Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Baterije i punjači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 09-07-2017, 14:10   #31
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 42
Pohvala: 495
Pohvaljen: 516
Nivo reputacije: 118
Milutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Da li su NKON baterije autentične ili pak - ne?

Prvi put cujem.
U zavisnosti od broja komada je odredjen shiping.
Posebnih taksi ne videh.

---------- Post dodan 09-07-2017 u 15:15 ----------

Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-07-2017, 15:09   #32
Smeagol
Iskusan član

Smeagol's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 50
Pohvaljen: 53
Nivo reputacije: 16
Smeagol je na dobrom putuSmeagol je na dobrom putuSmeagol je na dobrom putuSmeagol je na dobrom putuSmeagol je na dobrom putuSmeagol je na dobrom putu

Dobiješ ponudu za:

LIMITED tracking
FULL tracking

Pa: biraš.
Razlika nije ni evro ni dva nego čitavih €0.33. (test je na 9x30Q, bez čekauta/samo da ti pokažem - opcije.) -

Očigledno biram: full.

Koji su limiti "limitiranog", nek' objasni neko drugi (možda radi pos'o isto ko i full, pa mi uštedite €0.33... A možda samo prati do izlaska iz zemlje - Holandije. Možda je sporiji. A možda je isto sve kao full, ista brzina, isto se prati i od strane naše Pošte. Nisam ga koristio = ne znam.)

Edit: kad naručiš, gledaj šta si birao pod: "Shipping Method".

Total ne kaže ama baš ništa i naravno da šiping zavisi - od broja naručenih baterija.... Ovo gledaj:
Smeagol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-07-2017, 17:09   #33
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 42
Pohvala: 495
Pohvaljen: 516
Nivo reputacije: 118
Milutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvalu

Ma sve je to meni jasno,nemas potrebe da mi prepricavas ono sto znam.
Dakle nije doplata evro-dva za tracking vec kako si rekao oko 30 centi i to je ukljuceno u cenu,nije odvojeno.Nemas izbora,hocu-necu.
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-07-2017, 21:20   #34
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 44
Pohvala: 1,781
Pohvaljen: 895
Nivo reputacije: 243
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

konkretno baterije sa Nkon-a uvek stizale brzo, bez TN-a, nikada nikakav problem, zena narucivala sa Alija neke "gluposti" bez TN-a, uvek stizalo, ne znam sad za koliko dana, ali stizalo....nikad mi se nije desilo da mi posiljka nestane...

NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-07-2017, 22:06   #35
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 47
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 6,029
Pohvaljen: 7,531
Nivo reputacije: 1094
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Smatram da su baterije sa NKON autentične na osnovu 11 komada koje sam do sada kupio.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-07-2017, 08:15   #36
Guru
Banned

Pohvala: 2,054
Pohvaljen: 4,810
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Kad smo @Betrayer i ja preziveli 200W na RX200 i Velocity driperu sa VTC4 sa NKON-a, rekao bih da se real deal
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-07-2017, 11:31   #37
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 51
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 3,405
Pohvaljen: 1,020
Nivo reputacije: 210
gojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputaciju
Uobičajeno Re: NKON - Poručivanje i iskustva

To je ono kad ste gutali plamen

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-07-2017, 12:23   #38
Smeagol
Iskusan član

Smeagol's avatar

Pohvala: 50
Pohvaljen: 53
Nivo reputacije: 16
Smeagol je na dobrom putuSmeagol je na dobrom putuSmeagol je na dobrom putuSmeagol je na dobrom putuSmeagol je na dobrom putuSmeagol je na dobrom putu

Kratko, kraće, najkraće! -

Kod:
 https://www.europol.europa.eu/newsroom/news/292-internet-domain-names-seized-for-selling-counterfeit-products
Operacija gašenja sajtova koji prodaju lažne proizvode je toliko važna (da čak i Srbija ima učešće u) 😀 da Europol ima posebno odeljenje koje se bavi samo tim. -

Kod:
 https://www.europol.europa.eu/crime-areas-and-trends/crime-areas/intellectual-property-crime/counterfeit-goods
Pa šta ulove, ulovili su.
I čini se da je NKON riba koja ipak pliva - u autentičnim vodama...
Smeagol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-07-2017, 07:45   #39
jamezdin
Product support

jamezdin's avatar

Registrovan: Apr 2015
E-cig: VTC mini & Skyline RTA
Pohvala: 269
Pohvaljen: 131
Nivo reputacije: 35
jamezdin ima čime da se ponosijamezdin ima čime da se ponosijamezdin ima čime da se ponosijamezdin ima čime da se ponosijamezdin ima čime da se ponosijamezdin ima čime da se ponosijamezdin ima čime da se ponosijamezdin ima čime da se ponosijamezdin ima čime da se ponosijamezdin ima čime da se ponosi

@Smeagol, mozes li ti da opises svoja licna iskustva, i od kad datiraju, posto po pisanju delujes kao vrlo iskusan u svemu ovome?!

METALIKA MOJ DOBAR DRUG
jamezdin nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-07-2017, 07:52   #40
Guru
Banned

Pohvala: 2,054
Pohvaljen: 4,810
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od gojkov Vidi poruku
To je ono kad ste gutali plamen

Eve ga, baterije sa NKON

200W

Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-09-2017, 11:50   #41
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 41
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,121
Pohvaljen: 1,274
Nivo reputacije: 266
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

@Smeagol jel to onaj iz gospodara prstena
ezgeta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-09-2017, 12:08   #42
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 546
Pohvaljen: 680
Nivo reputacije: 155
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Gledam nesto na ovaj sajt, bih narucio nesto baterija, ali jedina opcija dostave za Crnu Goru je fedex sa cijenom 30 eura

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-10-2017, 09:29   #43
Piki
Veteran

Piki's avatar

E-cig: Kayfun dugi lite
Pohvala: 606
Pohvaljen: 817
Nivo reputacije: 136
Piki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvalu

Znam da sam video negde na forumu da je neko nekom negde rekao to, ali ne mogu naći sada nakon 15 minuta češljanja po pretrazi...
Uglavnom jel pametnije uzeti sa Ruskog nkona ili ovog ne-Ruskog? Pošto sam juče uz'o sa Ruskog, pa da znam jesam li se prevario ili ne.
Poslužiće odgovor nekome ko će biti u istoj dilemi kao i ja za par proizvoljnih jedinica vremena.
Piki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-10-2017, 09:45   #44
Oddy
Senior

Oddy's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: VTC Mini 'n' Kayfuns
Pohvala: 845
Pohvaljen: 998
Nivo reputacije: 135
Oddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputaciju

Meni iz Holandije dolazi poručeno preko RU. Donosi Swiss post. Za 3 dana od porudžbine, paket mi je stigao do carine. Vapoholic je imao problema, kao i nemanja14, vraćen im je paket nazad zbog navodno "opasnih materija" i mislim da se još neko žalio.

http://www.e-cigserbia.com/showthrea...438#post379438
Oddy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-10-2017, 10:05   #45
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Pohvala: 1,781
Pohvaljen: 895
Nivo reputacije: 243
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

Juce ponovo poslali....valjda su ressili problem

NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Baterije i punjači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:11 sati.