keva I sestra od tetke poslusali. Ja sam valjda rekorder po neuspešnosti.

Maut tu lang inhejl
A kuma misa ish a kush la Karpin, hej Dzo strndje lampa k vin Indijanci.
Bil fji mirnik s nu ucrup urjekilji
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-10-2013, 09:58   #21
lidic
Aktivan član

Registrovan: Sep 2013
Pohvala: 0
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 22
lidic je na dobrom putu

ja sma snajku navukla,a pomalo i decka koji cak nikad nije pusio..voli malo da povuce pored mene da vidi koji je ukus ahhaha...a s druge strane, drug mi se navukao na jos extremniju metodu. kaze kakve bre cigare,ovo ono, ja sma sad na lekovima hahahahahahahahahhaa..boze boze
lidic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-10-2013, 12:46   #22
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,544
Pohvaljen: 4,514
Nivo reputacije: 744
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Cha Du-Ri Vidi poruku
Za svakog koga sam nagovorio debelo sam se pokajao.
Mnogo lenjih ljudi koji zele sve
Pokazao po jednom, eventualno dva puta korišćenje i održavanje, i dao ima adrese foruma i svih online prodavnica (osim jedne). Imam živaca da pomognem, ali nemam vremena.

Sent from parče plastike

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-10-2013, 09:34   #23
cages01
Veteran

cages01's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: Evic dual+kaja lite
Pohvala: 886
Pohvaljen: 444
Nivo reputacije: 123
cages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosi

Неколико колега,четворицу ја мислим и петог који је парио па се вратио на аналогне сам натерао да се предомисли поново. Исти проблем који је ЧаДуРи навео,значи страшно колико су људи незаинтересовани да нешто науче... Додуше,стварно немам живаца ни времена да се цимам са свима,показао,објаснио,дао адресе и баталио их све осим једног који ми је добар другар и који,за промену,хоће да учи и сам чисти,поправља и слично.
И најпоноснији сам што сам моју кеву успео да преобратим Жена има 60 година а трошила је аналогне неких 40ак,додуше смарао сам је откад сам ја почео да парим,значи неких 7 месеци. Пре неколико дана је коначно потпуно прешла на пару

cages01 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-11-2013, 00:27   #24
Pukan
Veteran

Pukan's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 41
Pohvala: 5,746
Pohvaljen: 3,282
Nivo reputacije: 430
Pukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputaciju

Ja sam posle samo dva dana uputio burazera i snajku (sto mi je bilo najbitnije) a treci dan sam "navukao" koleginicu.
Mislim da je presudno kod drugih ljudi da ďmaju zelju da bace analogne, ali je jedini problem bio sto nisu znali kako!
Imam sacuvan draft mejla sa linkovima ka dve firme sa NBG koji prodaju e-pljuge i nekoliko linkova sa youtube-a vezano za odrzavanje i ciscenje mog modela i samo prosledjujem ljudima koji me pitaju: Sta, kako, gde? Kazem im - polako, razmislite, citajte forum, gledajte, ako zatrebam za savet, tu sam. Nece niko prihvatiti savet "na silu" tj. dok god sami ne prelome u glavama. Bitno je samo da znaju da alternativa postoji.
Pukan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-11-2013, 10:14   #25
SickMF
Senior

SickMF's avatar

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 130
Pohvaljen: 317
Nivo reputacije: 84
SickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosi

Kolegu i ženu, za sada.

Vision spinner, Joyetech 1000 T2 USB Pass, Evod
SickMF nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-11-2013, 23:08   #26
batavs
Nov član

Pohvala: 1
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 19
batavs je na dobrom putu

Dva poznanika,i to coveka koji je pusio preko 40 god.a sad do pet kom. na dan i hoce da prestane skroz...Neverovatno.Nagovaram jos jednog drugara,tj.ubedjujemo se,al sad ce....
batavs nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-11-2013, 21:33   #27
Nekafa
Banned

Registrovan: Sep 2013
Pohvala: 28
Pohvaljen: 54
Nivo reputacije: 0
Nekafa je poznat svimaNekafa je poznat svimaNekafa je poznat svimaNekafa je poznat svimaNekafa je poznat svimaNekafa je poznat svima

Moja keva je u fazonu : to je zabranjeno svuda, to je otrovno, to je ovako, onako...ali je ipak malopre narucila Ego-T+CE5+rezervni klir+paket glava.
Nekafa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-11-2013, 05:05   #28
daksi990
Banned

Pohvala: 2
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 0
daksi990 je na dobrom putu

Ja cu probati kevu da preobratim jer vidim da je opet pocela da pali a kao prestala jedno mesec dana da curi :( Taman cu imati izgovora da sebi uznem drugu opremu No strah me je da se ne navucem ne elektroniku! Ovako za sada mi odgovara povucem po neki dim i lepo mi je.Ja ne razumem da se ljudi vracaju analognim ! Pa zar im ne smeta smrad cigareta i brzo umaranje?Meni su licno smetale pri ficickoj kondiciji i 99% sam siguran da necu preci na analogne jer mi ne predstavljaju nikakvo zadovoljstvo!Ne znam posle koliko su vremena ti ljudi presli na analogne ali po meni to su ljudi sa slabim karakterom.Jednostavno ne shvataju el cigaru kao dobru alternativu.
daksi990 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-12-2013, 13:45   #29
jelenac
Iskusan član

jelenac's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 73
Pohvaljen: 44
Nivo reputacije: 34
jelenac je na dobrom putujelenac je na dobrom putujelenac je na dobrom putujelenac je na dobrom putujelenac je na dobrom putu

Prvo je moj dragi ubedio mene, pa smo zajedno još dvoje ljudi (evo sad je 8 dan). Sebe smatram strastvenim pušačem, koji nikada u svom životu nije ni pomislio da ostavi cigarete, tako da mi nije jasno zbog čega se neko vraća analognim.?:what: Nijednom za ovih 8 dana nisam imala potrebu za običnom cigaretom i to je za mene VELIKI uspeh, jer ranije nisam mogla ni par sati da izdržim. E sad, neću da sudim pre vremena, možda je još rano, ali mislim da ce ovako i ostati. :thumbup:
A ne vidim problem oko održavanja. Mi još uvek ništa nismo "čačkali" osim sisanja tečnosti. Imamo E-feel eGo CC T2

jelenac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-12-2013, 15:10   #30
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 46
Pohvala: 2,179
Pohvaljen: 3,265
Nivo reputacije: 506
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Moj spisak lagano raste. Uspesnost je negde oko fifti-fifti. Najcesci razlog odustajanja je lenjost i komformizam.

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:49 sati.