Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 04-12-2017, 07:15   #16
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 41
E-cig: modovi&rta
Pohvala: 970
Pohvaljen: 1,043
Nivo reputacije: 229
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kucne majstorije

i ja ko tvoj deda,sve sam,ne verujem više ni jednom majstoru.u stanu sve sam,struja,kupatilo,instalacije,izolacije,..:biggr een:

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-12-2017, 09:56   #17
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,479
Pohvaljen: 2,422
Nivo reputacije: 426
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Ja u nekim slucajevima odradim nesto sam jer cu ustedeti dosta, a u nekim slucajevima odradim jer znam da ce biti bolje da sam radim...a u sustini sam sit "majstora"

A ono sto ne mogu i ne umem, pozovem i platim i to je to

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-12-2017, 20:10   #18
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

majstori danas ako ne mogu da te oderu nece 2,5m2 da ni lepe plocice,ili ce da ti zamuljaju krecenje na brzaka da bi stigli na drugi ugovoren posao,a tebi ce da ispuca farba sutra dan.tako sve sto mogu sam dok budem mogao radim.naravno ne valja se petljati u nesto sto ne znas i nije iz tvoje oblasti.o lekarima da ne pricam,prvo ce dobro da te prošetaju po privatnim labaratorijama da te iscede,pa tek onda ce da ti mozda pomognu,a ne sumnjam i da bi ti uradili neku operaciju koja bas i ne mora,samo da bi videli poklone u ordinaciji sutradan.
raspitah se i za osigurace,sve dok se ne desi da prvo pocnu da iskacu glavni od 25A u ormanu za struju(GRO) a ne u stanu(konzola),u sigurnoj si zoni.teoretski 2,5 poprecni presek treba da nosi do 25A sa lakocom

---------- Post added 04-12-2017 at 21:26 ----------

Teoretski znaci da u praksi stvari stoje drugacije,i da stare instalacije zbog oksidacije mogu da povecaju otpor u odreĐenom segmentu i upale se,a da osiguraci i ne odreaguju!!!

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
Staro 04-12-2017, 22:43   #19
teodorica
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 42
Pohvala: 573
Pohvaljen: 416
Nivo reputacije: 108
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

Ja od caleta,ako sam nesto,hm,dobro nasledeo je ta patoloska preciznost u poslu,znaci ako musterija nesto i ne vidi,ja nisam zadovoljan ako vidim,nisam opusten i idem u OCD nekad i u moju stetu.On,elektricar po struci,svega se nagledao,pa cak i da stave ekser u osigurac od bojlera ili stede materijal pa instalacije stavljaju u dijagonale.Ali kad cujem,majstore skupa usluga kazem,pa vi slobodno idite kod jeftinog,mada realno ni cena nije garant kvaliteta,vec licni odnos prema poslu,sad kome sta zapadne.
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2017, 03:39   #20
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Ja recimo u slobodno vreme radim dubinsko pranje enterijera vozila i namestaja po kucama. Generalno, polazim od sebe kad formiram cenu, koliko bih ja platio uslugu... Sa druge strane, cenu formiram tako da musterija bude zadovoljna uslugom i cenom (u prevodu, zadovoljna musterija = reklama za dz). Taj sistem se pokazao kao uspesan. Masinu sam kupio da bih sebi radio po potrebi i povremeno uzeo neki dinar, a sad sam poceo da odbijam poslove jer ne mogu da postignem sve

u vezi elektricara, komsija me pozvao da vidim sto nema struje na jednoj uticnici a pre mesec dana mu je sin elektricar zamenio sve prekidace, uticnice i osigurace.(nije mogao da dodje jer je u nemackoj na privremenom radu, radi na uvodjenju instalacija u novosagradjenim stambenim objektima) Nulti provodnik u zidu, na 3cm od uticnice je izgoreo (ubacim sliku kad je nadjem). Odem da skinem osigurac da bih sredio situaciju.. tamo imam sta da vidim, u osiguracu ni manje ni vise nego 28 licni ... i tako...on radi i zaradjuje kao elektricar vec 15godina.

nula

faza

Zahvalili :
Staro 12-01-2018, 16:27   #21
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Day 2

Misevi vs Shomi ( 1 : 1)

90% vremena oduzme trazenje instalacije i iscrtavanje seme

Sent from my p10 lite using Tapatalk

Zahvalili :
Staro 12-01-2018, 17:28   #22
Piki
Senior

Piki's avatar

Registrovan: Jun 2017
E-cig: Kayfun dugi lite
Pohvala: 544
Pohvaljen: 739
Nivo reputacije: 124
Piki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvalu

Šta s' imo? Miša u kolima?
Imaš foru sa čašom ili dubokom posudom da ga uglaviš unutri tj staviš mu mamac na dno kofe on upadne unutra i moliš se bogu da nije neki hibridni skočimiš
Piki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2018, 17:42   #23
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

oce na brašno da dođe

Staro 12-01-2018, 17:53   #24
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 44
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 189
Pohvaljen: 1,198
Nivo reputacije: 266
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Колико видим, ово је миш био у трактору
Ето ти бадава возач

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2018, 18:35   #25
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: Ipower, p80,doggy,rose v2
Pohvala: 599
Pohvaljen: 440
Nivo reputacije: 125
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Hehe, a zato to retko kome i radi

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2018, 20:01   #26
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Obicno jer stoji traktor ispod nadstresnice sa koje pada kukuruz pa zapadne iza table i eto belaja. A radio sam instalaciju table jer su kablovi na par cm od rezerovara a obicno podliva kad se sipa nafta... Kad upalim svetlo voleo bih da svetle farovi a ne ceo traktor

Sad se cekaju lm317t pa da se pakuje signalizacija

Sent from my p10 lite using Tapatalk

Zahvalili :
Staro 12-01-2018, 22:42   #27
Piki
Senior

Piki's avatar

Registrovan: Jun 2017
E-cig: Kayfun dugi lite
Pohvala: 544
Pohvaljen: 739
Nivo reputacije: 124
Piki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvalu

Imao sam par komada viška baš skoro, da sam znao ranije posl'o bi ti
Piki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-06-2018, 09:53   #28
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

da li je neko bušio ovako male rupice i kako

Staro 28-06-2018, 09:56   #29
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 44
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 189
Pohvaljen: 1,198
Nivo reputacije: 266
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Шта ти зест нема ваздуха?
Са бургијом, чиме би друго бушио, само лагано.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-06-2018, 09:57   #30
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

ne al mi logika kaze da bi trebala da ide i u sredini jedna rupa na deo grejaca koji se najvise greje lite su pravili sa 3.sa burgijom naravno ,al nije to tako jednostavno kao što kažeš samo polako.verovatno mora na strug.iz ruke mislim da je ne moguce.taj ko je busio ovako male rupe razumece zasto pitam

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:14 sati.