Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-02-2018, 21:55   #16
RC36
Senior

RC36's avatar

Registrovan: Jan 2017
Godine: 25
E-cig: 101
Pohvala: 1,088
Pohvaljen: 710
Nivo reputacije: 112
RC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Koji squonker kupiti?

Sad guglam i nije mi jasno sta se desava nema drugi
Inace, koliko sam ispratio nije za vece snage, jai haze ima review gde ga lupa o pod, ali nisam se preterano udubljivao

Sent from my F3311 using Tapatalk
RC36 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2018, 21:57   #17
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,704
Pohvaljen: 15,343
Nivo reputacije: 2465
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Mislim da nrka kapa od mtl kitova. Mora odvojeno...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2018, 21:57   #18
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 511
Pohvaljen: 892
Nivo reputacije: 186
shone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalu

A ijoy baterije su odlicne takodje imam 2 jedna 3000mah 40a a druga 3750mah 40a.

shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-02-2018, 22:14   #19
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 584
Pohvaljen: 761
Nivo reputacije: 172
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Kod:
https://www.fasttech.com/product/9067704
Katastrofa su mu utisci korisnika

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2018, 22:19   #20
Oddy
Senior

Oddy's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: VTC Mini 'n' Kayfuns
Pohvala: 845
Pohvaljen: 999
Nivo reputacije: 136
Oddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od RC36 Vidi poruku
@Oddy Razmisli lepo za Aleader, generalno ih pljuju dosta.
Prvu verziju, da. Druga verzija je ok. Na oko se raspoznaje po vratancima sa strane.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Oddy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2018, 22:20   #21
likvidator
Senior

likvidator's avatar

E-cig: Paranormal + Serpent SMM
Pohvala: 110
Pohvaljen: 287
Nivo reputacije: 72
likvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosi

Evo capo na rasprodaji, jedina mana je boja samo rainbow
Kod:
https://www.buybest.com/product/100W-IJOY-CAPO-Squonker-Kit_52699.html
likvidator je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-02-2018, 22:28   #22
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Jedina mana je sto se ne moze koristiti na javnom mjestu

Staro 13-02-2018, 22:29   #23
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 511
Pohvaljen: 892
Nivo reputacije: 186
shone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalu

Ja ga koristim sa grejacima 0.19ohm, nisam koristio sa 0.3 kao sto je neko tamo napisao.
Savsvim korekno squonkuje i ne curi, barem moj primerak.
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-02-2018, 04:42   #24
MacVap
Senior

MacVap's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 645
Pohvaljen: 493
Nivo reputacije: 99
MacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvalu

Manite se kineske elektronike. Samo Inbox ili Pico Squeeze. Prvi imas za 60$ ( - popust) ako uzmes verziju 2, koja se razlikuje od verzije 3 samo po obliku bocice, jes da je kod V3 bolja, ali to je to.

Pico-u Squeeze sa grejacom od tanke zice (i po mogucnosti SS) uopste ne treba temp. kontrola, a sa vecim otporom baterija traje celi dan.

Driperi oni sto je reko Oddy, s time sto se meni ne svidjaju Strike 1X zato sto se tecnost/kondenz uvuce izmedju rukavca. Najvise sam za Speed Revolution, ili Speed Up (sasvim isti, samo ima podesavanje vazduha).

MacVap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-02-2018, 08:13   #25
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 47
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 479
Pohvaljen: 2,592
Nivo reputacije: 466
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Najbolje je ako imaš kod nekog kolege da probaš, pre nego se upustiš u kupovinu. Nije neka para, ako uzimaš ove jeftinije, ali možda možeš i pametnije da ih iskoristiš. MTL i squonk i nije neka sreća. Probao i nisam baš oduševljen. OK je za one što vole da jure oblake i dripuju, jer nemoraju stalno da dosipaju tečnost.
MTL tank od 3-4ml ZAKON.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-02-2018, 12:07   #26
Zadimljivac Prostora
Veteran

@Raka 1971 - ne ocekujem previse od squonk-a vise bih da probam cisto da unesem malo zanimacije u ovaj sport, probao sam skoro sve od mtl RTA, nemam vise ideju cim novim da se zanimam a osjecam potrebu za tim. Najvjerovatnije da cu uzeti pico squeeze i neki atomizer sve ukupno za nekih 30tak eura pa iako mi se ne svidi nisu bacene neke velike pare. Nemam gdje da probam squonkovanje, kod nas u Crnoj Gori je vaperska zajednica bas mala

Staro 14-02-2018, 12:17   #27
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 47
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 479
Pohvaljen: 2,592
Nivo reputacije: 466
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

OK. Ja sam samo izneo moje mišljenje. Nekome je možda ta varijanta sasvim legla. Ja se nisam nešto oduševio

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-02-2018, 12:26   #28
likvidator
Senior

likvidator's avatar

E-cig: Paranormal + Serpent SMM
Pohvala: 110
Pohvaljen: 287
Nivo reputacije: 72
likvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosilikvidator ima čime da se ponosi

Ja sam za 20$ uzeo Nudge squonk mod i zadovoljan sam njime, ima "zastitu" u vidu osiguraca. Radi lepo, jedina mana vadjenje i stavljanje baterije, sve ostalo mi je okej.
likvidator je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-02-2018, 19:00   #29
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 228
Pohvaljen: 600
Nivo reputacije: 128
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Ja danas porucio vt inbox v3 i dead rabbit 22mm..
Htedoh theriona bf ali ne bacaju mi se pare bas na to posto je i on single bat, osim ekrana u boji nema nista pametnije.. koliko sam video v3 inbox ima super bocice i ispravljene su neke stvari od ranije.. dead rabbit 22 mm single coil zbog potrosnje baterije..
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-02-2018, 20:48   #30
Abarth
Senior

Abarth's avatar

Registrovan: Aug 2017
Pohvala: 17
Pohvaljen: 275
Nivo reputacije: 52
Abarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosi

Imam inbox ( valjda v1?) Već neko vreme i ne skidam s njega pulse22. Sa vtc6 baterijom sa TC I 0.21ohm na 45w istera celu bočicu. Probao sam auru rda dual sa manjim grejacima i malo je jedna baterija, brzo ode pa sam sad naručio gbox s 2 baterije pa ćemo videti. Za ~50€ nema bolji squonk mod. DNA, mali, lak. Kod mog su one tvrde bočice ali ne vidim to kao problem, navikne se brzo i jeftine su.
Therion bf je lep ali velik i težak i skup, a bočica mora napolje za menjanje baterije.
Abarth nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:52 sati.