Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-04-2018, 11:48   #31
RC36
Senior

RC36's avatar

Registrovan: Jan 2017
Godine: 24
E-cig: 101
Pohvala: 981
Pohvaljen: 600
Nivo reputacije: 97
RC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Šta nabaviti, pomoć oko izbora

To svakako, ali je lite vise napadan sto se tice arome, a verujem da Bratzza to i trazi. Ako pricamo o punjenju, pristupu setapu i podesavanju vazduha onda prime odnosi pobedu ubedljivo

Sent from my F3311 using Tapatalk
RC36 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-04-2018, 11:51   #32
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 679
Pohvaljen: 959
Nivo reputacije: 174
drako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvalu

Jedna napomena, kako za HC, tako i za HG - prvo proverite cenu sipinga i racunajte na to da i jedni i drugi prave ogromne pakete vrlo primamljive pogledu nasih carinika.
Pricam na osnovu sopstvenog iskustva
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-04-2018, 12:01   #33
Bratzza
Senior

Bratzza's avatar

Registrovan: Dec 2017
Godine: 47
E-cig: eGoOneKF3,eGoTwist+Hastur
Pohvala: 622
Pohvaljen: 339
Nivo reputacije: 59
Bratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosi

Zbog laksih podesavanja Prime, za intenzivniju aromu lite +V2. Verovatno ih zato tako malo ima u oglasima. (a i moda se promenila)
Bratzza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-04-2018, 23:51   #34
Milanez
Banned

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
E-cig: istick pico 75+ego one v2
Pohvala: 1,184
Pohvaljen: 329
Nivo reputacije: 0
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

al sam se raspisao veceras .hocu da kazem da sam bio izasao iz sveta motanja grejaca jer sam koristio clr gotove grejace .kad sam bio u svetu motanja grejaca cesto sam osecao ukus zice u ustima i mislio sam da je to normalno(ali nije) pareci na clr gotovim grejacima uopste nisam osecao taj ukus zice . znaci ,pomoc sta nabaviti . ko sta voli nek radi naravno ,i kolko para tolko muzike jbg sta cemo
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-04-2018, 23:55   #35
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 41
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,128
Pohvaljen: 1,281
Nivo reputacije: 268
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

ukus metala hoce i od metalnog drip tip(ne ofarban)

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-04-2018, 23:58   #36
Dj_
Senior

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 157
Pohvaljen: 127
Nivo reputacije: 45
Dj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosi

Ili nedovoljno počišćen grejač.
Posle dry burn kad se ohladi, skidaj iglom, četkicom ostatak. Dobro je i u vodu staviti (dok je vrelo najbolje, odmah se vidi rezultat )

Onda dolazi vata: količina, položaj/dužina
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-04-2018, 00:00   #37
Milanez
Banned

Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

da nisam koristio gotove grejace neke verovatno se ne bi obazirao na taj ukus metala ali posle koriscenja gotovih grejaca ...nekih zapazio sam taj ukus metala , bolja aroma na ovim fabrickim clr ,na ovom mom diy setapu slabo nesto ,il da sacekam jutro mozda su mi se receptori prezasitili . da iskoristim priliku ,da pitam na kojoj zici je najbolja aroma ali tu je i pitanje koja vata ? ocemo li mi spavati nocas
Staro 25-04-2018, 00:14   #38
Dj_
Senior

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 157
Pohvaljen: 127
Nivo reputacije: 45
Dj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosi

Žica zavisi od setapa, snage, ukus koju koristiš, na koji način, u kom stilu (i M2L ima više varijacija) pariš. Koja je najbolja tebi, ti ćeš osetiti prvi
Vata japanska, Koh Gen Do ili Muji

Dobar je NiCr inače, to koristim i ja za VW
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-04-2018, 00:44   #39
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 27
E-cig: Majesty, kfl,crius 2 dual
Pohvala: 555
Pohvaljen: 308
Nivo reputacije: 62
Nexus ima čime da se ponosiNexus ima čime da se ponosiNexus ima čime da se ponosiNexus ima čime da se ponosiNexus ima čime da se ponosiNexus ima čime da se ponosiNexus ima čime da se ponosiNexus ima čime da se ponosiNexus ima čime da se ponosiNexus ima čime da se ponosiNexus ima čime da se ponosi

Meni su clr grejači za Ego One/Tron (ovde pričam o m2l načinu parenja) najbolje radili sa 0.32 kantalom, 2mm unutrašnji prečnik, 8 namotaja ~1.3ohm, ili 7 namotaja pa nešto niži otpor oko ~1.1ohm zavisi kako ispadne. Tako su me učili iskusniji forumaši..

Ovo važi isto i za kayfune, meni ovakvi grejači sasvim odgovaraju za m2l. Mada sad na Siren V2 moram spaced coil i malo veći prečnik, ali i dalje se vrtim oko 1.2ohm.

Koristim Kanthal A1, koja je legura ili šta je i kako se tačno klasifikuje, u to nisam ulazio.. Uvek sam samo gledao šta služi za koji režim, meni dosta. xD

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-04-2018, 06:05   #40
Barrichello
Iskusan član

Registrovan: Dec 2014
E-cig: Joyetech Cuboid Mini
Pohvala: 39
Pohvaljen: 20
Nivo reputacije: 24
Barrichello je na dobrom putuBarrichello je na dobrom putuBarrichello je na dobrom putu

Ja CLR glave motam na 2,5mm unutrasnji prečnik 7 namotaja 0.32 kantal (28), to je 1,4-1,5ohm.

Poslato iz 3 PM
Barrichello nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-04-2018, 07:30   #41
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,322
Pohvaljen: 14,896
Nivo reputacije: 2378
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Milanez Vidi poruku
al sam se raspisao veceras .hocu da kazem da sam bio izasao iz sveta motanja grejaca jer sam koristio clr gotove grejace .kad sam bio u svetu motanja grejaca cesto sam osecao ukus zice u ustima i mislio sam da je to normalno(ali nije) pareci na clr gotovim grejacima uopste nisam osecao taj ukus zice . znaci ,pomoc sta nabaviti . ko sta voli nek radi naravno ,i kolko para tolko muzike jbg sta cemo
Neki proizvođači u gotovim grejačima koriste nikl-hrom žicu. Možda osećaš neki metal (aluminijum) koji ima u kantalu. Da li su CLR grejači sa tom žicom namotani u fabrici treba videti.

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-04-2018, 13:19   #42
Milanez
Banned

negde sam video (procitao) da su clr iz fabrike sa ni80 zicom ako si na to mislio
Staro 25-04-2018, 13:29   #43
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 331
Pohvaljen: 781
Nivo reputacije: 202
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Hoce kantal A1 da tukne na metal, moguce da je to u pitanju dok sa nichrome zicama nisam imao priliku da osetim taj smek.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-04-2018, 13:33   #44
Milanez
Banned

ja sam osetio i na ss
Staro 25-04-2018, 19:25   #45
Bratzza
Senior

Bratzza's avatar

Registrovan: Dec 2017
Godine: 47
E-cig: eGoOneKF3,eGoTwist+Hastur
Pohvala: 622
Pohvaljen: 339
Nivo reputacije: 59
Bratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosi

A razlika izmedju kantala A1 i D? Verovatno u sastavu. Ja koristim D i za clr i kayfun.
Bratzza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:13 sati.