Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-02-2018, 19:51   #31
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 217
Pohvaljen: 501
Nivo reputacije: 108
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Koji squonker kupiti?

Znaci nisam pogresio? Na v3 su popravili magnete i bocice su extra mekane i drugaciji princip stavljanja bocice na 510 konektor
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-02-2018, 20:07   #32
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 525
Pohvaljen: 659
Nivo reputacije: 149
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Mislim da je odluka pala na pico squeeze, najeftiniji mi je da vidim hoce li me interesovati ovaj sport, pa ako mi bude interesantno uzet cu nesto ozbiljnije tipa ovog Hcigar VT inbox.

Sta mislite o ovom RTA, da li je mozda neko vec probao?
Kod:
https://www.heavengifts.com/product/Vapefly-Galaxy-MTL-RDA.html

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-02-2018, 20:16   #33
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Ja bas mislim naprotiv ako nesto nije dovoljno dobro za start nece te drzati.. ne mislim da nije dovoljno dobrog kvaliteta vec dovoljne jacine.. ne uzimas svaki dan.. bolje poruci inbox za 55$ odma i uzivaj verujem da ces ga prodati u slicaju da ti se n svidi za vrlo slicne pare jer toliko kosta...
Staro 14-02-2018, 20:16   #34
Abarth
Senior

Abarth's avatar

Registrovan: Aug 2017
Pohvala: 16
Pohvaljen: 255
Nivo reputacije: 45
Abarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosi

Kod v3 ovaj poklopac sa rupom ima još 2x dodatna magneta koja se uhvate na bateriju pa kao bolje drži. Imam i stare i nove, nisam primetio da drži bolje...
Kod ovih starih (tvrdih) bočica mi je bolje što svaka ima silikonski čep pa možeš nositi rezervnu, stanu u kutiju od baterije. A ove nove mekane to baš i nemaju... Samo su mekane...
Abarth nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-02-2018, 20:17   #35
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 9,986
Pohvaljen: 14,494
Nivo reputacije: 2305
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Al mnogo skuplji (ft)

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-02-2018, 20:22   #36
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Sa mapom skoro ista cena 10-ak $ skulji bio kad sam porucivao danss
Staro 14-02-2018, 20:23   #37
Abarth
Senior

Abarth's avatar

Abarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosi

Moze i ovako...
Staro 14-02-2018, 20:29   #38
Oddy
Senior

Oddy's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: VTC Mini 'n' Kayfuns
Pohvala: 845
Pohvaljen: 997
Nivo reputacije: 134
Oddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Abarth Vidi poruku
Therion bf je lep ali velik i težak i skup, a bočica mora napolje za menjanje baterije.
Poređenje:

Therion 0.1850 kg
VT Inbox 0.1480 kg

Menjanje baterije u Therion BF za 35 sekundi.

U suštini, punjenje radi preko samog moda i radi odlično. Ako se ne žuri nigde i ako se može bez njega na 3 do 3 ipo sata, nema potrebe ni da se vadi.
Oddy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-02-2018, 20:29   #39
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 9,986
Pohvaljen: 14,494
Nivo reputacije: 2305
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

@

Pa tako će i da bude 😊

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-02-2018, 20:35   #40
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Therion bf je sjajan i hteo sam njega ali je preovladalo to sto i jedan i drugi imaju po 1 bat.. da therion ima dve dao bih 120$.. ovako nema potrebe dati duplo vise para.. da je mozda bolja situacija uzeo bih ga takodje bez razmisljanja... razmisljao sam se oko rda samo.. da li pulse, dead rabbit ili nesto trece.. uzeh zeku ali ko ga sisa rda 20-ak$ nakrpice se :-)
Staro 14-02-2018, 20:50   #41
Abarth
Senior

Abarth's avatar

Citat:
Originalna poruka od Oddy Vidi poruku
Poređenje:

Therion 0.1850 kg
VT Inbox 0.1480 kg

Menjanje baterije u Therion BF za 35 sekundi.

U suštini, punjenje radi preko samog moda i radi odlično. Ako se ne žuri nigde i ako se može bez njega na 3 do 3 ipo sata, nema potrebe ni da se vadi.
Dobro ajde, Therion je lep, MALO teži i veći ali DOSTA skuplji.

Kontam da će verovatno uskoro izbaciti inbox I Therion sa 21700 baterijom pa će imati smisla dual coil na njima.
Kad mi stigne gbox verovatno ću se smoriti kolika je cepanica.
Staro 14-02-2018, 21:19   #42
Oddy
Senior

Oddy's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: VTC Mini 'n' Kayfuns
Pohvala: 845
Pohvaljen: 997
Nivo reputacije: 134
Oddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputaciju

Za dobar pogon dual coila ili 26650 baterija, što je po meni minimum minimuma, ili dual 18650. U obe varijante je to mod dimenzija kao redovan mod sa 3 x 18650, u prevodu OGROMNO.
Inače da, slažem se da je VT Inbox trenutno best buy. Ali ako Vandy Vape Pulse sa Gene čipsetom bude kao što bi trebalo da bude, bez da nešto opasno zeznu, definitivno će biti bolja opcija po svemu osim u TC modu. Izgled, veličina, "ramp up time", bočice...

Inače, razlog zašto sam se odlučio za Theriona kada sam sebi uzimao skvonkera je jer mi je bio najlepši (subjektivno), zašto što se kvalitet izrade i odabir materijala vidi i oseća pod rukom, zato što ima novi DNA koji unapređuju skoro iz dana u dan, zato što planiraju DNA250C ili još jači, priča se o 400, ali sve jedno, za sada su im u planu ista unapređenja u nastavku, dakle još duži vek podrške, zato što ima bogate opcije modifikovanja i sitnog podešavanja, igranja, dosta velik i kolor displej (doduše dosta lošiji dpi od recimo YIHI), po mnogima jednu od najboljih bočica, silikonskih, a korišćenjem je stvarno odlična pod prstima i radi odličan posao. Kao opcija dodatka kvalitetna silikonska futrola kao zaštita sa kojom isto izgleda odlično (opet subjektivno) a i dalje odlično leži u ruci i odlično se skvonkuje i isto tako kao dodatak druga vratanca bez otvora za bočicu, od redovnog Theriona, gde može da se šeta kao redovan mod. Veorvatno sam nešto zaboravio na listi Za sve to sam bio spreman za dodatnih 50e.
I opet pored svega ovog, ne mogu da kažem išta loše za VT Inbox.
Oddy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-02-2018, 21:32   #43
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

S obzirom na cenu pulsa mehanike najobicnije ako ubace gene cip cena ide na skoro duplu od inboxa te onda dolazimo na cenu theriona koja je blizu i mislim da ce ako bude tako vandy vape omasiti totalno pricu.. bice skupo i nece proci na trzistu.. therion bf ce uvek biti bolji izbor ukoliko cena bude slicna.. Sto se tice gboxa nasao sam ga za 60$ kit hteo sam ga uzeti zbog 2x18650 ali sam odustao zbog velicine.. a i ne koristim nista sto je dual coil.. tako da mi ni ne treba :-)
Staro 06-03-2018, 14:54   #44
Draskad
Senior

Draskad's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 36
E-cig: VTC mini-Kf prime/doggy
Pohvala: 527
Pohvaljen: 188
Nivo reputacije: 53
Draskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosi

Stigao u trgovine. Ako je nekom promaklo.
Kod:
http://www.3fvape.com/vv-vw-mod/21682-authentic-vandy-vape-pulse-bf-80w-tc-vw-squonk-box-mod-carbon-fiber-1-580w-8ml-1-x-18650-20700.html
Draskad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-03-2018, 15:29   #45
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Elfy-Pico
Pohvala: 1,338
Pohvaljen: 1,981
Nivo reputacije: 378
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Nikako mi ne idu ovi sa jednom baterijom a u atiju gromade od grejaca.
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:53 sati.