Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 21-02-2018, 19:39   #31
Jagodinac
Moderator

Jagodinac's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 737
Pohvaljen: 372
Nivo reputacije: 82
Jagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Mreza, sbb, ruter kukuuuuu :)

Citat:
Originalna poruka od maestro Vidi poruku
Drago mi je da si zadovoljan. Mikrotik je uvek bio poznat po tim opcijama za upravljanje i dodelu protoka tako da je to standardno za njihov firmware u ruteru. Nekome to nema nikakav znacaj, a neko se opet kune u njih samo zbog toga jer ne mora na mrezi na svakom kompjuteru da podesava softversko limitiranje. Odatle je i nastao hajp od velikog broja mreznih administratora oko mikrotika jer im je olaksao zivot na poslu u velikoj meri. Sto se tice kanala, oni ti se i dalje preklapaju sa komsijama jer si jos uvek na 2.4 GHz. Nije taj mikrotikov ruter nista bolji od ostalih vec ti je stari wifi ruter bio verovatno pred samo crkavanje pa nije imao snage da potera signal ili je unutra bas bila neka kineska krs sklopocija. Za godinu dana odradi ponovo testiranje i videces da ce i taj ruter imati znatno losije performanse nego sada, sto je i normalna pojava. Za taj guest network, i on nije neka inovativna pojava, svi noviji ruteri imaju tu opciju u firmwareu, ako se ne varam, pocevsi jos od 2016.
''Stari ruter'' nije pred crkavanjem bio nikako, dobio sam ga od provajdera novog, neraspakovanog novembra 2017.
I kada sam im se žalio na problem oko preklapanja, ljubazno su mi odgovorili da sve što mogu je da mi daju drugi isti takav ruter, ali da problem neće biti rešen, jer se svi njihovi korisnici koji imaju puno wi-fi mreža u komšiluku i isti takav rute, žale na isti problem. Da sam kojim slučajem od njih kupio ruter, na moj zahtev bi vratili novac.
Predložili su mi da kupim drugi ruter.

A što se tiče frekvencije, bez obzira na 25+ mreža koje mi hvata ruter, problema nema ni u naznakama:

Što se mene tiče, MikroTik je keva!!!!

---------- Post dodan 21-02-2018 u 20:43 ----------

Citat:
Originalna poruka od BigBud Vidi poruku
Svaka čast! (kasno sam video post, izvinjavam se što sam ovako odgovorio)

Jagodinac je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:09 sati.