Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-02-2018, 19:27   #1
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 531
Pohvaljen: 661
Nivo reputacije: 150
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu
Uobičajeno Koji squonker kupiti?

Kupio bih neki sqonk mod u kompletu sa atomizerom. Posto nisam dosad koristio ove modove trebala bi mi pomoc sta odabrati, da nije skupo a da dobro radi (logicno, ne bih nesto skupo uzimao a da lose radi).

Edit:
MTL sam parioc, pa bi i to trebalo uzeti u obzir prilikom odabira.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2018, 19:48   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,009
Pohvaljen: 14,524
Nivo reputacije: 2309
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Koji squonker kupiti?

Max cifra celog kompleta?

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2018, 19:50   #3
likvidator
Senior

likvidator's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: Paranormal + Serpent SMM
Pohvala: 107
Pohvaljen: 266
Nivo reputacije: 66
likvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosi

Da li zelis regulisan ili mehaniku?
likvidator nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-02-2018, 20:06   #4
Burdjan
Iskusan član

Burdjan's avatar

Registrovan: Oct 2015
Pohvala: 64
Pohvaljen: 247
Nivo reputacije: 49
Burdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosi

i mene to pitanje muci. Isto me interesuje samo m2l. porucio sam speed revolution i mali i veliki ako se mogu tako nazvati a za mod nisam pametan,od mehanike gledam vandy vape pulse i wismec luxotic, a regulisan bi sacekao vandy vape pulse 80w

Burdjan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2018, 20:06   #5
Oddy
Senior

Oddy's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: VTC Mini 'n' Kayfuns
Pohvala: 845
Pohvaljen: 997
Nivo reputacije: 134
Oddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputaciju

Najeftinija varijanta ti je Pico Squeeze mod, ali nije regulisan. Kao takav se pokazao odličan. Ako ćeš pak nešto regulisano, ja bih sačekao još malo da se pojavi najavljeni Vandy Vape Pulse BF 80W Box Mod koji bi trebalo da je sa Gene čipsetom.
Od regulisanih ono što se do sada pokazalo ok, i ono što sam gledao i stoji mi negde na listi praćenja, listi želja, ne znam kako da je nazovem a poređaću ih po ceni od najeftinijeg:
1. Aleader Box Killer 80W BF Squonker (prva verija je curela ispod 510 BF konektora)
2. Hotcig Rig Mod RSQ Squonker (odličan, ali se teško nađe, realna cena mu je oko $55)
3. Hcigar VT Inbox V3 75W sa DNA75 čipsetom
Ostali ili mi se nije svideo izgled, ili su imali manu zbog koje sam ih eliminisao ili su preko 100e.
Što se BF dripera tiče, nisam do sada video ni jedan mod da dolazi sa istim a da je M2L orjentisan. Svi su, od najblaže rečeno, poluotvoreni do pravih D2L. Tako da je, po meni, najbolja varijanta posebno mod, posebno driper.
Za M2L BF driper, nešto od mojih preporuka, a ti prostudiraj dalje:
Speed Revolution, Speed Revolution Mini, Strike 14, Strike 18, Origen little.
Oddy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2018, 20:27   #6
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 300
Pohvaljen: 498
Nivo reputacije: 120
shone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalu

Ja imam ijoy squonk, regulisan 100w, apsolutna preporuka za njega. Ako te nesto zanima o njemu pitaj, jos kad planiram da ga malo opisem u temi al nikako ne postizem...
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-02-2018, 20:31   #7
Burdjan
Iskusan član

Burdjan's avatar

Registrovan: Oct 2015
Pohvala: 64
Pohvaljen: 247
Nivo reputacije: 49
Burdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosi

i meni je hotcig rsq favorit ali ne mogu da ga nadjem

Burdjan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2018, 20:32   #8
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Interesuje me nesto do cijene od 50tak eura, prednost bi bio regulisan mod, ali ne bih bjezao ni od mehanike ako dobro radi.

Staro 13-02-2018, 20:37   #9
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 300
Pohvaljen: 498
Nivo reputacije: 120
shone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalu

Ijoy ti je do te cene.
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2018, 20:43   #10
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ne znam kakav je... Plus mtl dripper...

Zahvalili :
Staro 13-02-2018, 20:47   #11
RC36
Senior

RC36's avatar

Registrovan: Jan 2017
Godine: 24
E-cig: 101
Pohvala: 865
Pohvaljen: 519
Nivo reputacije: 84
RC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvalu

@Oddy Razmisli lepo za Aleader, generalno ih pljuju dosta.
Na temu. Pico squeeze i strike 18, ko hoce tesan mtl za nekih 30ak dolara pun pogodak, ali mene brzo zasitilo squonkovanje.

Sent from my F3311 using Tapatalk
RC36 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2018, 20:49   #12
Zadimljivac Prostora
Veteran

Ovo mi izgleda povoljno, odgovara mi sto je sa jednom baterijom i regulisan je
Kod:
https://www.fasttech.com/products/0/10017727/9067704-authentic-ijoy-capo-squonker-100w-box-mod
i onda da jurim neki mtl driper sa supljim plus pinom.
Sta mislite?

Staro 13-02-2018, 20:49   #13
RC36
Senior

RC36's avatar

Registrovan: Jan 2017
Godine: 24
E-cig: 101
Pohvala: 865
Pohvaljen: 519
Nivo reputacije: 84
RC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvalu

O njemu je shone pisao malopre

Sent from my F3311 using Tapatalk
RC36 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2018, 20:52   #14
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Nije

EDIT

Ko me yebe kad ne osvežavam stranu 😂

Mislio sam da je post RC36 posle mog

Zahvalili :
Staro 13-02-2018, 20:54   #15
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 218
Pohvaljen: 504
Nivo reputacije: 109
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

E ima geekvape Gbox 60$ na akciji!!! Samo treba procackati malo gde tacno video sam danas ali se je secam gde. Ja razmisljam njega da uzmem samo sto je malo veci ali ipak je regulisan sa dve bat i ima na sebi Rader rda! Realno dzabe cena za regulisani squank kit
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:57 sati.